Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Druid 21 maja 2015, 10:33
jetodik napisał(a):autodestrukcja2 wygląda jak postać z bajki
Jaka postać, z której bajki?
Druid

Brzydota

przez jetodik 21 maja 2015, 13:10
Dark Velvet, smerf maruda o ile dobrze pamiętam
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez mark123 21 maja 2015, 14:22
autodestrukcja2 napisał(a):Jak chcesz byc skuteczny na, jak to mowisz, randkach, skoro pewnie masz mine mopsa proszacego o pełny dowod akceptacji twojej brzydoty

Myślę, że mimika twarzy, postawa ciała, są o wiele ważniejsze niż stricte fizyczny wygląd, bo odwzorowują trochę wnętrze osobowości.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez pinda 21 maja 2015, 14:25
mark123, zgadzam się z Tobą. Przynajmniej tak jest w przypadku facetów, ale też bardzo często jeśli chodzi o kobiety: sposób poruszania się, mówienia potrafią dużo zmienić.
burning down the house!

Brzydota

przez wiejskifilozof 21 maja 2015, 19:37
A mi mówią kobiety w realu, że jestem ładny,ale troszkę grubasek.

Brzydota

przez ego 21 maja 2015, 20:06
Nie ma się co oszukiwać, że wygląd się nie liczy..liczy się i to bardzo i masa badań to potwierdza. Ładni są automatycznie szufladkowani jako lepsi, mądrzejsi, inteligentniejsi, zdolniejsi, bardziej kompetentni itd więc przynajmniej na starcie, ładni mają łatwiej niż brzydcy.
http://www.rp.pl/artykul/1024291.html
ego

Brzydota

przez owsik 21 maja 2015, 22:49
mark123 napisał(a):Myślę, że mimika twarzy, postawa ciała, są o wiele ważniejsze niż stricte fizyczny wygląd, bo odwzorowują trochę wnętrze osobowości.
pinda napisał(a):mark123, zgadzam się z Tobą. Przynajmniej tak jest w przypadku facetów, ale też bardzo często jeśli chodzi o kobiety: sposób poruszania się, mówienia potrafią dużo zmienić.

Prawie w całości się mylicie. Tak się składa, że mimika nie wpływa wcale na postrzeganie atrakcyjności twarzy. To znaczy, że brzydka osoba może zrobić najbardziej sympatyczną minę i tak będzie określana jako mało urodziwa i na odwrót piękna osoba nawet jak zrobi głupią minę to jej obraz urody na tym nie straci i to jest udowodnione przez eksperymenty. Poza tym zauważyłem, że dużo osób myli dwie płaszczyzny postrzegania. Czym innym jest ocena urody czym innym charakteru ja zdaję sobie sprawę, że ludzie chcą wierzyć, że charakterem wszystko można wyrównać, ale to tak nie działa.Dlatego właśnie brzydota tak rujnuje życie. Zazwyczaj bowiem brzydka osoba nawet jak ma ciekawą osobowość nadal jest postrzegana jako osoba nieatrakcyjna fizycznie co za tym idzie nie jest brana pod uwagę jako kandydat na randkę czy do związku, kolega, koleżanka nawet przyjaciel tak, ale nigdy jako partner. Siłę urody widać wyraźnie w przypadku odwrotnej sytuacji. Nawet jeżeli kogoś nie lubimy, ale ta osoba jest atrakcyjna fizycznie to i tak postrzegamy ją jako osobę urodziwą mimo, że jej charakter nam nie odpowiada.
Ja wiem co to znaczy być brzydkim i naprawdę nie potrafię się z tym pogodzić. W zasadzie przez swój brak wyglądu przegrałem życie. Można przegrać życie na wiele sposobów nie tylko przez alkohol czy narkotyki. Przynajmniej ja tak to odczuwam i widzę. Bycie wiecznie nie w typie, czy ogólnie mało atrakcyjnym fizycznie w oczach innych ludzi naprawdę boli. Tym bardziej, że uroda rzutuje na wiele aspektów życia.

Brzydota

przez autodestrukcja2 21 maja 2015, 23:25
no to dla dobra ludzkości sie nie rozmnazaj, nie wiąż z nikim bo jeszcze niechcący się rozmnozysz. zaloż sekstę/kościól/organizacje owsikow takich jak Ty co by nie szczeznąć z tej samotnosmci i juz

Brzydota

przez autodestrukcja2 21 maja 2015, 23:25
decyzje bywają wyzwalające

Brzydota

przez Ponury fapper 21 maja 2015, 23:28
Witaj owsiku,
Powiem jak to wygląda od strony osoby trzeciej - postronnej. Nigdy nie zastanawiałem się nad swoją brzydotą. W sumie mam kompletnie zerowe doświadczenie z kobietami. Tzn. nie mam kobiety, nigdy nie miałem, jestem prawiczkiem, 20 wiosen za mną więc może to przez to? Nie wiem.
Czy czuję się przegranym? Nie. Nie przejmuję się tym. Mam świadomość, że to wyrobiło we mnie pewne zaburzenia, niedociągnięcia, ale spokojnie - wierzę, że to nadrobię w przyszłości.
Chłopie gdzie się podziała Twoja męskość? Żalisz tu się w tym temacie jak baba zamiast wziąć się w garść. Przejrzałem twoje posty. 3/4 z nich z tego co widzę znajdują się w tym temacie. Przestań się nakręcać i zrób coś z tym. Narzekaniem popadasz w co raz większy dół. A mimo poglądu, że od dna można się odbić to jest to gówno prawda - dna nie ma. Albo coś z tym zrobisz albo do usranej śmierci będziesz żył z tą - nieprawdziwą - teorią.
Słyszałeś o tym, że jak ktoś powtórzy po raz tysięczny kłamstwo to staje się to prawdą? Podobna afirmacja działa u Ciebie. DAM GŁOWĘ, że tak właśnie jest. Mi nigdy nikt nie mówił, że jestem przystojny. Zazdrościłem trochę rówieśnikom większego powodzenia, które wynikało z wyglądu. Ale no bez przesady. Nigdy nie popadałem przez to w kompleksy. I teraz najważniejsze: po co przejmować się czymś, na co nie ma się wpływu?
Ubierz się schludnie: koszulę, wyprasowane spodnie, pantofle i od razu poczujesz się lepiej. Do tego idź do fryzjera i poproś o modną fryzurę i gotowe.
Ja uważam, że problem nie tkwi w tym, że nie jesteś przystojny, ale w tym, że ty tak myślisz. Ewentualnie inna przyczyna wywołująca w Tobie taki kompleks.
Pozdrawiam, ponury.

Brzydota

przez owsik 21 maja 2015, 23:43
Wiesz wlasnie niesamowicie dosadnie pokazales wraz z kolezanka z forum jak lekcewarzy sie problemy brzydkich wrecz osmiesza je. Brzydota i jej wplyw na zycie to nie dyrdymaly tylko realny problem. Brzydota to nie kwestia ubrania nowej koszuli by wszystko bylo juz dobrze. Czlowiek przejmuje sie w zyciu wieloma sprawami na ktore nie ma wplywu. Z tego co zrozumialem to ty nawet nie podrywasz.

Brzydota

przez Ponury fapper 21 maja 2015, 23:48
Bo to jest w twojej GŁOWIE. Jezu, nie rozumiesz tego? Sądzisz, że każda brzydka osoba zamartwia się w taki sposób jak ty? Znajdź sobie zajęcie i dąż do jakiś celów to zapomnisz o takich problemach. To jest twoja afirmacja. A jeśli nie, to udowodnij mi to. Jak założysz koszulę, to - przynajmniej ja - czuję się lepiej. Jakoś łatwiej mi jest się spojrzeć w lustro.
Znam ze swojej rodziny dużo osób nieatrakcyjnych. Jak bardzo nieatrakcyjnych? Że bez kija bym nie podchodził. I wiesz co? Są w szczęśliwym związku, niektórzy MAŁŻEŃSKIM.

Brzydota

przez owsik 22 maja 2015, 00:18
Tylko tak sie sklada, ze dla bardzo wielu kobiet jestem nie wtypie nie jedna mi powiedziala prosto w twarz, ze jesem brzydki. Tak wielu brzydali zamartwia sie swoim wygladem. Pasja nie sprawia, ze zapomnasz o tym, ze jestes brzydki i z czym sie to wiaze. Fajnie ze zalozenie koszuli sprawia, ze czujesz sie szczesliwszy. Ja nie mam zamiaru sie samo oszukiwac co do swojej urody i zwiazanych z tym zagadnieniem doswiadczen.

Brzydota

przez Petek 22 maja 2015, 00:33
Owsik ma racje na tym świecie bardzo sięliczy wygląd czy to w pracy czy to w relacjach miedzy ludzkich niemówcie mu ,żeby zają się pasja czy cokolwiek innym bo to nierozwiązuje sprawy ..
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

Sortuj wg