Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez ego 26 maja 2015, 15:09
owsik, no właśnie, jak Ty znajdziesz kiedyś dziewczynę, to ja jej współczuję faceta, co będzie czas na niej wisiał, na chwilę jak hormony zabuzują, to może być fajne, ale tak z czasem to sobie myślę, że może być męczące... Nie mówiąc już o tym, co Ty ze sobą zrobisz, jak nie daj Bóg Ci nie wyjdzie ten związek, idealistyczna wizja celu, okaże się być ułudą, a Ty zrozumiesz, że całe życie podporządkowałeś jednemu celowi, który nie był tego wart, a poza tym nie masz nic, bo wszystko tylko tym uwarunkowałeś i wtedy Twoje cierpienie może być jeszcze większe. Znalazłbyś sobie jakieś hobby, przecież to się nie kłóci z szukaniem dziewczyny, w każdym razie, rozglądając się za laską, moim zdaniem na tę chwilę, powinieneś celować w kobiety bluszcze... ;)
ego

Brzydota

przez owsik 26 maja 2015, 15:23
ego napisał(a):owsik, no właśnie, jak Ty znajdziesz kiedyś dziewczynę, to ja jej współczuję faceta, co będzie czas na niej wisiał, na chwilę jak hormony zabuzują, to może być fajne, ale tak z czasem to sobie myślę, że może być męczące... Nie mówiąc już o tym, co Ty ze sobą zrobisz, jak nie daj Bóg Ci nie wyjdzie ten związek, idealistyczna wizja celu, okaże się być ułudą, a Ty zrozumiesz, że całe życie podporządkowałeś jednemu celowi, który nie był tego wart, a poza tym nie masz nic, bo wszystko tylko tym uwarunkowałeś i wtedy Twoje cierpienie może być jeszcze większe. Znalazłbyś sobie jakieś hobby, przecież to się nie kłóci z szukaniem dziewczyny, w każdym razie, rozglądając się za laską, moim zdaniem na tę chwilę, powinieneś celować w kobiety bluszcze... ;)

Pewnie przystojny pierdnie i ma dziewczynę i dlatego, że przychodzi mi tu z łatwością to jest dobrze. Jednak, gdy brzydki tego pragnie, wiadomo, że ma małe szanse, to jest źle, bo ma za duże wymagania, że jest to dla niego istotny cel życia. Bo przecież brzydki ma skakać, radować się być szczęśliwy, że jest sam. Ty jak widzę już lepiej ode mnie wiesz, co mnie spotkało, co przeżywam itp.

Brzydota

przez owsik 26 maja 2015, 15:26
bonsai napisał(a):owsik, to naprawdę siedzi głównie w Twojej głowie. Sam znam kobiety, które są szczupłe, zgrabne, ale bardzo brzydkie z twarzy i/lub nie można powiedzieć, żeby grzeszyły inteligencją. A mniemanie mają o sobie bardzo wysokie, mimo tego, że rzadko ktoś sam zwróci na nie uwagę. Są za to przebojowe i często dostają to, czego chcą. Nie wiem, czy to gra, czy rzeczywiście są przekonane o swojej wyjątkowości, ale osiągają jakieś tam cele. Ludzie lgną do osób, które są pewne siebie i uważają się za atrakcyjne.

W przypadku kobiet to może działa w przypadku facetów to nie działa. Bo dla kobiety taki facet i tak jest nie w typie. Nie jedna w tedy myśli co za pajac nie ma w domu lustra. Jak brzydal jest pewny siebie to dla kobiety zawsze jest za pewny siebie. Jak przystojniak jest arogancki to jest męski. Jak brzydal jest nieśmiały to jest, frajer. Jak przystojny jest nieśmiały to jest słodki taki itp . Tak w praktyce wyglądają podwójne standardy w ocenianiu zachowania u facetów przez kobiety.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez nieboszczyk 26 maja 2015, 15:30
owsik napisał(a): Bo przecież brzydki ma skakać, radować się być szczęśliwy, że jest sam. Ty jak widzę już lepiej ode mnie wiesz, co mnie spotkało, co przeżywam itp.

dokładnie tak.a może nie jesteś brzydki tylko poprostu chory a brzydote sobie wmówiłeś jako objaśnienie skrajnej samotności?jeśli tak to choroba i samotność zawsze idzie w parze.ludzie nie lubią ludzi którzy tylko leżą i jęczą,dołuja sie i narzekają.ich depresja jest dla ogółu irytująca i patrzy sie na takich z niesmakiem.mówiąc prostszy językiem twoje myślenie przypomina to.https://www.youtube.com/watch?v=0JvN6kdHu64

Brzydota

przez ego 26 maja 2015, 15:35
owsik,
Pewnie przystojny pierdnie i ma dziewczynę i dlatego, że przychodzi mi tu z łatwością to jest dobrze. Jednak, gdy brzydki tego pragnie, wiadomo, że ma małe szanse, to jest źle, bo ma za duże wymagania, że jest to dla niego istotny cel życia. Bo przecież brzydki ma skakać, radować się być szczęśliwy, że jest sam. Ty jak widzę już lepiej ode mnie wiesz, co mnie spotkało, co przeżywam itp.
Tylko co ma wspólnego Twoja odpowiedź z tym, co Ci napisałam? Czy ja Ci radziłam skakać z tego powodu, że coś w Twoim życiu jest nie tak, ja byś chciał?

Tak w praktyce wyglądają podwójne standardy w ocenianiu zachowania u facetów przez kobiety.
To po co Ci baba, jak te baby są takie wredne?
Ostatnio edytowano 26 maja 2015, 15:40 przez ego, łącznie edytowano 2 razy
ego

Brzydota

przez nieboszczyk 26 maja 2015, 15:38
jak sie niema co sie lubi to sie lubi co sie ma.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez owsik 26 maja 2015, 15:41
nieboszczyk napisał(a):
owsik napisał(a): Bo przecież brzydki ma skakać, radować się być szczęśliwy, że jest sam. Ty jak widzę już lepiej ode mnie wiesz, co mnie spotkało, co przeżywam itp.

dokładnie tak.a może nie jesteś brzydki tylko poprostu chory a brzydote sobie wmówiłeś jako objaśnienie skrajnej samotności?jeśli tak to choroba i samotność zawsze idzie w parze.ludzie nie lubią ludzi którzy tylko leżą i jęczą,dołuja sie i narzekają.ich depresja jest dla ogółu irytująca i patrzy sie na takich z niesmakiem.mówiąc prostszy językiem twoje myślenie przypomina to.https://www.youtube.com/watch?v=0JvN6kdHu64

Co jest zwami ludzie tak bardzo chcecie na siłę zaprzeczyć, że brzydota istnieje, że nieatrakcyjność fizyczna często stanowi jedyny powód odrzucenia propozycji randki. Nie ważne, jakie by dowody z własnego życia nie przedstawić. Tacy ludzie jak ty i tak wiedzą lepiej, że to nie brzydota. To naprawdę irytuje i mówiąc Twoim językiem to ty bardzo przypominasz takiego człowieka z filmiku anie ja.
Ostatnio edytowano 26 maja 2015, 15:46 przez owsik, łącznie edytowano 2 razy

Brzydota

przez owsik 26 maja 2015, 15:43
ego napisał(a):owsik,
Tylko co ma wspólnego Twoja odpowiedź z tym, co Ci napisałam? Czy ja Ci radziłam skakać z tego powodu, że coś w Twoim życiu jest nie tak, ja byś chciał?

Tak w praktyce wyglądają podwójne standardy w ocenianiu zachowania u facetów przez kobiety.
To po co Ci baba, jak te baby są takie wredne?

Nie, ale cały czas się czepiasz, że tak bardzo chcę tej dziewczyny. Baby nie są wredne. Wiele tych zachowań jest uwarunkowanych ewolucyjnie, dużo osób nawet nie zdaje sobie sprawy z ich istnienia.

Brzydota

przez owsik 26 maja 2015, 15:44
nieboszczyk napisał(a):jak sie niema co sie lubi to sie lubi co sie ma.

To polub to co masz. Ja Ci nie narzucam co masz lubić i ty też nie masz prawa mi tego narzucać.

Brzydota

przez nieboszczyk 26 maja 2015, 15:48
owsik napisał(a): To naprawdę irytuje i mówiąc Twoim językiem to ty bardzo przypominasz takiego człowieka z filmiku anie ja. Zresztą to ty porównujesz wybór karabinu, do wyboru partnerki.

karabin nie strzeli do mnie do tyłu kiedy "niema ochoty na dotyk" lub "dotyka go nie ten strzelacz ,nie w jego typie"on zawsze sprawia mi tyle przyjemności wtedy kiedy chcę i ile chcę,nie powie mi "spierdalaj"w czym przypominam tego kolesia z filmiku?nie narzucam się ludziom z upierdliwymi i irytującymi ich potrzebami.

Brzydota

przez Masturbow 26 maja 2015, 15:51
owsik i nieboszczyk, czyli dialog miszczuf. jeszcze marka brakuje i byście se pogadali :smile:
Masturbow

Brzydota

przez nieboszczyk 26 maja 2015, 15:55
masturbow z czego sie śmiejesz i skąd taki nick?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez Masturbow 26 maja 2015, 15:57
śmieję się, bo jesteście troszkę specyficzni i to się przekłada na dialog właśnie :) nick jako ukłon w stronę własnej głupoty :)
Masturbow

Brzydota

przez ego 26 maja 2015, 15:58
owsik, nie czepiam się, że chcesz dziewczyny, ani wcale się nie czepiam, tylko Ty znów odnosisz się do czegoś, czego nie napisałam. Jeśli tak bardzo przeszkadza Ci to co ja, czy inne osoby Ci piszą, to nas wyproś ze swojego wątku i medytuj sobie sam ze sobą, albo z tymi co Ci pasują. Ja się nie będę Ci w takim wypadku na pewno narzucać.:)
ego

Sortuj wg