Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 28 sie 2014, 21:08
Messiah napisał(a):dobry kilkudniowy zarost wabi samice :D

To prawda niestety jak się ma takie coś jak ja na twarzy ah. Wiadomo ,,biednemu zawsze wiatr w oczy".

Brzydota

przez Bukowski 28 sie 2014, 21:24
owsik napisał(a):
Messiah napisał(a):dobry kilkudniowy zarost wabi samice :D

To prawda niestety jak się ma takie coś jak ja na twarzy ah. Wiadomo ,,biednemu zawsze wiatr w oczy".

A co ty niby masz na tej twarzy? Zobacz na Bukowskiego, facet nieurodziwy a po 50 rwał laski aż miło.
Kobiety da się oczarować na wiele sposobów, to wielkie emocjonalistki.
Bukowski

Brzydota

przez owsik 28 sie 2014, 21:29
Nie mam prawie zarostu ponieważ bardzo słabo mi rośnie i mam brzydką twarz, to znaczy kompletnie aseksualną. Ten facet był z tak zwanych ,,pięknych brzydali". Ja jestem skreślany na starcie za sam wygląd i niestety żadne czarowanie nic mi nie pomaga.
Ostatnio edytowano 28 sie 2014, 21:32 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Follow_ 28 sie 2014, 21:31
na wszystko masz odpowiedź owsik...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Brzydota

przez owsik 28 sie 2014, 21:33
Nie na wszystko, ale co do wyglądu mam, bo próbowałem żeby się coś zmieniło na lepsze i niestety zawsze okazywało się, że przegrywam, bo taką mam twarz.

Brzydota

przez Follow_ 28 sie 2014, 22:05
no ciekawe jak wyglądasz skoro tak mówisz...

Brzydota

przez eura28 28 sie 2014, 22:10
owsik, Wskutek wad genetycznych miałam swojego czasu bardzo duże problemy z wyglądem twarzy i zębów. Były niesamowicie krzywe (z resztą niektóre wcale się nie wyrżnęły) do tego obydwie szczęki rosły jak chciały, co skutkowało tym, że jedna była dużo większa od drugiej, zęby nie nachodziły na siebie jak powinny i uśmiechając się przypominałam buldoga. Wyobraź sobie, jak to musiało wyglądać. Spędziłam wieeeele lat (nawet nie wspominam o pieniądzach) u wszelkiego rodzaju dentystów/ortodontów/protetyków i niedawno miałam operację (przestawianie żuchwy, potem przez jakiś czas można zapomnieć o mówieniu/gryzieniu i lata się ze śrubami w twarzy), ale na domiar złego musiałam na nią czekać przez wiele lat, gdyż może być wykonana dopiero, gdy się przestanie rosnąć. Na ten moment wyglądam naprawdę dobrze i nie ma po tym wszystkim śladu, ale wyobraź sobie jak fajnie musiałam się czuć przez całe gimnazjum i liceum...

Uroda przemija. KAŻDY się starzeje i KAŻDY w którymś tam momencie swojego życia zbrzydnie i jest to nieuniknione. Ty po prostu jesteś w takiej sytuacji, że napotkałeś ten moment wcześniej, niż inni.

Brzydota

przez owsik 28 sie 2014, 22:20
Uroda niekoniecznie tak szybko przemija, bo ludzie bywają bardzo atrakcyjni jeszcze w średnim wieku.
Tylko, że ja pragnę mieć partnerkę niestety mój wygląd mi to bardzo utrudnia.
Widzisz, ale jednak teraz wyglądasz dobrze i to jeszcze w młodym wieku.
Ja zawsze będę wyglądał aseksualnie zawsze na ,,nie w typie" i nigdy dobrze nie wyglądałem.

Brzydota

przez Follow_ 28 sie 2014, 22:29
eura28, mi ortodonta mówił, że wyprostuję zęby dopiero jak skrócą mi żuchwę i poszerzą podniebienie. Robiłaś te operacje z własnych pieniędzy? Ile to kosztowało?
Jak potem z bólem?

Brzydota

przez owsik 28 sie 2014, 22:46
follow_the_reaper napisał(a):no ciekawe jak wyglądasz skoro tak mówisz...

Wyglądam jak facet, który jest zawsze,, nie w typie".

Brzydota

przez Nicholas1981 30 sie 2014, 08:23
No cóż, ja mogę powiedzieć z własnego doświadczenia jedno: kobiety oglądają się za ładnymi chłopcami, ale żenią się z innymi. Moja eks, miss uczelni, z którą spotykałem się na studiach (w sumie 6 lat chodziliśmy ze sobą), kiedy zachorowałem kopnęła mnie w doopę. Teraz ma męża, który jest niższy ode mnie o głowę, z wielkim brzuszyskiem, łysawy i z twarzy taki sobie. Jego kocha, mnie nie chciała...
Nicholas1981

Brzydota

przez poem 30 sie 2014, 10:58
owsik, a tak z ciekawości zapytam: Ty sam chciałbyś mieć "ładną" dziewczynę?

Szkoda że nie załapałam się na zdjęcia, choć już kiedyś je widziałam.

Ja się kiedyś za brzydala uważałam, kompletnie nieatrakcyjną kobietę, z resztą nadal tak miewam. Mam okropną cerę, krzywe zęby, w dodatku jedynka wyszczerbiona :mrgreen:
Zmieniłam w swoim wyglądzie JEDNĄ rzecz...
Ja wierzę, że taki jeden szczegół może zmienić cały wygląd i postrzeganie przez otoczenie oraz myślenie o samym sobie.

Brzydota

przez owsik 30 sie 2014, 14:37
Nicholas1981 napisał(a):No cóż, ja mogę powiedzieć z własnego doświadczenia jedno: kobiety oglądają się za ładnymi chłopcami, ale żenią się z innymi. Moja eks, miss uczelni, z którą spotykałem się na studiach (w sumie 6 lat chodziliśmy ze sobą), kiedy zachorowałem kopnęła mnie w doopę. Teraz ma męża, który jest niższy ode mnie o głowę, z wielkim brzuszyskiem, łysawy i z twarzy taki sobie. Jego kocha, mnie nie chciała...

Tylko, że ja dla kobiet jestem nie w typie, a to wiąże się z tym, że dla Pań jestem kompletnie nie pociągający fizycznie dlatego kolega mogę być, ale nikt więcej.

-- 30 sie 2014, 13:42 --

poem napisał(a):owsik, a tak z ciekawości zapytam: Ty sam chciałbyś mieć "ładną" dziewczynę?

Szkoda że nie załapałam się na zdjęcia, choć już kiedyś je widziałam.

Ja się kiedyś za brzydala uważałam, kompletnie nieatrakcyjną kobietę, z resztą nadal tak miewam. Mam okropną cerę, krzywe zęby, w dodatku jedynka wyszczerbiona :mrgreen:
Zmieniłam w swoim wyglądzie JEDNĄ rzecz...
Ja wierzę, że taki jeden szczegół może zmienić cały wygląd i postrzeganie przez otoczenie oraz myślenie o samym sobie.

Chciałbym mieć taką która mi się podoba.

W moim przypadku musiałaby być to zmiana twarzy, bo to przez buzie jestem odbierany jako bardzo aseksualny facet, a to się wiąże z tym, że jestem wiecznie nie w typie.

Prawda jest taka, że zawsze w oczach kobiet będę nie w typie i to się nie zmieni nie ma co się łudzić. Za starty jestem by wierzyć w bajki.

Brzydota

przez Goryla Gorillas 30 sie 2014, 21:35
KAŻDY się starzeje i KAŻDY w którymś tam momencie swojego życia zbrzydnie i jest to nieuniknione.
To jest bzdura. Jest wiele przypadków, gdzie osoba za młodu jest przeciętna lub brzydka, a z wiekiem nabiera urody.

bo próbowałem żeby się coś zmieniło na lepsze i niestety zawsze okazywało się, że przegrywam, bo taką mam twarz.
A co próbowałeś zmieniać?

Sortuj wg