Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez eura28 30 sie 2014, 21:45
Goryla Gorillas, Chodziło mi o to, że nawet jeśli ktoś za młodu jest piękny, to jednak od pewnego wieku wejdzie w taką tendencję, że wygląd się już nie polepsza, a wręcz przeciwnie (załóżmy, że 50, 60, 70+).

Pewnie chodziło Ci o przypadki, kiedy ktoś jako dziecko/nastolatek nie powala wyglądem, za to potem "wyrabia się" jako osoba dorosła i tu się zgadzam.

Brzydota

przez owsik 30 sie 2014, 23:08
bo próbowałem żeby się coś zmieniło na lepsze i niestety zawsze okazywało się, że przegrywam, bo taką mam twarz.
A co próbowałeś zmieniać?[/quote]

wiele rzeczy: fryzury, różne okulary. ciuchy. Niestety mam tak aseksualną twarz, że to wszystko na nic.

-- 30 sie 2014, 22:15 --

eura28 napisał(a):Goryla Gorillas, Chodziło mi o to, że nawet jeśli ktoś za młodu jest piękny, to jednak od pewnego wieku wejdzie w taką tendencję, że wygląd się już nie polepsza, a wręcz przeciwnie (załóżmy, że 50, 60, 70+).
Ale w zasadzie co to zmienia? To, że na starość już taka osoba nie ma urody. Tylko, że w młodości taki człowiek miał wygląd.

-- 31 sie 2014, 15:06 --

poem napisał(a):Zmieniłam w swoim wyglądzie JEDNĄ rzecz...
.

To jaka to była rzec, że aż tak niesamowicie się poprawiło?

Brzydota

przez Doberman 07 wrz 2014, 21:18
owsik, ciesz się że chociaż jesteś w 100% mężczyzną, nie to co ja.
Doberman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Sebmar 09 wrz 2014, 17:58
owsik, zaobserwowałem pewną rzecz. Nie musisz mieć wyglądu. Musisz natomiast mieć charakter. Wiedzieć czego chcesz od życia a czego nie. Tak żeby kobieta wiedziała, że jak będzie trudna sytuacja to będzie mogła na Ciebie liczyć. Konieczna jest higiena, żeby już na starcie nie odstraszać, jako takie poczucie humoru i własne zainteresowania-to może być cokolwiek: motoryzacja, komputery, ważne żeby była pasja. Na kobiety takie coś działa-nawet jeżeli same nie są jakimś hobby zainteresowane. To co napisałem, jest w zasięgu większości ludzi, oczywiście trzeba się trochę wysilić. Jeżeli sam siebie uznasz za beznadziejnego, to kobieta też Cie za takiego uzna i będzie sobie szukała kogoś innego. Rób wrażenie tym-co jest Twoją mocną stroną, jak nie masz wyglądu to musi to być charakter, albo pasja. Sama zmiana okularów, butów czy czego tam jeszcze nic nie da. Naturalnie buty powinny być czyste, reszta też w miarę ogarnięta, włosy umyte. Są różne problemy, które sprawiają, iż można nie mieć kobiety, ale na moje oko wygląd nie jest jednym z nich. Sprawia, że jest to większe wyzwanie i być może zawęża wybór, ale niczego nie przekreśla. Trochę wiary i jakoś pójdzie do przodu.
Sebmar

Brzydota

przez owsik 09 wrz 2014, 19:18
pisze z telefonu. Wiem bardzo dobrze co u mnie zazwyczaj nie dziala i to jest wyglad mam bardzo "aseksualna" twarz.
Nie chodzi o osobowosc tylko o to , ze najczescie kompletnie jestem nie pocisgajacy fizycznie nie w typie. Pisanie bajeczek jak to wyglad ma male znaczenie jest zaprzeczaniem fakta.

Brzydota

przez hucpa 09 wrz 2014, 19:31
Rozejrzyj się po ulicach i popatrz na pary: miłość i związki nie są zarezerwowane tylko dla pięknych i przebojowych ludzi. Bardziej przyda Ci się praca nad samooceną.
hucpa

Brzydota

przez owsik 09 wrz 2014, 20:10
My sie nie rozumiemy nie twierdze, ze zwiazki sa zarezerwowane tylko dla ladnych czy przebojowych.
Tylko, ze ja mam tak iz zazwyczaj odpadam za brak wygladu zaliczam sie do kolesi bardzo nieatrakcyjnych czy
tez bardzo niepociagajcy fizycznie, bo mam " aseksualna" twarz. Ludzie bierzcie pod uwage takze to, ze eyglad maogromne znaczenie ignorowsnie tego jesst niedopuszczalne w dyskusji.

Brzydota

przez Sebmar 09 wrz 2014, 20:28
Jeżeli masz jak twierdzisz aseksualny wygląd-cokolwiek to znaczy-to może zastanów się o co dokładnie chodzi, czyli co sprawia-ale dokładnie który element-że jak mówisz masz taką twarz. Może nad mimiką popracuj, może tak dobrze chowasz emocje, że na twojej twarzy wcale się nie odmalowują i dlatego może sprawiać takie a nie inne wrażenie. Nic innego niż brak jakichkolwiek emocji odmalowujących się na twarzy nie przychodzi mi do głowy i jeżeli tak jest to warto coś z tym zrobić, bo kobiety są bardzo emocjonalne i raczej z mimiką robota ( jeśli tak właśnie jest) ciężko będzie jakąś znaleźć. Jak jesteś niższy to popracuj nad sylwetką, to nie musi być od razu siłownia, rower jest tani, a skuteczny, kondycję sobie wyrobisz w dodatku. Możesz też spróbować zapuścić lub zgolić brodę, ale podstawa to nastawienie. Niestety, ale to widać na twarzy. Nie pisałem że wygląd nie ma znaczenia-tylko że nie jest powodem dla którego masz nie mieć kobiety. Wygląd ograniczy Ci grupę "docelową" ( jednym się będziesz podobał innym nie i to jest normalne, są tacy którzy podobają się większej ilości kobiet i tacy którzy podobają się mniejszej-kwestia też różnych wzorców kulturowych tzw piękna), ale w żadnym razie nie zabiera Ci możliwości znalezienia kogoś. Nastawienie widać na twarzy, nawet jak staramy się to ukryć to kobiety wyczuwają takie coś. Jak stwierdzi że nie masz charakteru, to może podświadomie skreślić Cie jako partnera-i stąd owa aseksualność. To trzeba brać pod uwagę, że kobiety nawet jak nie wiedzą to dzięki lepiej rozwiniętej emocjonalności wyczują sprawę-chociaż to też nie jest jakaś reguła.
Sebmar

Brzydota

przez owsik 09 wrz 2014, 23:00
Nie no ile można tu pisać to samo jestem nie w typie dla większości kobiet, a problem leży w mojej twarzy, rysach tu nie chodzi o jakiś jeden element tylko o całą buzie. Nawet jeden forumowicz pokazał zdjęcie ze mną swoim koleżanką i co wyszło to samo o czym cały czas tu wspominam, że się nie podobam za samą facjatę, bo nie jestem w typie. Moja grupa docelowa jest bardzo, ale to bardzo mała. Tak ciężko to zrozumieć Tobie? Poco to całe kręcenie z emocjami i ,,pierdołami" ? Moim zdaniem po to by nie przyznać, że kobiety odrzucają za sam wygląd i że jest to dość powszechne zachowanie wśród kobiet.

Brzydota

przez Druid 09 wrz 2014, 23:35
owsik, nie widziałem Twojego zdjęcia, ale wygląda na to, że ze swoją aseksualną i nieatrakcyjną twarzą nie masz szans na znalezienie partnerki. Niech pocieszy Cię fakt, że nigdy nie zostaniesz zdradzony, okłamany przez najbliższą sercu osobę, ani "wrobiony" w cudze dziecko.
Druid

Brzydota

przez beladin 10 wrz 2014, 10:48
owsik, Na wygląd składa się wiele elementów, takich o które można zadbać, zmienić. Twarz oczywiście ma znaczenie, ale moim zdaniem to cały wizerunek buduje naszą atrakcyjność ..twarz jest tylko jednym z elementów.
beladin

Brzydota

przez owsik 10 wrz 2014, 13:15
beladin napisał(a):owsik, Na wygląd składa się wiele elementów, takich o które można zadbać, zmienić. Twarz oczywiście ma znaczenie, ale moim zdaniem to cały wizerunek buduje naszą atrakcyjność ..twarz jest tylko jednym z elementów.

Oczywiście, że cały. Jednak twarz nie jest jednym z elementów tylko jest podstawowym elementem, a później kolejnym jest wzrost u faceta. Tak to wygląda w przyrodzie. Nawet zadbany facet, ale niski i brzydki w oczach kobiet cały czas odbierany jako mężczyzna nie w typie.

Brzydota

przez beladin 10 wrz 2014, 13:29
owsik, Coś tam na pewno da się z Ciebie zrobić ;) Poza tym faceci mogą się popisywać zainteresowaniami, statusem itd ..jest sporo możliwości by zwrócić na siebie uwagę. A Ty masz jakieś wyobrażenie o kobiecie idealnej dla siebie?
beladin

Brzydota

przez owsik 10 wrz 2014, 14:34
Nieda sie nic zrobic mam taka nie reformowalna twarz. Jezeli chodzi o status milionerem nie jestem i nic nie wskazuje nato bym.nim zostal. Nie chce zapeszac ale moze mi sie uda w koncu.

Sortuj wg