Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez jetodik 25 sie 2014, 13:19
e tam, moim zdaniem zamiast na siłę szczerzyć się do ludzi, wstąp do haremu dziewczyn, które lubią tzw. geeków, tutaj założyły swój temat rekrutacyjny
harem-polibuda-przyjmujemy-nowych-cz-onkow-d-t35126.html
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez owsik 25 sie 2014, 15:00
Jakbym wyglądał jak niektórzy geekowie tam pokazani to nie narzekałbym na brak powodzenia u kobiet. Ja z moją urodą to mogę sobie co najwyżej pomarzyć, że spodobam się fajnej dziewczynie nie tylko jako kolega. Poza tym ewidentnie ta kobieta lubi informatyków, a to nie moja dziedzina.

Brzydota

przez libertynka 25 sie 2014, 15:25
owsik, masz problem z głową, a nie wyglądem. zmień przekonania na swój temat. już tyle osób ci to powiedziało, ale jak grochem o ścianę.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 25 sie 2014, 15:26
Poza tym na niektórych zdjęciach ubrany jestem w czarną koszulkę bynajmniej nie geekowską, a i tak odbierany jestem jako osoba aseksualna z wyglądu. Ponieważ, gdy ma się tak brzydką urodą jak moja to zawsze będzie się nie w typie, bo tu chodzi o beznadziejną twarz.

-- 25 sie 2014, 14:30 --

Mój problem ,, z głową" polega na tym, że jestem na starcie nie w typie nie na randkę, ale co tam przecież to chodzi o przekonania. Niejadana kobieta napisała i powiedziała mi prosto z mostu, że jestem brzydki, albo nie podobam się jej fizycznie. Wierzę swojemu doświadczeniu może i masz racje, że u mnie chodzi o brak męskiego wyglądu, ale to jest to samo co brzydota, bo efekt jest ten sam. Czyli niepowodzenia.

Brzydota

przez libertynka 25 sie 2014, 16:52
owsik, wiesz ile razy ja słyszałam, że jestem brzydka albo nie w czyimś typie? wygląd to nie wszystko, jak będziesz o sobie myślał "brzydki" to inni będą cię tak odbierać. zacznij myśleć, że jesteś całkiem spoko i że możesz się podobać. zapomnij o doświadczeniach, byłeś do dupy z zachowania i czekałeś aż któraś się zlituje i zechce iść na randkę. zmień swoje nastawienie, to ludzie zaczną cię inaczej odbierać. albo dalej się nad sobą użalaj i patrz jak ci życie przecieka przez palce.
vel veganka

Brzydota

przez owsik 25 sie 2014, 17:46
Przerabialem te bajeczki i fakty sa takie, ze brzydki facet niezaleznie co osobie mysli i tak fla kobiet jest niepociagajacy fizycznie nie ns randke. Jezeli jest sympatyczny to moze dostac status tylko kolega. Na poczatku liczy sie wyglad a pozniej nie istnieje jak sie jest brzydkim.

-- 25 sie 2014, 16:47 --

Przerabialem te bajeczki i fakty sa takie, ze brzydki facet niezaleznie co osobie mysli i tak fla kobiet jest niepociagajacy fizycznie nie ns randke. Jezeli jest sympatyczny to moze dostac status tylko kolega. Na poczatku liczy sie wyglad a pozniej nie istnieje jak sie jest brzydkim.

-- 25 sie 2014, 18:46 --

Przepraszam za te powtórzenia i literówki, jak piszę z komórki to tak mi się robi.

-- 25 sie 2014, 18:49 --

Wygląd to bardzo dużo i znaczy zbyt dużo by można było udawać, że się nie liczy.

Brzydota

przez owsik 25 sie 2014, 21:41
No i co to niby daje nos nadal brzydki. Brody takiej nie mogę zapuść nawet po 2 miesiącach. Świetnie też wyostrzyłaś mi podbródek nie wiem jak to zrobiłaś, jeżeli jednak był to program graficzny to wiadomo, że realnie tak się nie da. Jeżeli mam być szczery z takim wyglądem nadal byłbym nie w typie dla większości kobiet po prawa jest z 2 na jakieś 3. Mam też takie zdjęcie z sesji, gdzie wyglądam dużo lepiej lekko tylko jest podretuszowane, ale realnie tak nie mogę wyglądać, bo to jest wizja i światłocień.

W programach graficznych każdego można przerobić na piękność. Tylko realnie już tak fajnie nie jest, bo tu trądzik różowaty,a tu zwykły trądzik itp.

-- 25 sie 2014, 20:49 --

Jednak za przeróbkę dziękuje. Co do rad libertynki taki typ myślenia w stylu uwierz, że nie jesteś nie w typie ,brzydki mało męski z wyglądu, a nagle w oczach kobiet nagle zniknie Twoja brzydota, jest naprawdę naiwny. Ponieważ tu chodzi fizyczność atrybuty, które są realne. Równie dobrze mógłbym myśleć, że jestem Sułtanem Maroka efekt ten sam.

Brzydota

przez papierowykot 25 sie 2014, 21:55
vyskokova napisał(a):Nie takie przypadki widziałam, będąc pacykarą wieki temu.
Masz tu coś na zachętę (albo i nie?). Popełniłam w wolnej chwili małą wizualizację, pewnie się obrazisz, ale co tam :P Chcesz, to zgłoś do moderacji. :twisted:
Jakość daleka od ideału, ale może otworzy Ci oczy na ciekawe możliwości.
Oczywiście to tylko moja wizja, a Ty zawsze możesz udać się po poradę do stylisty, jednak do tego trzeba chęci i ... chęci, których najwyraźniej nie masz, skoro puszczasz mimo uszu sensowne rady libertynki.
Dziękuję za uwagę :papa:

nos jak u pijaka

Brzydota

przez jetodik 25 sie 2014, 21:56
w tych książkach new age tez czesto piszą takie bzdury: "twoje myśli tworzą rzeczywistość, jak będziesz myślał, że jesteś bogaty to świat się do ciebie dostosuje, ześle ci fortune, jak bedziesz myślał, że jesteś atrakcyjny, to kobiety beda sie za toba uganiały" itd.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez libertynka 25 sie 2014, 21:59
owsik, miałam na myśli to, że zaczniesz być inaczej odbierany, a nie że cudownie zmieni się Twój wygląd
vel veganka

Brzydota

przez jetodik 25 sie 2014, 22:06
są pewne granice, jesli mi sie dziewczyna nie podoba, to nie przeskoczy tego, chocby wygrala konkurs miss swiata i byla na 100% pewna ze moze miec kazdego, nie zacznie mi sie bardziej podobac, a jesli to na tyle minimalnie, ze nie bedzie to odgrywalo roli, w sensie ze i tak bede na nie. podobnie pewnie jest z drugiej strony, zasadniczo wyglad musi sie podobac, a usmiech itp. to tylko niuanse.

Brzydota

przez owsik 25 sie 2014, 22:06
libertynka napisał(a):owsik, miałam na myśli to, że zaczniesz być inaczej odbierany, a nie że cudownie zmieni się Twój wygląd

Gdzie ja się żalem na złe odbieranie? Powiem tak Twoje rady sprawiły by, że słyszałbym więcej tekstów jesteś fajny, ale bądźmy tylko kolegami i jestem przekonany, że sporo kobiet chciało by widzieć we mnie kolegę. Tylko mój problem by nie zniknął, bo w oczach kobiet już na samym starcie byłbym nie w typie ponieważ jestem mało męski czy brzydki i nadal nie miałbym szans na randki. Przerabiałem to. Beznadziejnego wyglądu tak się nie da przeskoczyć.

Brzydota

przez Arasha 25 sie 2014, 22:12
libertynka napisał(a):owsik, masz problem z głową, a nie wyglądem. zmień przekonania na swój temat. już tyle osób ci to powiedziało, ale jak grochem o ścianę.

Ja bym polecała na początek zmienić sobie nick :mrgreen:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Brzydota

przez owsik 25 sie 2014, 22:17
jetodik i jak tam zapytanie?

Sortuj wg