Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Doberman 20 wrz 2014, 14:26
owsik, na pocieszenie mogę Ci powiedzieć tylko tyle że nie jesteś sam. Ja to mam 20 lat i nawet mutacji nie miałem, tak więc od razu jestem przekreślany nie tylko za twarz, ale też za głos.
Doberman

Brzydota

przez owsik 20 wrz 2014, 14:36
Nie cieszę się z czyjegoś problemu.

-- 28 lis 2014, 17:43 --

Co tam u was może się komuś coś w życiu poprawiło? Niestety z brzydoty się nie wyrasta i dlatego u mnie wciąż to samo.

Brzydota

przez owsik 19 maja 2015, 00:33
Brzydota i niski wzrost niszczy życie u faceta. Taki brzydki koleś jak ja wiecznie jest nie w typie nie w guście i nic na to nie da się poradzić. Niestety z klęską jaką jest brak urody nie można się pogodzić, gdyż ma się świadomość, że z góry jest się skazanym na niepowodzenie. Chyba nie ma na świecie takiej kobiety dla której byłbym atrakcyjny fizycznie tak naprawdę. Niestety w moim przypadku brzydota to przegrana.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez android 19 maja 2015, 00:52
Ja jestem niski i brzydki, a byłem w dwóch związkach, które rozpadły się bynajmniej nie z powodu moich predyspozycji fizycznych : > Brzydota, brzydota, brzydota. No dajmy spokój. Więcej niż połowa społeczeństwa wygląda okropnie. Obejrzyjcie się. Same grubasy, zapite twarze, a przecież mają żony, dzieci, kochanki. Kto zwraca aż tak wielką uwagę na wygląd? Chyba tylko ktoś, kto świat zna jedynie z telewizora.
https://www.youtube.com/watch?v=Bbz2Hn0nNp4
Pauline Oliveros, Stuart Dempster & Panaiotis - Deep Listening
polecam.

Brzydota

przez owsik 19 maja 2015, 02:47
Jasne mozna wierzyc w bajeczki, ze wyglad nie ma duzego znaczenia w zyciu. Tylko po co ja jestem brzydki i bardzo mocno doswiadczylem tego czym jest brak urody. A wyglad odgrywa bardzo duza role szczegolnie, gdy chce sie miec randki. Podam prosty przyklad jak niby nie liczy sie wyglad. Niech niski facet o przecietnej twarzy i ciekawej osobowosci sprobuje poderwac wysoka kobiete prawie napewno mu sie to nie uda. Takich przykladow jest bardzo duzo, tylko czesto takie sytuacje, gdzie winna jest nasza aparycja sa mniej wyrazne jak w tym przypadku. Opowiesci w stylu tylu brzydali ma dziewczyny, zony to takie bajeczki. Opierajace sie na zasadzie mitu.

Brzydota

przez android 19 maja 2015, 07:09
Ale Ty mówisz, że jesteś brzydki, a chciałbyś chodzić na randki z ładnymi kobietami? W ten sposób nikogo na takie randki nie zachęcisz.
https://www.youtube.com/watch?v=Bbz2Hn0nNp4
Pauline Oliveros, Stuart Dempster & Panaiotis - Deep Listening
polecam.

Brzydota

przez autodestrukcja2 19 maja 2015, 10:38
owsik. owsiku. (mam stresujacy dzien i chetnie ci napisze co mysle w zwiazku z tym! ; )
kutwa, weźże to wreszcie na klate. mam Ci ochotę napisać ,, idź byc brzydki gdzie indziej". Wyobrażam sobie ze najchetniej poszedlbys w sam srodek ogromnego tłumu i w koszulce z napisem ,,jetem brzydki, nikt mnie nie chce" i usiadł na środku z płaczem.
Jak chcesz byc skuteczny na, jak to mowisz, randkach, skoro pewnie masz mine mopsa proszacego o pełny dowod akceptacji twojej brzydoty i zapewne nie jestes przez obsesyjna koncentracje na sobie wstanie zaintreresowac sie dziewczyna z ktora rozmawiasz i wejsc z nia w normalny kontakt. a jakby jakas dziewczyna dala ci sygnal ze ma ochote cie poznal nie przyjal bys tego do wiadomosci albo w ogole spanikowal bo taka bruzda na twoim solidnie umocowanym przez ciebie micie/poglądzie/whateva zatrzasł by twoim swiatem tak ze byc przepadł. tak sobie to wyobrazam.

nie jestes szczegolnie urodziwy ale tez ( pamietam twoje zdjecie sprzed x lat ) nie jestes lynchowskim czlowiekiem sloniem wiec umasuj i rozlużnij swe pośladki i powstrzymaj ból dupy bo w tej chwili to wyglada tak ze po prostu nie dajesz rady osobowosciowo i zaslaniasz swoją nieporadnosc jakims wyglądem, chowasz sie przed rzeczywistoscia i tupiesz nogami bo los ni sie zesłał mordy brada pitta ( ktora pewnie i tak by nic ci nie dala bo kompleksy to czesto sprawa zakorzeniona w labiryncie psychicznych głębin )jestes tak bardzo pokrzywdzony przez los : /
sprawiedliwosci nie ma! roznosci nie ma! albo pbierzesz to co masz i kombinujesz jak cos dla siebie z tej dżungli upolowac albo jęczysz. rzuć monetą

Brzydota

przez autodestrukcja2 19 maja 2015, 10:49
chyba ze nas wszystkich trolujesz to wtedy pkt dla ciebie, bo uwierzylam :D i sie nawet wkrecilam! patrz wyzej ": ]

Brzydota

przez owsik 19 maja 2015, 12:29
Podałem na prostym przykładzie wzrostu u faceta jak bardzo liczy się wygląd. Tak się akurat składa, że nie mam problemów z rozmową z kobietami, mój problem to wygląd. Argument w stylu nie wyglądasz jak człowiek słoń więc, jest dobrze to żaden argument, bo wcale nie trzeba wyglądać jak człowiek słoń, by być uznawany za osobę mało atrakcyjną. Ja ewidentnie cierpię z powodu tego, że jestem brzydki, przegrywam. Moja fizyczność nie podoba się kobietom i dlatego jestem wiecznie nie w typie za brzydki itp. Niestety z brzydotą nie da się pogodzić, bo ciężko jest zaakceptować coś co przyczynia się do klęski w życiu.

Brzydota

przez owsik 20 maja 2015, 12:41
Brzydota niszczy wiele aspektów życia i takie są fakty. Przystojni mają dużo łatwiej w życiu. Ja jako nieatrakcyjna fizycznie osoba nie mogę pogodzić się z własną klęską jaką jest mój brak wyglądu. Bo niby jak się z tym pogodzić?

Brzydota

przez wiejskifilozof 20 maja 2015, 12:57
Ale można być i pięknym i głupim.

Brzydota

przez owsik 20 maja 2015, 13:22
Nawet glupi, ale piekny bedzie mial powedzenie. Poza tym brzydki tez moze byc glupi, a inteligetny brzydal i tak bedzie nie w typie.

Brzydota

przez autodestrukcja2 20 maja 2015, 13:56
są dowody na to że mylisz się człowiecze. przykro mi.

Brzydota

przez autodestrukcja2 20 maja 2015, 13:57
ps. mozna byc tez z natury ladnym ale zaniedbanym i złajzowionym --> nieatrakcyjnym, mozna bys tez sprytnym i ogarnietym i oszukiwac matke nature - byc atrakcyjnym

Sortuj wg