Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez NN4V 24 maja 2015, 08:17
Nicholas1981 napisał(a):...Nie Ty jeden jesteś na tym forum pozbawiony drugiej połówki .
Zawsze może skoczyć po połówkę do monopolowego. :twisted:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Brzydota

przez ego 24 maja 2015, 10:35
owsik napisał(a):Twoją wersje kiedy się czepiałaś, że jak ja mogłem odmówić kobiecie koleżeństwa po takim tekście.
A to gdzie napisałam? :smile: bo z tego, co jeszcze dziś pamiętam, to napisałam Ci wyraźnie że jak najbardziej miałeś prawo im odmówić, o dokładnie tak Ci napisałam::Pewnie, że masz prawo, tylko potem się nie dziw, że nie masz znajomych kobiet, więc i nie masz szans na związek.

Podobnie nigdzie nie napisałam, że wygląd się nie liczy, co mi znów przypisujesz, a wyraźnie napisałam i to w kilku postach, że wygląd się jak najbardziej liczy, również dla mnie!

To, że kobieta zamiast oczekiwanej przez Ciebie randki, szczególnie jak chodzi o znajomości internetowe, proponuje Ci koleżeństwo, to po pierwsze nie dowodzi tego, że na randkę nigdy by się z Tobą nie umówiła( chociaż jak będziesz zbytnim natrętem, to raczej na stówę się nie umówi ). Kobiety z natury, są generalnie ostrożniejsze jak chodzi w ogóle o znajomości z facetami, a co dopiero poznanych w internecie, gdzie nawet nie wiadomo tak naprawdę do końca, kto siedzi po drugiej stronie. Po drugie nie dowodzi, że to Twój wygląd jest przeszkodą, chyba, że zanim zaproponowała Ci koleżeństwo, to wcześniej, obiecywała Ci randkę, to może faktycznie coś jest na rzeczy. Były takie kobiety, które obiecywały Ci randkę, a potem się z tego wycofały, gdy zobaczyły Twoje zdjęcie?
Po trzecie nie dowodzi tego, że kobieta jest nieszczera. Nieszczere, zakłamane, to były co najwyżej te, które randkę Ci obiecały, a potem, się z tego wycofały( nie neguję tego, że takie były). Ciekawa też jestem, ile było takich kobiet w rzeczywistości, a w ilu przypadkach sam sobie narobiłeś nadziei i dopowiedziałeś do ich słów obietnice, gwarancje których Ci nigdy nie składały, by potem przypisywać im słowa jakie z ich ust nigdy nie padły( podobnie jak to robisz, gdy rozmawiasz ze mną), by na końcu uznać je za bezczelne oszustki.:)

Owsik, jak tak lubisz szczerość do bólu, to Ci coś powiem, po tych Twoich manipulacjach, dopowiadaniu sobie rzeczy, których nigdzie nie napisałam, a na końcu kwitowaniu tego, że jestem kłamcą, bo coś takiego napisałam, to mnie to nawet nie musisz pokazywać swoich fot, bo bez tego nie miałbyś szans, nawet na bycie moim kolegą. :twisted:
ego

Brzydota

przez NN4V 24 maja 2015, 10:53
Dobrze gadasz ego.
Samoudupienie in effect.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Nicholas1981 24 maja 2015, 12:20
Jeszcze bym tu dopowiedział słowami Tyriona Lannistera z "Gry o tron":
Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoim słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie
Nicholas1981

Brzydota

przez nieboszczyk 24 maja 2015, 12:22
owsik napisał(a):nieboszczyk mi nawet najciekawsza pasja nie jest wstanie zastąpić potrzeby bycia z kimś, bo czym innym jest seks, czy randka, a czymś zupełnie innym czytanie ciekawej książki.

to co?kupisz miłość,przyjazń kobiety?zmusisz do miłości przykuwając kajdankami do kaloryfera i tuląc sie na siłe?wypracujesz miłośc kobiety własnie do ciebie?naiwniaku.naboje do kałacha można kupić,kałacha wypożyczyć,na lot widokowy można się umówić z pilotem,dać mu pareset zt i lecisz jak misiaczek.bywa że pech prześladuje wszędzie i np.trafi się na dziwnego instruktora na strzelnicy który wystraszy i wkurwi i jedna pasja leci.ale zawsze lepiej miec kilka pasji.zapomnij o kobietach.są nieporęczne.

Brzydota

przez NN4V 24 maja 2015, 12:36
nieboszczyk napisał(a):...zapomnij o kobietach.są nieporęczne.

...ale samobieżne. :twisted:

Brzydota

przez nieboszczyk 24 maja 2015, 12:40
NN4V napisał(a):

są nieporęczne w przytulaniu.ważą ze 100kg i mają prawie 2m wielkości.koty są idealne.nóg nie połamią kiedy wskoczą na kolana i w tuleniu do twarzy świetnie pasują

Brzydota

przez NN4V 24 maja 2015, 12:54
nieboszczyk napisał(a):
NN4V napisał(a):

są nieporęczne w przytulaniu.ważą ze 100kg i mają prawie 2m wielkości.koty są idealne.nóg nie połamią kiedy wskoczą na kolana i w tuleniu do twarzy świetnie pasują

No i koty piękne są. ;)

Brzydota

przez nieboszczyk 24 maja 2015, 13:04
więc niech koles zapomni o kobietach i przerzuci sie na koty jak mu pasje nie zastąpią tego czego potrzebuje
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez wiejskifilozof 24 maja 2015, 14:06
Ale,przecież przeciętny Polak to nie jest to top model.Ja znam facetów brzydkich, którzy mają dziewczyny.

Brzydota

przez NN4V 24 maja 2015, 14:14
detektywmonk napisał(a):Ale,przecież przeciętny Polak to nie jest to top model.Ja znam facetów brzydkich, którzy mają dziewczyny.

No ba... ja znam nawet koty, które mają dziewczyny. :D

Brzydota

przez nieboszczyk 24 maja 2015, 14:18
również koty podobnie jak ludzie mają różnorodne charaktery.jedne nie dają sie zdjąć z kolan i wsadzają swój nos do dziurki w nosie lub do oka,budza się kiedy cie usłyszą,odprowadzają cie do drzwi inne tylko uciekają i syczą.na to też niema reguły i to jest właśnie śmieszne.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 15:09
Nicholas1981 napisał(a):Owsik, cały czas mam wrażenie, że miałbyś ochotę zastartować w wyborach na mistera universum, lub przynajmniej w kolejnej edycji Top model, tylko warunki Ci nie pozwalają. Jesteś strasznie skupiony na tym swoim wyglądzie. Swoją brzydotą tłumaczysz wszystkie niepowodzenia jakie Cię spotykają a to figę prawda, bo niepowodzenia odnoszą się raczej do charakteru. Można być pięknym jak Adonis i też nie mieć dziewczyny. Nic nie pomoże jak charakter paskudny. Bo chociaż na starcie faktycznie może wygląd nieco pomaga, to potem jest wielkie rozczarowanie. A propos tego "nie w typie" czy Ty przypadkiem nie zamieszczasz swojej foty na portalach randkowych i tam nie szukasz potwierdzenia brzydoty, którą uczyniłeś credo życiowym? A nie lepiej po prostu żyć? Nie szukać na siłę miłości, tylko być sobą? Jak będzie cię miała spotkać, to spotka. A jak nie, to spędzisz życie jako kawaler. Nie Ty jeden jesteś na tym forum pozbawiony drugiej połówki .

Wiesz co tak brzydota to moje credo i z tym się zgadzam, bo brzydota zniszczyła mi życie. Co do reszty piszesz farmazony, nawet chamski przystojniak będzie miał dziewczynę, bo liczy się wygląd, nawet damski bokser przystojny ma dziewczynę, bo liczy się wygląd. Cały sęk w tym, że nie ma potem, gdy się odpada za wygląd, a jak jest to tylko w formie kolega.

Brzydota

przez owsik 24 maja 2015, 15:11
ego napisał(a):
owsik napisał(a):Twoją wersje kiedy się czepiałaś, że jak ja mogłem odmówić kobiecie koleżeństwa po takim tekście.
A to gdzie napisałam? :smile: bo z tego, co jeszcze dziś pamiętam, to napisałam Ci wyraźnie że jak najbardziej miałeś prawo im odmówić, o dokładnie tak Ci napisałam::Pewnie, że masz prawo, tylko potem się nie dziw, że nie masz znajomych kobiet, więc i nie masz szans na związek.

Podobnie nigdzie nie napisałam, że wygląd się nie liczy, co mi znów przypisujesz, a wyraźnie napisałam i to w kilku postach, że wygląd się jak najbardziej liczy, również dla mnie!

To, że kobieta zamiast oczekiwanej przez Ciebie randki, szczególnie jak chodzi o znajomości internetowe, proponuje Ci koleżeństwo, to po pierwsze nie dowodzi tego, że na randkę nigdy by się z Tobą nie umówiła( chociaż jak będziesz zbytnim natrętem, to raczej na stówę się nie umówi ). Kobiety z natury, są generalnie ostrożniejsze jak chodzi w ogóle o znajomości z facetami, a co dopiero poznanych w internecie, gdzie nawet nie wiadomo tak naprawdę do końca, kto siedzi po drugiej stronie. Po drugie nie dowodzi, że to Twój wygląd jest przeszkodą, chyba, że zanim zaproponowała Ci koleżeństwo, to wcześniej, obiecywała Ci randkę, to może faktycznie coś jest na rzeczy. Były takie kobiety, które obiecywały Ci randkę, a potem się z tego wycofały, gdy zobaczyły Twoje zdjęcie?
Po trzecie nie dowodzi tego, że kobieta jest nieszczera. Nieszczere, zakłamane, to były co najwyżej te, które randkę Ci obiecały, a potem, się z tego wycofały( nie neguję tego, że takie były). Ciekawa też jestem, ile było takich kobiet w rzeczywistości, a w ilu przypadkach sam sobie narobiłeś nadziei i dopowiedziałeś do ich słów obietnice, gwarancje których Ci nigdy nie składały, by potem przypisywać im słowa jakie z ich ust nigdy nie padły( podobnie jak to robisz, gdy rozmawiasz ze mną), by na końcu uznać je za bezczelne oszustki.:)

Owsik, jak tak lubisz szczerość do bólu, to Ci coś powiem, po tych Twoich manipulacjach, dopowiadaniu sobie rzeczy, których nigdzie nie napisałam, a na końcu kwitowaniu tego, że jestem kłamcą, bo coś takiego napisałam, to mnie to nawet nie musisz pokazywać swoich fot, bo bez tego nie miałbyś szans, nawet na bycie moim kolegą. :twisted:

Nie mam już do Ciebie siły kobieto. Dziwnym trafem jakoś przystojni nie są tylko kolegami po zobaczeniu zdjęcia również w internecie jakoś nie spotyka ich ten teks. Wiem bo miałem przystojnych znajomych.

Sortuj wg