Atrakcyjnosc seksualna kobiety...

Inne zaburzenia.

przez nieboszczyk 11 wrz 2013, 17:32
1234qwerty napisał(a):nieboszczyk,
większość ludzi potępia popęd

Pierwsze słyszę. Gdyby nie popęd seksualny, to w ogóle by ludzi nie było.

poczytaj o pedrylach i gwałcicielach.oni przecież kierowali się głównie popędem. i regulaminach szpitalnych co o tym myślą.po drugie jest cos takiego jak in vitro,klonowanie,inseminacja.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez NieznanySprawca 11 wrz 2013, 17:34
nieboszczyk, Seksoholikiem raczej nie jestem, ale libido mam wysokie, zadne tam ssri/snri nie jest w stanie go zabic :mrgreen: Moze mi sie w dany dzien nie chciec zyc, wstac z lozka, isc napic jak mnie suszy. Ale stoi mi i tak... :lol:

A co do bliskosci, to u mnie nie zgrywa sie zupelnie z potrzeba seksu. Tzn. ta sa dla mnie 2 odrebne swiaty, i stad zastanawiam sie, czy to hormony, czy jakas spaczona osobowosc. Oczywiscie jest jakas plaszczyzna, na ktorej te dwa pojecia sie spotykaja, ale raczej w wyobrazni (czyzbym marzyl o milosci? :mrgreen: ), niz w prawdziwym zyciu.
NieznanySprawca

przez 1234qwerty 11 wrz 2013, 17:42
nieboszczyk, Podawanie gwałciciela jako przykładu zła popędu seksualnego, jest równie bezsensowne jak potępienie potrzeby głodu posługując się przykładem kanibala mordercy.

Invitro, klonowanie i inseminacja, to niedawne wynalazki i jeżeli można zrobić dziecko naturalnie i przyjemnie, to nie widzę sensu uciekania się do tamtych metod. Invitro i inseminację stosuje się wtedy kiedy inne sposoby zawiodą.
Poza tym pobranie nasienia potrzebnego do tych zabiegów też ułatwia popęd płciowy.

Zresztą przez wszystkie lata istnienia człowieka nie było tych osiągnięć nauki, więc gdyby nie popęd, to nie byłoby nas.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 11 wrz 2013, 17:48
NieznanySprawca napisał(a):nieboszczyk, Seksoholikiem raczej nie jestem, ale libido mam wysokie, zadne tam ssri/snri nie jest w stanie go zabic :mrgreen: Moze mi sie w dany dzien nie chciec zyc, wstac z lozka, isc napic jak mnie suszy. Ale stoi mi i tak... :lol:

A co do bliskosci, to u mnie nie zgrywa sie zupelnie z potrzeba seksu. Tzn. ta sa dla mnie 2 odrebne swiaty, i stad zastanawiam sie, czy to hormony, czy jakas spaczona osobowosc. Oczywiscie jest jakas plaszczyzna, na ktorej te dwa pojecia sie spotykaja, ale raczej w wyobrazni (czyzbym marzyl o milosci? :mrgreen: ), niz w prawdziwym zyciu.

ile masz lat?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez NieznanySprawca 11 wrz 2013, 17:53
nieboszczyk, 21, w Jueseju moglbym dopiero piwo kupic ;)

edd
Twoj podpis jest nieslychanie motywujacy :D Zrobie sobie podkoszulke z takim nadrukiem :twisted:
NieznanySprawca

przez nieboszczyk 11 wrz 2013, 17:58
1234qwerty napisał(a):nieboszczyk, Podawanie gwałciciela jako przykładu zła popędu seksualnego, jest równie bezsensowne jak potępienie potrzeby głodu posługując się przykładem kanibala mordercy.

chyba każdy jest głodny ale nie każdy dostanie pełną lodówkę za każdym piśnięciem.jest takie coś jak art 169k.k.,ubezwłasnowolnienie,napiętnowanie więc w tych przypadka nie ma mowy o jakimkolwiek zaspokojeniu popędu.prawo zabrania,społeczeństwo sobie nie życzy,regulaminy zabraniają,itd.

-- 11 wrz 2013, 18:01 --

NieznanySprawca napisał(a):nieboszczyk, 21, w Jueseju moglbym dopiero piwo kupic ;)

to nic dziwnego że masz takie poglądy na temat seksualności.za 10 lat to się wypali.każdy pisze że z wiekiem to przechodzi.

przez NieznanySprawca 11 wrz 2013, 18:06
nieboszczyk, ponoc chlopcy dojrzewaja do 6 roku zycia, a pozniej juz tylko rosna. ale ja jednak wierze, ze z czasem cos tam jeszcze sie jeszcze "dociera" ;)
NieznanySprawca

przez 1234qwerty 11 wrz 2013, 18:07
nieboszczyk,
jest takie coś jak art 169k.k.

Jaki to ma związek z tematem?
"Art. 169. § 1. Nie podlega karze za przestępstwo określone w art. 164 lub 167 sprawca, który dobrowolnie uchylił grożące niebezpieczeństwo.

§ 2. Wobec sprawcy przestępstwa określonego w art. 163 § 1 lub 2, art. 165 § 1 lub 2 lub w art. 166 § 2 sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, jeżeli sprawca dobrowolnie uchylił niebezpieczeństwo grożące życiu lub zdrowiu wielu osób.

§ 3. Wobec sprawcy przestępstwa określonego w art. 166 § 1 sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, jeżeli sprawca przekazał statek lub kontrolę nad nim osobie uprawnionej."

Właściwie to o co chodzi w twoim poście? Nie potrafię wydobyć z niego żadnego sensu.

przez NieznanySprawca 11 wrz 2013, 18:09
1234qwerty, czy ja mam halucynacje/zepsuty monitor, czy Twoj leniwiec(?) wstapil do ruchu palikota?
-wczesniej chyba nie byl rozowy-

edd
rozowy czy fioletowy...jeden chooy, tylko w innym opakowaniu. teraz bedzie mial sfiksowana sexualnosc. i beda go wyzywac od pedala na podworku.

wez go odrazu zapisz na jakas psychoterapie :-|
Ostatnio edytowano 11 wrz 2013, 18:17 przez NieznanySprawca, łącznie edytowano 1 raz
NieznanySprawca

przez 1234qwerty 11 wrz 2013, 18:12
NieznanySprawca, On jest fioletowy! :evil:

przez nieboszczyk 11 wrz 2013, 18:14
Art. 169 k.k (uprzednio obowiązujący)
Przewidywał karalność każdego czynu nierządnego
[za każdy czyn nierządny należy rozumieć stosunek seksualny osoby zdrowej z osobą CHORĄ PSYCHICZNIE] z osobą pozbawioną całkowicie lub w znacznym stopniu zdolności rozpoznania znaczenia czynu lub kierowania swym postępowaniem

Art. ów w praktyce oznaczał odmowę 'chorym psychicznie' prawa do podejmowania współżycia seksualnego, ponieważ mogło to prowadzić do ukarania partnera
więc niema sensu porównywać popędu do głodu.

przez 1234qwerty 11 wrz 2013, 18:16
nieboszczyk, a jak się to ma do popędu seksualnego w sensie ogólnym oraz gwałcicieli?

przez NieznanySprawca 11 wrz 2013, 18:22
Art. 169 k.k (uprzednio obowiązujący)
Przewidywał karalność każdego czynu nierządnego
[za każdy czyn nierządny należy rozumieć stosunek seksualny osoby zdrowej z osobą CHORĄ PSYCHICZNIE] z osobą pozbawioną całkowicie lub w znacznym stopniu zdolności rozpoznania znaczenia czynu lub kierowania swym postępowaniem

O MATKO!!

czyli jak przelece neurotyczke, to moga wsadzic mnie do pierdla>? :roll:
zmartwiles mnie nieboszczyku :!:

mam nadzieje, ze przepis juz nie funkcjonuje!
Ostatnio edytowano 11 wrz 2013, 18:23 przez NieznanySprawca, łącznie edytowano 1 raz
NieznanySprawca

przez nieboszczyk 11 wrz 2013, 18:22
1234qwerty napisał(a):nieboszczyk, a jak się to ma do popędu seksualnego w sensie ogólnym oraz gwałcicieli?

ma to się że zjeść może każdy kto jest głodny czy jest chory czy zdrowy czy kochany czy przeszkadza światu natomiast kto wyegzekwuje prawa do zaspokojenia popędu wyżej wymienionych osobników?

Sortuj wg