Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez wiejskifilozof 20 maja 2015, 21:03
Kinga Preis nie ładna, ale zdolna aktorka.Ładna buzia to nie wszystko.

Brzydota

przez PM Cool Lee 20 maja 2015, 22:26
Podobno jestem przystojny ze względu na to że podobam się kobietom, tylko co z tego skoro jestem psychicznie wyprany, trudno mi się żyje z ludźmi a w stosunku do kobiet jestem chorobliwie nieśmiały.

Brzydota

przez owsik 20 maja 2015, 22:35
Oczywiscie, że racja jest po mojej stronie. Na tym właśnie polega przekleństwo brzydoty, że w tym aspekcie najczęściej nie da się oszukać natury. Brzydki facet może być bardzo lubiany szanowany, ale i tak zazwyczaj kobiety nie umówią, się z takim mężczyzną na randkę, gdyż jest za niski za brzydki itp. w oczach Pań. Pomijam takie przykłady, gdzie dana osoba ma wysoką pozycje społeczną, bo to nie o to chodzi.
Zresztą bardzo często w stosunku do brzydkich facetów kierowana są takie głupie argumenty w stylu, że za mało się stara, że nie ma racji ponieważ miliony brzydalów ma kogoś( oczywiście jest to argument wyssany z palca, rodzaj mitu powszechnie powtarzanego), że nie trafił na swoją polówkę. Przystojny najczęściej nie spotyka się z takimi stwierdzeniami, bo osoba atrakcyjna fizycznie nie ma zazwyczaj problemu z umówieniem się na randkę z brakiem partnera/ki. Niestety pod tym kątem to wygląd ma ogromne znaczenie. Wygląd silnie rzutuje na jakoś życia i takie są fakty.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez jetodik 20 maja 2015, 22:49
owsik, no rzutuje, ale co zrobisz? :bezradny: możesz jedynie starać się to zaakceptować i flirtować z kobietami, ja wiem, to nie zastąpi związku ale chyba brak kobiety to nie jest taki wielki problem?
tak bardzo Ci na tym zależy?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez autodestrukcja2 20 maja 2015, 23:05
jetodik, nie daj sie! nie daj mu się wciągnąć do tej złowieszczej gry!!!!!

Brzydota

przez jetodik 20 maja 2015, 23:12
autodestrukcja2, ja już od dawna dyskutuje tu z owsikiem, nawet zrobiłem test i pokazywałem jego fotkę koleżankom, mówiły, że nie jest jakiś brzydki w sensie obrzydliwy, ale wygląda jak postać z bajki i nie mogłyby się z nim związać, skreśliły go jako partnera (nie jako człowieka) po samym wyglądzie więc to co on pisze to nie są jakieś wymysły.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez owsik 20 maja 2015, 23:49
jetodik napisał(a):owsik, no rzutuje, ale co zrobisz? :bezradny: możesz jedynie starać się to zaakceptować i flirtować z kobietami, ja wiem, to nie zastąpi związku ale chyba brak kobiety to nie jest taki wielki problem?
tak bardzo Ci na tym zależy?

Tak strasznie mi na tym zależy i to dla mnie jest wielki problem. Nie potrafię zaakceptować i pogodzić się z klęską jaką jest mój wygląd. W moim przypadku brzydota to przegrana życia i tak to widzę. Bo prawie każdy człowiek chce się podobać fizycznie, mieć szanse na randkę, związek, a nie być z góry skreślony przegrany tak jak ja.

Brzydota

przez Candy14 20 maja 2015, 23:56
Oczywiscie, że racja jest po mojej stronie.

a wiec temat mozna zamknac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Brzydota

przez owsik 21 maja 2015, 00:08
Mogę tak stwierdzić, bo jestem brzydki. Takie mówienie uroda się nie liczy, brzydota nie przeszkadza w życiu to takie zwykłe gadanie. Oczywiście relacji między ludzkich nie da się tak uściślić w opisie jak matematyki, ale jednak sporo można powiedzieć na temat tego, że brzydota obniża jakoś życia i bardzo przeszkadza w egzystencji. W związku zasiniałym faktem nie można mówić, że w przypadku tego zjawiska mamy do czynienia z milionem prawd. bo każdy ma inny gust, to taka próba relatywizacji czegoś co wcale nie jest relatywne i nauka to potwierdza. Mniej więcej ludzie podobnie oceniają poziom atrakcyjności u innych osób. Dlatego z moją urodą mam tak duży problem dlatego to jest klęska i nie potrafię się z tym pogodzić, że przegrałem w dodatku już na starcie.

Brzydota

przez Petek 21 maja 2015, 00:27
Moja kolezanka jest spasiona ale nie az tak ze jej to wisi i trzeba potrzymywac poprostu ma brzuch i rozstepy ale za to tak twarza nadrabia bardzo poprostu niezla jest z twarzy bardzo. Dobrze takiej.
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

Brzydota

przez jetodik 21 maja 2015, 00:43
owsik, a jak sobie radzisz w innych płaszczyznach życia? bo wiesz, najczęściej jednak jest tak, że gdzieś sobie człowiek nie radzi, przykładowo jeden nie radzi sobie z kobietami, inny z pracą jeszcze inny ma problemy zdrowotne...

a szukałeś przez ten rok jakiejś dziewczyny, miałeś jakieś próby?
moim zdaniem masz szanse, ale musisz zaliczyć więcej prób niż np. Trybson, żeby znaleźć taką która ma specyficzne gusta.

Brzydota

przez owsik 21 maja 2015, 01:28
Brzydota zutuje na wiele aspektow zycia. Mam prace jakos sobie radze, ale wyzyny to napewno nie sa. Prawie juz nie szukam, bo to nie ma sensu, gdyz probowalem tysiace razy oczywiscie bezskutecznie. Przedewszystkim
bardzo mi zalezy by takiej kobiecie
podobac sie fizycznie, a nie byc tylko kims z braku laku. Oczywiscie chcialbym tez by taka kobieta tez mi odpowiadala fizycznie i osobowosciowo. Niestety nawet jak raz na tysiace prob udalo mi sie umowic to i tak nie podobalem fizycznie takiej kobiecie. Prawie kazdy potrzebuje drugiej osoby wiec mysle, ze to duzo mocniejszy aspekt niz tylko drobne
porzki. Dlatego czuje i tak to odbieram, ze przegralem zycie przez to jak wygladam. Niestety ten stan powoduje , ze nie mam za wielkiej motywacj do dzialania, bo brzydota i tak torpeduje wiele mozliwosci.

Brzydota

przez Petek 21 maja 2015, 02:02
Owsik i tak napewno lepiej wygladasz niz ja bo ja jestem wykonczony po psychotropach i otyloac z 40 kg
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

Brzydota

przez android 21 maja 2015, 06:37
Niech ktoś zamknie ten wątek : >
https://www.youtube.com/watch?v=Bbz2Hn0nNp4
Pauline Oliveros, Stuart Dempster & Panaiotis - Deep Listening
polecam.

Sortuj wg