Atrakcyjnosc seksualna kobiety...

Inne zaburzenia.

przez Ferdynand k 09 wrz 2013, 21:37
Mushroom, może w tym temacie tak jest ale patrząc ogólnie
to nieudane życie ma wiele powodów ale to off top
Naczelny Użyszkodnik

przez carlosbueno 09 wrz 2013, 21:38
Autodestrukcja napisał(a):no ok. dobra.

ale ja sie dalej łudzę że można wybrnąć z ramek i kryteriow i uznac ze zycie powrzechnie uznane za nieudane moze byc udane xp

ja się nie łudzę, gdyby inni mieli prowadzić takie życie jak moje, byli by równie a może nawet dużo bardziej niezadowoleni z niego niż ja, ale by pewnie coś z nim zrobili a nie stali w miejscu jak ja.
Największy Forumowy Maruda

przez rotten soul 09 wrz 2013, 21:38
Mushroom,

do posiadania nieudanego życia powodem jest tylko i wyłącznie nieudana osobowość.

Tylko i wyłącznie na pewno nie. Ludzie i ich życia są zbyt różne i nieprzewidywalne, aby móc tak powiedzieć z czystym sumieniem.
Jednakże generalnie się zgadzam z tym poglądem. Osobowość gra tu pierwsze skrzypce, a drugie choroby psychiczne. Połączenie kiepskiej osobowości i zaburzeń tworzy mieszankę, która może się stać przeszkodą nie do pokonania w kwestii ułożenia sobie życia, tym bardziej takiego z drugą osobą.
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 09 wrz 2013, 21:40
I że wszystko, co się wydarza, to tylko to, co się wydarza i nic więcej. Czym innym jest moja reakcja na to. U mnie się to sprawdza.

ostatnio coraz częściej obserwuje na forum powrót Marka Aureliusza :shock:
ale ja sie dalej łudzę że można wybrnąć z ramek i kryteriow i uznac ze zycie powrzechnie uznane za nieudane moze byc udane xp

też tak myślę, ale trzeba sporo ze sobą powalczyć :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Autodestrukcja 09 wrz 2013, 21:40
nieudane zycie, albo raczej złe samopoczucie w tym zyciu jakie sie ma wynika tylko z osobowosci? moze malej elastycznosci, gorszej jak to sie ladnie mowi inteligencji emocjonalnej blablabla ?
Autodestrukcja

przez klarunia 09 wrz 2013, 21:42
ostatnio coraz częściej obserwuje na forum powrót Marka Aureliusza :shock:

To nie jest Marek Aureliusz, nie mam o nim pojęcia :P. To bardziej taka ogólna "stara mądrość", że szczęście tkwi w oczach patrzącego na swoje życie.

przez Pieprz 09 wrz 2013, 21:44
Tylko i wyłącznie na pewno nie. Ludzie i ich życia są zbyt różne i nieprzewidywalne, aby móc tak powiedzieć z czystym sumieniem.

Może faktycznie nie powinienem takich ostrych wyroków ferować. Niewiele w życiu widziałem a się wymądrzam. Brakuje mi pokory (to moja wada od małego chyba).
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez carlosbueno 09 wrz 2013, 21:48
Jak ktoś trafił na 20 lat do gułagu, żyje na terenach wojennych, albo skrajnej nędzy, jest b. poważnie nieuleczalnie chory to trudno mówić o udanym życiu nawet mimo wspaniałej osobowości.
Największy Forumowy Maruda

przez klarunia 09 wrz 2013, 21:49
A mi się wydaje, że strasznie często się powtarza, żeby nie oceniać, bo niewiadomo, co kogoś sprowadziło do takiej, czy innej sytuacji. A ja będę oceniać, bo nie wierzę, że istnieje życie, które jest skazane na porażkę. Wierzę, że każde życie da się wygrać, choćby w ostatniej chwili. I nie umiem uwierzyć w to, że ktoś przegrał swoje życie, bo cośtam, bo go okoliczności zmusiły.

-- 09 wrz 2013, 21:50 --

carlosbueno, dla mnie właśnie ta wspaniała osobowość pomimo tych wszystkich złych rzeczy już sprawia, że to życie jest udane. Zależy, jaką ktoś przyjmie definicję udanego życia.

przez Ramanujan 09 wrz 2013, 21:50
klarunia napisał(a):A ja będę oceniać, bo nie wierzę, że istnieje życie, które jest skazane na porażkę. Wierzę, że każde życie da się wygrać, choćby w ostatniej chwili. I nie umiem uwierzyć w to, że ktoś przegrał swoje życie, bo cośtam, bo go okoliczności zmusiły.
Wreszcie ktoś przemówił ludzkim głosem. :uklon:
Ostatnio edytowano 09 wrz 2013, 21:53 przez Ramanujan, łącznie edytowano 1 raz
Ramanujan

przez Powietrzny Kowal 09 wrz 2013, 21:51
Mushroom napisał(a):
Brakuje mi pokory (to moja wada od małego chyba).

Na pewno? A nie od kolan? ;) Obrazek Obrazek
(sorry - nie mogłem się powstrzymać Obrazek)
Ostatnio edytowano 09 wrz 2013, 21:52 przez Powietrzny Kowal, łącznie edytowano 1 raz
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez Pieprz 09 wrz 2013, 21:52
spoko
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez jetodik 09 wrz 2013, 21:54
To nie jest Marek Aureliusz, nie mam o nim pojęcia :P. To bardziej taka ogólna "stara mądrość", że szczęście tkwi w oczach patrzącego na swoje życie.

a myślałem, bo Marek Aureliusz też takie teksty walił, że wplyw się ma na reakcje, a nie na wydarzenia itp. :smile:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Autodestrukcja 09 wrz 2013, 22:02
klarunia, powiedz to bitej niewolniczej matce polce z 10 dzieci ;D ale masz racje, przyjdzie policja i sie nią zajmie, nbedzie nowe zycie . a jak nie to dalej po chrzescijanskiu nadstawienie policzka. stoicyzm do kwadratu ;]
Autodestrukcja

Sortuj wg