Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 15:12
detektywmonk napisał(a):Ale,przecież przeciętny Polak to nie jest to top model.Ja znam facetów brzydkich, którzy mają dziewczyny.

Ale ja jestem bardzo brzydki nie podobam się fizycznie i za to bardzo, ale to bardzo często odpadam.

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 15:13
Nicholas1981 napisał(a):Jeszcze bym tu dopowiedział słowami Tyriona Lannistera z "Gry o tron":
Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoim słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie

Z brzydoty nie da się uczynić siły, brzydota to nie mal,, kalectwo".

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 15:14
nieboszczyk napisał(a):
owsik napisał(a):nieboszczyk mi nawet najciekawsza pasja nie jest wstanie zastąpić potrzeby bycia z kimś, bo czym innym jest seks, czy randka, a czymś zupełnie innym czytanie ciekawej książki.

to co?kupisz miłość,przyjazń kobiety?zmusisz do miłości przykuwając kajdankami do kaloryfera i tuląc sie na siłe?wypracujesz miłośc kobiety własnie do ciebie?naiwniaku.naboje do kałacha można kupić,kałacha wypożyczyć,na lot widokowy można się umówić z pilotem,dać mu pareset zt i lecisz jak misiaczek.bywa że pech prześladuje wszędzie i np.trafi się na dziwnego instruktora na strzelnicy który wystraszy i wkurwi i jedna pasja leci.ale zawsze lepiej miec kilka pasji.zapomnij o kobietach.są nieporęczne.

A co to ma do rzeczy i tak pragniesz miłości nawet na wysokości 2000m. Dlatego przegrałem życie, bo nic nie mogę zrobić, bo jest mi bardzo zle z tym.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 15:21
jetodik napisał(a):owsik, na 100% wina wyglądu i wzrostu ze jeszcze nie znalazłeś partnerki taka prawda.

ja jestem wysoki i z ryja ujde w tłoku i pomimo zrypanej osobowości, zaburzonej, frustracji życiowej, zakompleksienia, nieogarnięcia, nieśmiałości, zaburzeń lękowych itd., nie narzekam na brak powodzenia (nie jestem też jakimś don juanem żeby nie było)
jedyna szansa dla Ciebie to przeprowadzka gdzieś do Azji może do Japoni?

Jedyny szczery i przy tym nie chamski, który faktycznie rozumie mój problem.
Tak próbowałem, nie podobałem się Japonką, Koreanką, Chinką, Wietnamką, Indonezyjką nawet Tajki mi nie odp.
Jedyna nacja, która mi odpisywała to Filipinki, co mnie bardzo zdziwiło i dlatego wszedłem też na Amerykańskie fora, co się okazało, że to na 99% oszustki. Te kobiety chcą kasy dla siebie, swojej rodziny rodziny rodziny. A jeżeli chodzi o Filipiny to ten proceder jest nagminny stąd miałem tyle wiadomości i odp. Dochodzi nawet do tego, że jak facet zdecyduje się na przyjazd to często pada ofiarą przestępstwa, nie raz go pobiją, a przy tym okradną. Z tego co opisywali Ci ludzie to bardzo ciężko jest trafić faktycznie na zainteresowaną nami kobietę.

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 15:29
Znowu powtarza się ten sam schemat, każdy na siłę próbuję udowodnić, że brzydki osoby nie mają problemów w znalezieniu miłości, a już szczególnie mężczyźni, bo przecież wystarczy osobowość, bajer, gadane itp. NIE ROZUMIEM TEGO CZEMU NIE MOŻNA NA SŁOWO UWIERZYĆ BRZYDKIEMU JAK MA W ŻYCIU I PRZESTAĆ NEGOWAĆ JEGO DOŚWIADCZENIE.
Bo to naprawdę zaczyna w k... jak ktoś wie lepiej ode mnie co mam w życiu. Brzydcy ludzie istnieją mają gorzej i taka jest prawda. Są ludzie nieatrakcyjni fizycznie, którzy prawie cały czas się nie podobają JA TAK MAM. Więc przestańcie pie farmazony w stylu znajdziesz, masz widocznie złe wnętrze, źle szukasz itp. Pozwólcie komuś brzydkiemu naprawdę przeżywać swój ból, który jest realny i jak najbardziej ma powody do cierpienia, bo bycie z kimś to dość istotna sprawa dla człowieka, a nie wymyślać cuda na kiju, byle nie przyznać, że ktoś kto pisze z wami faktycznie może być brzydką osobą i jest w kwestiach randek odrzucany najczęściej za sam wygląd.
Ostatnio edytowano 24 maja 2015, 15:34 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez hobbyturysta 24 maja 2015, 15:31
a operacje plastyczne ?
albo znajdz jakas biedna wiesniare co leci na hajs :great:
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 15:37
hobbyturysta napisał(a):a operacje plastyczne ?

Na operacje plastyczne mnie nie stać na wieśniarę co leci na hajs też.
Poza tym operacje plastyczne nie są tak skuteczne jak to pokazują w mediach ponieważ ukazane w tv metamorfozy to często także efekt makijażu odpowiedniego światła i wielu innych czynników po za medycznych.

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 15:40
Miałem taką sytuacje, że kobieta z dwójką dzieci mnie nie chciała przez to jak wyglądam.

Brzydota

przez hobbyturysta 24 maja 2015, 15:41
hmmmm to najpierw dorob sie kasy a potem szukaj tak biednej co cie zechce !
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 15:43
hobbyturysta napisał(a):hmmmm to najpierw dorob sie kasy a potem szukaj tak biednej co cie zechce !

Pewnie, bo przecież to marzenie każdego faceta, by kobieta była z nim tylko dla kasy, a nie jego.

Brzydota

przez nieboszczyk 24 maja 2015, 15:46
owsik napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):
owsik napisał(a):nieboszczyk mi nawet najciekawsza pasja nie jest wstanie zastąpić potrzeby bycia z kimś, bo czym innym jest seks, czy randka, a czymś zupełnie innym czytanie ciekawej książki.

to co?kupisz miłość,przyjazń kobiety?zmusisz do miłości przykuwając kajdankami do kaloryfera i tuląc sie na siłe?wypracujesz miłośc kobiety własnie do ciebie?naiwniaku.naboje do kałacha można kupić,kałacha wypożyczyć,na lot widokowy można się umówić z pilotem,dać mu pareset zt i lecisz jak misiaczek.bywa że pech prześladuje wszędzie i np.trafi się na dziwnego instruktora na strzelnicy który wystraszy i wkurwi i jedna pasja leci.ale zawsze lepiej miec kilka pasji.zapomnij o kobietach.są nieporęczne.

A co to ma do rzeczy i tak pragniesz miłości nawet na wysokości 2000m. Dlatego przegrałem życie, bo nic nie mogę zrobić, bo jest mi bardzo zle z tym.

niech to kiedyś do ciebie dotrze.miłości nigdy nie dostaniesz.poprostu kiedys umrzesz jak każdy i nie będziesz odczuwał potrzeby miłości.nic nie bedziesz odczuwał.będziesz dętka.czy świnia w chlewie dostanie głaskanie i podziwianie i szacunek takie jakie dostają śliczne perskie kotki?może i świnie mają takie potrzeby ale kogo to obchodzi!?ważne żeby młodo zostały zarżnięte/zdrowe zdechły aby ich mięso,kiełbaska nie były zarażone.

Brzydota

przez hobbyturysta 24 maja 2015, 15:46
jak sie nie ma czego lubi to sie lubi to co ma mordo :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brzydota

przez nieboszczyk 24 maja 2015, 15:49
owsik napisał(a):
hobbyturysta napisał(a):a operacje plastyczne ?

Na operacje plastyczne mnie nie stać na wieśniarę co leci na hajs też.
Poza tym operacje plastyczne nie są tak skuteczne jak to pokazują w mediach ponieważ ukazane w tv metamorfozy to często także efekt makijażu odpowiedniego światła i wielu innych czynników po za medycznych.

operacje plastyczne?nie ośmieszaj sie.ludzie tu wyrywają zęby,amputują nogi z biedy a tu takie pierdoły?nie wiesz co zrobic z hajcem to daj tym co mają masowy pulpitis lub algodystrofie

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 15:50
hobbyturysta napisał(a):jak sie nie ma czego lubi to sie lubi to co ma mordo :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pewnych kwestii nie da się polubić do pewnego poziomu nie da się zaakceptować.
Ja nigdy nie zaakceptuję brzydoty, a już z pewnością tego, że się nie podobam fizycznie kobietom.
Niestety przegrałem, życie przez swój wygląd tak to widzę i tak to czuję.
Mam 30 lat i z takim wyglądem mogę to śmiało powiedzieć czy napisać.

Sortuj wg