Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez nieboszczyk 24 maja 2015, 15:55
jak nie zaakceptujesz gówna którego się nie wybiera tudzież brzydoty to co?jeszcze można palnąć sobie w łeb.kaliber 7,62x39mm napewno by wystarczył.rozcina twarde stalowe puszki na połowę,mocne sznurowadła na którym wisi puszka przecina jak laser.wystarczy wycelować sobie w czoło,potylicę,skroń,ciemię i klik.sie ciesz że nie jesteś sparaliżowany,niema odleżyn,nie "lejesz" do cewnika,niema patykowatych nóg bez czucia i że od lekarzy nie usłyszałeś że każda kolejna operacja nie ma sensu i nie wniesie nic do twojego stanu rzeczy.
Ostatnio edytowano 24 maja 2015, 15:57 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 15:56
nieboszczyk napisał(a):
owsik napisał(a):
hobbyturysta napisał(a):a operacje plastyczne ?
albo znajdz jakas biedna wiesniare co leci na hajs :great:

Na operacje plastyczne mnie nie stać na wieśniarę co leci na hajs też.
Poza tym operacje plastyczne nie są tak skuteczne jak to pokazują w mediach ponieważ ukazane w tv metamorfozy to często także efekt makijażu odpowiedniego światła i wielu innych czynników po za medycznych.

operacje plastyczne?nie ośmieszaj sie.ludzie tu wyrywają zęby,amputują nogi z biedy a tu takie pierdoły?nie wiesz co zrobic z hajcem to daj tym co mają masowy pulpitis lub algodystrofie

A jak ktoś ma szpetny nos i tylko to sprawia, że faktycznie brzydko wygląda i zmiana tego realnie wpłynie na jego poprawę wizerunku, a stać, go na operacje to ma z tego zrezygnować.Bo ty tak twierdzisz, bo to pierdoła. Sam jesteś pierdołą skoro nie potrafisz tego zrozumieć.
Widać, że nie rozumiesz problemów brzydkich. W powszechnej opinii ludzkiej to chyba trzeba nie mieć nogi by napisać, że się cierpi.
ZAPAMIĘTAJ BRZYDOTA TO CZĘSTO CIERPIENIE.

Brzydota

przez nieboszczyk 24 maja 2015, 15:58
to możesz odciąć sobie szpetny nos i będziesz bez nosa.wybór należy do ciebie.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 15:58
nieboszczyk napisał(a):jak nie zaakceptujesz gówna którego się nie wybiera tudzież brzydoty to co?jeszcze można palnąć sobie w łeb.kaliber 7,62x39mm napewno by wystarczył.rozcina twarde stalowe puszki na połowę,mocne sznurowadła na którym wisi puszka przecina jak laser.wystarczy wycelować sobie w czoło,potylicę,skroń,ciemię i klik.

Ale się chwalisz tymi kaliberkami. To, że ty nie odczuwasz potrzeby bliskości może jesteś aseksualny, to nie znaczy, że każdy taki jest.
Jeden do szczęścia w życiu potrzebuje skoku na spadochronie drugi potrzebuje miłości.
Ostatnio edytowano 24 maja 2015, 16:00 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 15:59
nieboszczyk napisał(a):to możesz odciąć sobie szpetny nos i będziesz bez nosa.wybór należy do ciebie.

Wiesz co teraz to już p... to była odp do Twojego toku rozumowania z nie wolno operacji plastycznych robić.

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 16:02
Brzydki ma prawo cierpieć z powodu swojej brzydoty, a nawet to by ludzi zabronili brzydkim jakby mogli.

Brzydota

przez nieboszczyk 24 maja 2015, 16:04
owsik napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):jak nie zaakceptujesz gówna którego się nie wybiera tudzież brzydoty to co?jeszcze można palnąć sobie w łeb.kaliber 7,62x39mm napewno by wystarczył.rozcina twarde stalowe puszki na połowę,mocne sznurowadła na którym wisi puszka przecina jak laser.wystarczy wycelować sobie w czoło,potylicę,skroń,ciemię i klik.

Ale się chwalisz tymi kaliberkami. To, że ty nie odczuwasz potrzeby bliskości może jesteś aseksualny, to nie znaczy, że każdy taki jest.
Jeden do szczęścia w życiu potrzebuje skoku na spadochronie drugi potrzebuje miłości.

ja przynajmniej mam bezwstydną pasję z której niks sie nie śmieje a wręcz podziwiają moje umiejętności i metodyczność ale jeden bardzo miły pan zdusił mi ją implantując w to miejsce wkurw i lęk.właśnie.idz na strzelnice.może tam też będzie cie prześladował pech a może w twoim wypadku będzie to szczęście i instruktor na powitanie cie tak czule otoczy ciężką ciepłą spoconą ręką z bananem na twarzy i na koniec spyta ciebie kiedy znowu przyjdziesz? może tobie się zaświeci na zielono w oczach i totalnie zwiotczejesz.polecam.

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 16:08
nieboszczyk napisał(a):
owsik napisał(a):

ja przynajmniej mam bezwstydną pasję z której niks sie nie śmieje a wręcz podziwiają moje umiejętności i metodyczność ale jeden bardzo miły pan zdusił mi ją implantując w to miejsce wkurw i lęk.właśnie.idz na strzelnice.może tam też będzie cie prześladował pech a może w twoim wypadku będzie to szczęście i instruktor na powitanie cie tak czule otoczy ciężką ciepłą spoconą ręką i na koniec spyta ciebie kiedy znowu przyjdziesz?polecam.

Bardzo fajnie, że masz taką pasje.
Ja natomiast chcę się podobać fizycznie oraz osobowością kobiecie i też pragnę by ona mi się tak samo podobała.

Brzydota

przez nieboszczyk 24 maja 2015, 16:12
miałem taką pasje.ale jak tak potrzebujesz uczucia to idz na strzelnice.tam je dostaniesz za darmo niespodziewanie od jakiegoś miłego pana z personelu.niewiadomo co ty byś czul i pomyslał wtedy.gdybyś miał tego kałacha w ręku zamiast mnie a jak bym tobie kibicował to bym cisnoł beke przez długie tygodnie z tego.był by ogień gdyby to poprawiło twój nastrój i było dla ciebie przyjemne.czy ciśniesz beke z free hugs?

Brzydota

przez autodestrukcja2 24 maja 2015, 16:15
owsik. owsik. owsik. znam przypadek: brzydki facet jest zaduzony w dziołsze. dziołcha go nie chce jako ze nie ma ku niemu fizycznych ciągot. brzydki facet zaduzony w dziołsze uznaje ze i tak zyc bez niej nie chce wiec zostaje z niej w przyjazni i nie zrywa kontaktu bo zbyt jest dlań ważny. po pewnym czasie dziołcha rozpoznaje w sobie uczucie adresowane właśnie do zaduzonego w niej brzydkiego mezczyzny. następnie rodzi się rowniez fizyczne zainteresowanie. efekt: hajtajo sie. true story

masz dwie opicje. uzalasz sie nad swojim stanem albo kombinujesz co zbudowac z tego co masz i jak to popchnac ku zmianom. pozdrawiam gorąco wszystkie zbłąkane owsiki nie pogodzone z losem buntowniki

Brzydota

przez nieboszczyk 24 maja 2015, 16:21
autodestrukcja ty też ze śląska?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez autodestrukcja2 24 maja 2015, 16:22
nie

;P

Brzydota

przez autodestrukcja2 24 maja 2015, 16:22
( ale dobrze mi idzie zmylka? :P )

Brzydota

przez nieboszczyk 24 maja 2015, 16:24
zgadza się.powiązane skojarzenia między ślązakami a dziwactwem

Sortuj wg