Rozdroża kariery

Inne zaburzenia.

Rozdroża kariery

przez Autodestrukcja 18 wrz 2013, 14:25
po co tyć skoro można iść do opery? :D:D
Autodestrukcja

Rozdroża kariery

przez deader 18 wrz 2013, 14:40
Robię screenshota z poprzedniej strony, będę się wspomagał jak będę miał gorszy humor :P
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Rozdroża kariery

przez Siddhi 18 wrz 2013, 14:59
dreader napisał(a):Robię screenshota z poprzedniej strony, będę się wspomagał jak będę miał gorszy humor

:o Chwila, chwilę, momencik, jak to screenshota, gdzie screenshota? :shock: Obok na ścianie wisi cennik! Za screenshota należy uiścić opłatę w wysokości: czy pięćdziesiąt. Opłatę uiszczamy u pani w kasie na drugim piętrze. Cieszę się, że mogłem pomóc, miłego dnia wszystkim
Siddhi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Rozdroża kariery

przez deader 18 wrz 2013, 15:03
Siddhi napisał(a):
dreader napisał(a):Robię screenshota z poprzedniej strony, będę się wspomagał jak będę miał gorszy humor

:o Chwila, chwilę, momencik, jak to screenshota, gdzie screenshota? :shock: Obok na ścianie wisi cennik! Za screenshota należy uiścić opłatę w wysokości: czy pięćdziesiąt. Opłatę uiszczamy u pani w kasie na drugim piętrze. Cieszę się, że mogłem pomóc, miłego dnia wszystkim

Najśmieszniejsze że w pracy, gdzie to piszę, na ścianie po lewej mam cennik, za skan A4 kolorowe bierzemy 3,50 a forsę przyjmuje pani Kasia - piętro wyżej... :shock:

Rozdroża kariery

przez Siddhi 18 wrz 2013, 15:15
deader napisał(a):
Siddhi napisał(a):

Najśmieszniejsze że w pracy, gdzie to piszę, na ścianie po lewej mam cennik, za skan A4 kolorowe bierzemy 3,50 a forsę przyjmuje pani Kasia - piętro wyżej... :shock:

:O wow.
"czy pięćdziesiąt" wzięło mi się z dawnych czasów kiedy internetu prawie nie było, kiedy kupowałem CD-Action. Tam zawsze na płytce było tzw. Action Redaction, taka gazetka w formie html, do której ludzie pisali artykuły, znajdowały się też liczne kąciki zainteresowań (gry, książki, film, itp.), ja to namiętnie czytałem i ktoś dla żartu na stronie tytułowej jako cenę podawał zawsze: czy pięćdziesiąt ;)
Siddhi

Rozdroża kariery

przez deader 18 wrz 2013, 15:18
Siddhi, AR dalej funkcjonuje, ale nie pamiętam czy dalej mają te "czy pięćdziesiąt", aż sprawdzę w domu :D (Tak btw to pewnie chodzi ci o Action Mag'a, ale to detal :P)

Rozdroża kariery

przez Autodestrukcja 18 wrz 2013, 15:20
ej, dobrą masz tą drukarnie? można u Ciebie robić offset? naświetlanie uv? jakieś cacka?
Autodestrukcja

Rozdroża kariery

przez deader 18 wrz 2013, 15:31
Autodestrukcja, pw zaraz poleci

Rozdroża kariery

przez Siddhi 18 wrz 2013, 15:38
deader napisał(a):Siddhi, AR dalej funkcjonuje, ale nie pamiętam czy dalej mają te "czy pięćdziesiąt", aż sprawdzę w domu :D (Tak btw to pewnie chodzi ci o Action Mag'a, ale to detal :P)
Fuck, pomyliłem z działem z listami (kiedyś czytałem CDA od deski do deski, ze sto numerów kupionych pod rząd, do około 2006 - 2007, pod koniec już tylko raz na 4-5m)
AM było boskie, sam "bałem się" pisać felietony, ale zaczytywałem się w tym co pisali inni i z niecierpliwością czekałem na kolejny odcinek, kiedyś nawet zrobiłem layout do kącika książkowego, który funkcjonował tam kilka miesięcy ;p (parę lat później - kiedy już zapomniałem prawie o tym fakcie i samego CDA i AM od dawna nie czytałem - zgłosił się do mnie z sieci jakiś gość z prośbą czy mógłby wykorzystać mój układ graficzny! ;p)
Siddhi

Rozdroża kariery

przez deader 18 wrz 2013, 15:53
Siddhi napisał(a):Fuck, pomyliłem z działem z listami (kiedyś czytałem CDA od deski do deski, ze sto numerów kupionych pod rząd, do około 2006 - 2007, pod koniec już tylko raz na 4-5m)

Hehe, moc CDA silna jest, jesteś drugą osobą na forum która wspomina mi o przygodzie z AM.

Rozdroża kariery

przez NieznanySprawca 18 wrz 2013, 15:56
ej, dobrą masz tą drukarnie? można u Ciebie robić offset? naświetlanie uv? jakieś cacka?

czyli masz ten poradnik juz w wersji do druku? gratuluje, zycze powodzenia :brawo:

-- 18 wrz 2013, 15:57 --

deader, ojezu, kochalem Czytac AM za szczeniaka :mrgreen:
NieznanySprawca

Rozdroża kariery

przez Autodestrukcja 18 wrz 2013, 16:05
nie ma co tracić czasu, los prawiczków jest w moich rękach!
Autodestrukcja

Rozdroża kariery

przez Siddhi 18 wrz 2013, 16:17
Autodestrukcja napisał(a):nie ma co tracić czasu, los prawiczków jest w moich rękach!

<drapie się po głowie> hmm, ale że co, że jak? To odnośnie rozdroża w karierze? ;p

...i czy aby na pewno miałaś na myśli ręce ;p :lol:
Siddhi

Rozdroża kariery

przez Autodestrukcja 18 wrz 2013, 16:56
zdecydowanie ;P
omg, topic az narzuca tytul poradnika
,, How to became an action man. Let your virginity die"
Autodestrukcja

Sortuj wg