Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez nieboszczyk 26 maja 2015, 16:00
Masturbow napisał(a):śmieję się, bo jesteście troszkę specyficzni

możesz rozwinąć myśl?tak bardzo odbiegamy od normy?

Brzydota

przez Masturbow 26 maja 2015, 16:04
nie bardzo, a troszkę, poza tym, ja to tak sympatycznie napisałam, z przymrużeniem oka, a nie żeby się z was nabijać :)
Masturbow

Brzydota

przez nieboszczyk 26 maja 2015, 16:07
Masturbow napisał(a):nie bardzo, a troszkę, poza tym, ja to tak sympatycznie napisałam, z przymrużeniem oka, a nie żeby się z was nabijać :)

odbiegamy od normy bo nie damy się zasunąć w ryj i usłyszeć "spierdalaj"?bo nie narażamy się na nieuniknione odrzucenie?owsik nieco się różni odemnie bo dalej domaga się głaskania.
Ostatnio edytowano 26 maja 2015, 16:11 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Masturbow 26 maja 2015, 16:11
nie... miałam na myśli odbieganie od normy całokształtem, sposobem myślenia i sposobem wyrażania myśli, a nie tylko podejściem do spraw damsko-męskich :)
Masturbow

Brzydota

przez nieboszczyk 26 maja 2015, 16:14
Masturbow napisał(a): sposobem myślenia i sposobem wyrażania myśli

przynajmniej wyrażamy mysli w sposób kontrolowany,bezpieczny i nieupierdliwy dla nikogo,nieirytujący nikogo.no.moze komuś odbije kiedy patrzy z boku na osobe wykonującą ta samą czynność rytnicznie.

Brzydota

przez autodestrukcja2 26 maja 2015, 17:55
owsik. jakbys byl chlop roztropny to bys pojechal na roboty norweskie i zrobil sobie operacje plastycznol! przez ciebie i twoj wątek zaczelam czuc sie brzydka.
Owsikami łatwo sie zarazic.

Brzydota

przez autodestrukcja2 26 maja 2015, 17:56
o. ja nieroztropna, nie doczytalam wątku do konca i moja wypowiedz odnoszaca sie do ktorejstam owsikowej trafila tu. a tu tez jest jakos dolująco ;(

Brzydota

przez nieboszczyk 26 maja 2015, 20:04
pewnie jedzcie do norwegii róbcie sobie operacje plastyczne,kupujcie sobie nowe pupy,piersi a jak rozbola zęby,będą powikłania po zagipsowaniu to wyjebcie wszystkie zęby,odjebcie chore konczyny siekierą i wyjebcie przez okno.spadną komuś na samochód i wybiją szybe.zostanie denaturat który koszuje marne 3zł.to zawsze będzie.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez autodestrukcja2 26 maja 2015, 20:05
:brawo:

Brzydota

przez nieboszczyk 26 maja 2015, 20:13
albo kulka w łeb jak kto woli
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez Druid 29 maja 2015, 10:19
Owsiku, dlaczego chcesz chodzić na randki? Wiesz jaki to stres, jakie rozczarowania? Pewnie wyobrażasz sobie związek czy tam randkowanie w wersji de luxe jak z reklamy czy romantycznego filmu... A trzeba mieć stalowe nerwy i dużo zrozumienia dla ludzi.
Druid

Brzydota

przez wiejskifilozof 29 maja 2015, 17:53
Ja tu widzę, tylko terapię.By samego siebie zaakceptować.

Brzydota

przez Pieprz 29 maja 2015, 18:46
Dark Velvet napisał(a):Owsiku, dlaczego chcesz chodzić na randki? Wiesz jaki to stres, jakie rozczarowania? Pewnie wyobrażasz sobie związek czy tam randkowanie w wersji de luxe jak z reklamy czy romantycznego filmu... A trzeba mieć stalowe nerwy i dużo zrozumienia dla ludzi.
I nic tak nie zabija ochoty na randki jak kompleksy połączone z potrzebą wypadnięcia dobrze.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Brzydota

przez nieboszczyk 30 maja 2015, 17:10
detektywmonk napisał(a):Ja tu widzę, tylko terapię.By samego siebie zaakceptować.

dokładnie.albo palnąć sobie w łeb.a to juz skrajny idiotyzm.

Sortuj wg