Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez dreszczyk 22 maja 2015, 01:17
Doszukujmy sie w sobie czegos ladnego :)

Brzydota

przez NN4V 22 maja 2015, 07:59
owsik napisał(a):Tylko tak sie sklada, ze dla bardzo wielu kobiet jestem nie wtypie nie jedna mi powiedziala prosto w twarz, ze jesem brzydki. Tak wielu brzydali zamartwia sie swoim wygladem. Pasja nie sprawia, ze zapomnasz o tym, ze jestes brzydki i z czym sie to wiaze. Fajnie ze zalozenie koszuli sprawia, ze czujesz sie szczesliwszy. Ja nie mam zamiaru sie samo oszukiwac co do swojej urody i zwiazanych z tym zagadnieniem doswiadczen.

W związku z tym uczynisz zagadnienie brzydoty swoją osią życia. Będziesz zajmował się tylko i wyłącznie teoriami o wpływie swojego wyglądu na bieg wydarzeń.
Dla mnie osobiście słabo zrozumiała jest potrzeba rozkminiania zagadnień, na które wpływu brak.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Brzydota

przez alone05 22 maja 2015, 15:40
a ja jestem brzydka, gruba i jestem zadowolona z życia, nie lubię jak ktoś ciągle marudzi, narzeka, szkoda życia na takie coś, nic dobrego z tego nie wynika :evil:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Druid 22 maja 2015, 16:20
dreszczyk napisał(a):Doszukujmy sie w sobie czegos ladnego :)
To za mało. Rozwiązanie problemu jest na innym poziomie niż problem.
Ommm
Druid

Brzydota

przez wiejskifilozof 22 maja 2015, 19:54
Ja mam ładny charakter i dobroć w sobie :D

Brzydota

przez owsik 22 maja 2015, 22:44
,,Pewnie miliardy ludzi na ziemi marzy o tym by być brzydkim z wyglądu, bo przecież brzydota niesie tyle wspaniałych profitów w życiu. Dzięki brzydocie mężczyźni z wielu regionów świata są wiecznie nie w typie u kobiet, szczególnie jest to przyjemne, gdy naprawdę zależy nam na randce,a potem byciu z daną kobietą , a ona nam oznajmia, że jej się nie podobamy fizycznie i dlatego nie mamy absolutnie szans na to. W tedy czujemy się wprost cudownie. Ci przystojni faceci muszą mieć naprawdę ciężko, gdy niemal każda kobieta chce się z nimi umówić. Wspaniale jest też sobie uświadomić w końcu, że ma się bardzo małe szanse na znalezienie partnerki własnie przez to jak wyglądamy. Brzydota pomaga być samotnym, a to marzenie ogromnej większości przedstawicieli naszego gatunku. Dlatego nie rozumiem czemu mało urodziwi ludzie tak źle się czują ze swoim wyglądem i tym co on wnosi do ich życia?"

Brzydota

przez Ponury fapper 22 maja 2015, 23:40
@up
Ty już całkiem odleciałeś? :-|

owsik napisał(a):Tylko tak sie sklada, ze dla bardzo wielu kobiet jestem nie wtypie nie jedna mi powiedziala prosto w twarz, ze jesem brzydki. Tak wielu brzydali zamartwia sie swoim wygladem. Pasja nie sprawia, ze zapomnasz o tym, ze jestes brzydki i z czym sie to wiaze. Fajnie ze zalozenie koszuli sprawia, ze czujesz sie szczesliwszy. Ja nie mam zamiaru sie samo oszukiwac co do swojej urody i zwiazanych z tym zagadnieniem doswiadczen.

No i co z tego, że tak powiedziały? Gdzie ty masz jaja? Każdy mężczyzna powinien sam ustalać sobie cele i je realizować. A nie tak jak ty - przejmujesz się co ci powiedziała jakaś laska, z którą byłeś na kolacji. Mało masz dziewczyn? Czemu przejmujesz się czymś na co wpływu nie masz? Zachowujesz się jak dzieciak. Nikt nie oczekuje tego żebyś się oszukiwał. Oczekują tego, żebyś miał wyje*** na to, jaką masz urodę osobistą. Tak samo jak to czyni 3/4 mężczyzn.
Ja myślę, że tu jest drugie dno. Nikt normalny nie przejmuje się tak jak Ty faktem, że jest się brzydkim. Zdecydowanie jesteś zakompleksiony przez to i polecam udać się do psychologa, bo to co wypisujesz kupy się nie trzyma. Ty nie szukasz nawet rozwiązania, tylko chcesz się wyżalić i oczekujesz tego, że twoje tezy apropo s brzydoty są niepodważalne i jedynie słuszne. Przykro mi - nie są.

Brzydota

przez owsik 22 maja 2015, 23:58
Ponury fapper napisał(a):@up
Ty już całkiem odleciałeś? :-|

No i co z tego, że tak powiedziały? Gdzie ty masz jaja? Każdy mężczyzna powinien sam ustalać sobie cele i je realizować. A nie tak jak ty - przejmujesz się co ci powiedziała jakaś laska, z którą byłeś na kolacji. Mało masz dziewczyn? Czemu przejmujesz się czymś na co wpływu nie masz? Zachowujesz się jak dzieciak. Nikt nie oczekuje tego żebyś się oszukiwał. Oczekują tego, żebyś miał wyje*** na to, jaką masz urodę osobistą. Tak samo jak to czyni 3/4 mężczyzn.
Ja myślę, że tu jest drugie dno. Nikt normalny nie przejmuje się tak jak Ty faktem, że jest się brzydkim. Zdecydowanie jesteś zakompleksiony przez to i polecam udać się do psychologa, bo to co wypisujesz kupy się nie trzyma. Ty nie szukasz nawet rozwiązania, tylko chcesz się wyżalić i oczekujesz tego, że twoje tezy apropo s brzydoty są niepodważalne i jedynie słuszne. Przykro mi - nie są.

Mam racje 3/4 mężczyzn nie jest tak brzydkich jak ja. Poza tym nie pisz tu prawd rzekomo absolutnych, co mają czuć mężczyźni i jak mają się zachowywać. Bo mam prawo przeżywać klęskę, która mnie spotkała. Rozumiem kiedy brzydota przeszkadza w niewielkim stopniu, gdy takie sytuacje mają miejsce rzadko, ale nie w 99% przypadków, gdy się chcę umówić. Nawet stal koroduje. Niestety, ale na brzydotę nie ma rozwiązania. Jedynie operacje plastyczne na które mnie nie stać dodatkowo nie są one tak skuteczne jak pokazują to w mediach. Więc to ty masz jakiś jednostronny i oparty na potocznych farmazonach obraz w swoim łbie, bo Ci tak to przedstawiono, że faceci nie mają problemu z wyglądem i ich to nie dotyczy. Poza tym to ty sprzeczne poglądy ze sobą. Facet ma realizować swoje cele, ale jak one mu nie wychodzą, przez właśnie brak wyglądu. To nagle ma o tym zapomnieć i się tym nie przejmować. Nie tak się nie da człowiek nie jest z kamienia i w Twoim rozumowaniu jest dużo sprzeczności i powszechnych mitów.

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 15:15
Jak się jest nieatrakcyjnym, to nie warto wierzyć, że trafi się w końcu na swoją drugą połówkę, niestety rzeczywistość jest brutalna. Zazwyczaj jest się wiecznie nie w typie z byt brzydkim, by kobieta mogła dać nam szanse na randkę. Nawet jak bardzo się staramy, to kwestia wyglądu, a raczej kiepskiego wyglądu jest ważniejsza dlatego nie mal zawsze się przegrywa. Brak urody to prawdziwa klęska, a nie zwykłe gdybanie czy jak niektórzy twierdzą farmazony.

Brzydota

przez SrebrnaSowa 23 maja 2015, 15:30
Owsik, może Ty nieodpowiednie kobiety wybierasz?
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 16:00
,,Pewnie przystojny zagwiżdże i nagle pojawiają się w jego życiu odpowiednie kobiety, a brzydki zapewne źle wybiera dlatego tak mu się nie wiedzie w sprawach miłosnych."

Brzydota

przez SrebrnaSowa 23 maja 2015, 16:33
Nie wiem jakie Ty to masz pojęcie przystojnych . Z tego zdania powyżej to jakiś pies na baby który szczeka a zlatują się piękne suki.
Wolałabym uroczą nierodowodową suczkę niż championa z pustogłowiem.
Serio się zastanów.... może TY nie odstraszasz wyglądem.... tylko użalaniem się nad tym?
Kobieta jest piękniejsza kiedy potrafi podnieść dumnie głowę do góry, albo przynajmniej się wyprostować ,a u mężczyzn ?.... sam poszukaj odpowiedzi. Wieczne użalanie się nad sobą i swoim "losem" niczego w Twoim życiu nie zmieni...
Bo z obecnego stanu pogorszysz się i będziesz ...... zgorzkniałym brzydalem.
A znam osoby o przeciętnej urodzie... których po prostu nie da się nie lubić .
Więc mniej gadania ....więcej pracy.
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

Brzydota

przez jetodik 23 maja 2015, 16:38
SrebrnaSowa,
Serio się zastanów.... może TY nie odstraszasz wyglądem.... tylko użalaniem się nad tym?

ja myślę, że kluczowym aby odpowiedzieć sobie na to pytanie jest czy Owsik zgorzkniał i zaczął się użalać, po nieudanych próbach czy tak było już przed nimi.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez SrebrnaSowa 23 maja 2015, 16:41
jetodik napisał(a):SrebrnaSowa,

ja myślę, że kluczowym aby odpowiedzieć sobie na to pytanie jest czy Owsik zgorzkniał i zaczął się użalać, po nieudanych próbach czy tak było już przed nimi.

Chyba będzie do tego potrzebne ,więcej informacji ,przesianych przez obiektywne sito.

Sortuj wg