Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez NieznanySprawca 18 wrz 2013, 01:10
owsik, czlowieku, ze sie tak wyraze, pojebalo Cie? Masz nos bardzo podobny do mojego, a nikt mi w zyciu uwagi na niego nie zwrocil. Ehh, rob co tam chcesz.

W sumie jestes zajebiscie podobny do meza mojej bylej polonistki ze szkoly (fakt, ze nikt jeszcze nie rozstrzygnal, czy byla piekna, czy brzydka, to bylo pole ciaglej dyskusji, ale ja ja uwielbialem:pirate: ) Tyle, ze ten facet byl prawnikiem :mrgreen: Ale koszule nosil takie, jak Ty, ha, nawet wzrost ten sam.
NieznanySprawca

Brzydota

przez rotten soul 18 wrz 2013, 01:10
NieznanySprawca,
ale z tymi okularami =nerd

Fajne masz poglądy, nie powiem. Wszyscy w okularach to nerdzi. Wiesz, bo sam je noszę a takie uwagi to słyszałem w podstawówce ostatni raz. Fakt urody nie dodają (w większości przypadków) ale bez przesady. Takie komentarze są dość prymitywne.

owsik,
mam ogólnie za dużo przeciwwskazań bym mógł się podjąć zabiegów

Mimo tych przeciwwskazań nie da rady czegoś zmienić jednak i pójść na ryzyko?
rotten soul

Brzydota

przez Autodestrukcja 18 wrz 2013, 01:13
moim zdaniem jak zejdzie trądzik agle okaze sie ze nie jest tak źle. chora skora wysyla sygnał alarmowy
Autodestrukcja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 18 wrz 2013, 01:13
Wzrok to podstawa i nie stać mnie.
Ostatnio edytowano 18 wrz 2013, 01:15 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez NieznanySprawca 18 wrz 2013, 01:15
Fajne masz poglądy, nie powiem. Wszyscy w okularach to nerdzi. Wiesz, bo sam je noszę a takie uwagi to słyszałem w podstawówce ostatni raz. Fakt urody nie dodają (w większości przypadków) ale bez przesady. Takie komentarze są dość prymitywne.

Ejj, Rotten, prymitywna jest ocena mojego pogladu bez obejrzenia zdjecia owsika, i zrozumienia, o co mi chodzi. Te okulary wygladaja jak wlasnie stereotypowe okulary kujona-nerda. Wrecz encyklopedycznie. Dobrze dobrane okulary moga wygladac swietnie, i dodawac powagi i uroku, tego nie kwestionuje.
A Ty mi tu z prymitywizmem, qrwa :pirate: :great:
NieznanySprawca

Brzydota

przez owsik 18 wrz 2013, 01:16
Te okulary są bardzo dobrze dobrane nie jedna osoba mi to mówi. Co ważne w tych okularach po raz pierwszy przestano pytać mnie o dowód.

Brzydota

przez Autodestrukcja 18 wrz 2013, 01:16
no okulary to jak część ciała, muszą być dobrze dobrane ( jestem tylko teoretykiem dobierania okularow :P )
Autodestrukcja

Brzydota

przez NieznanySprawca 18 wrz 2013, 01:18
Ja Ciebie akurat widze tylko w szklach, ale juz nie kombinuje, i tak mnie nie posluchasz :mrgreen:
NieznanySprawca

Brzydota

przez Autodestrukcja 18 wrz 2013, 01:21
tylko na szkla co 3 mechy trzeba wydawac jakas kase
Autodestrukcja

Brzydota

przez owsik 18 wrz 2013, 01:22
Na moje szkła trzeba wydawać bardzo dużą kasę, bo są robione na specjalne zamówienie.

-- 18 wrz 2013, 00:23 --

Na moim profilu umieściłem linka do strony, gdzie mam swoje zdjęcia.

Brzydota

przez rotten soul 18 wrz 2013, 01:23
NieznanySprawca,
No masz trochę racji, bo owsika w okularach nie widziałem. Kliknij z łaski swojej na link w podpisie do mojego zdjęcia (Wygląd) i określ czy mam nerdoskie okulary. Ciekawa jestem.

owsik jednak zaprzeczył, także gusta, guściki chyba.

-- 18 wrz 2013, 01:27 --

NieznanySprawca,
No dobra już widziałem. W taki razie ja też jestem nerdem, bo mam bardzo podobne.

Co do Ciebie owsik. Wiem, że jestem facetem i moją opinię (zupełnie słusznie z resztą) masz w dupie, ale spodziewałem się ujrzeć naprawdę kogoś brzydkiego, a nie ujrzałem. Przypominasz mi nawet mojego technologa z pracy, a nigdy o nim nie pomyślałem, że jest brzydalem mimo, że go nie lubię jak psa.
Ostatnio edytowano 18 wrz 2013, 01:29 przez rotten soul, łącznie edytowano 1 raz
rotten soul

Brzydota

przez NieznanySprawca 18 wrz 2013, 01:27
rotten soul, Wygladasz naprawde niezle :mrgreen: A okulary Ci pasuja. Depresyjnie tez nie wygladasz, mhm ;)

edd
Tu nie chodzi o same okulary!!! Ale o to, jak komponuja sie z konkretna twarza, Ty mozesz wygladac dobrze w bluzie, w ktorej ja moge wygladac jak idiota, rozumiesz, o co mi chodzi? o dopasowanie!
NieznanySprawca

Brzydota

przez Autodestrukcja 18 wrz 2013, 01:30
owsik, sory ale.. jestes normalny. nie wiem co Ci moge innego powiedziec :) WYPROSTUJ SIE xp
Autodestrukcja

Brzydota

przez owsik 18 wrz 2013, 01:32
Jakbym był normalny z wyglądu, to nie byłbym wiecznie nie w typie, czy byłbym obrażany za urodę.

Sortuj wg