Atrakcyjnosc seksualna kobiety...

Inne zaburzenia.

przez zmęczona_wszystkim 10 wrz 2013, 20:39
MalaMi1001 napisał(a):Nie to, że nie lubię. Ja nienawidzę być atrakcyjna. Dzięki temu jestem traktowana jak zabaweczka, którą można bez problemu odłożyć na półkę, bo posłużyła tylko podbudowaniu męskiego ego. Nie jest ważne co mam do powiedzenia, nie ma znaczenia kim jestem, to tylko ewentualny dodatek do dania głównego. Kiedyś czytałam bzdurny artykuł, że piękne kobiety mają łatwiej w pracy. G*wno prawda, ja z racji swojego zawodu jestem traktowana w pracy w stylu "dziewczynko, a ty się przypadkiem nie zgubiłaś"? Bo ładna = głupia, a nie daj wszechświecie, żeby próbowała coś mądrego powiedzieć, czegoś wymagać, zostanie spławiona, bo miało byc tylko przyjemnie.

Boże, jak bardzo chciałabym mieć takie problemy.... Trochę przypomina mi to narzekanie bogatego: no kurczę, mam kilka samochodów i nie mieszczą mi się już do garażu i jak tu żyć? :D

przez NieznanySprawca 10 wrz 2013, 20:46
Autodestrukcja, w skrocie mowiac, musialaby byc dla mnie ewidentnie bardzo przecietna/brzydka/z defektem, wtedy nie ma rady- pozadania ze mnie nie wykrzesa :mrgreen:, i mozemy isc na kolezenskie piwo...

sory ja mam dziwne rozkminy :D troche jak 13stka :D

ja traktuje to forum jako ujscie swoich dziwnych rozkmin xd
NieznanySprawca

przez Autodestrukcja 10 wrz 2013, 20:47
MalaMi1001 napisał(a):
Nie to, że nie lubię. Ja nienawidzę być atrakcyjna. Dzięki temu jestem traktowana jak zabaweczka, którą można bez problemu odłożyć na półkę, bo posłużyła tylko podbudowaniu męskiego ego. Nie jest ważne co mam do powiedzenia, nie ma znaczenia kim jestem, to tylko ewentualny dodatek do dania głównego. Kiedyś czytałam bzdurny artykuł, że piękne kobiety mają łatwiej w pracy. G*wno prawda, ja z racji swojego zawodu jestem traktowana w pracy w stylu "dziewczynko, a ty się przypadkiem nie zgubiłaś"? Bo ładna = głupia, a nie daj wszechświecie, żeby próbowała coś mądrego powiedzieć, czegoś wymagać, zostanie spławiona, bo miało byc tylko przyjemnie.

ale kiedy juz nauczysz sie zdobywać szacunek ze wzgledu na to co masz powiedzenia będziesz tą mądrą i piękną. brzydka dziewczyna może szybciej zdobęzdie opinie mądrej ( idąc Twoją logiką, bo ja sie nie zgadzam z tym do konca) ale nigdy nie bedzietą mądrą i piękną.
joł.
kazdemu coś dolega. szkoda ze z powodow urody zbyt udanej :)

p.s. Jestem za pokojem na świecie
Autodestrukcja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NieznanySprawca 10 wrz 2013, 20:53
zmęczona_wszystkim, Doookladnie, zyciowy dramat :mrgreen:
NieznanySprawca

przez Candy14 10 wrz 2013, 21:29
.innym razem atrakcyjne seksualnie kobiety nie muszą nic robić ani się wysilać żeby chcieli przebywać z nimi mężczyzni,rozmawiać,zapraszać bo tu działa bezrozumny motor chęci rozmnażania się właśnie z nią.

ano ..przeleciec chce ja kazdy ale zeby z nia byc to musi miec jednak cos wiecej niz tylko urode
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez nieboszczyk 10 wrz 2013, 21:38
Candy14 napisał(a):
.innym razem atrakcyjne seksualnie kobiety nie muszą nic robić ani się wysilać żeby chcieli przebywać z nimi mężczyzni,rozmawiać,zapraszać bo tu działa bezrozumny motor chęci rozmnażania się właśnie z nią.

ano ..przeleciec chce ja kazdy ale zeby z nia byc to musi miec jednak cos wiecej niz tylko urode

a to dla tego że ona jest świadoma kogo wybrać skoro każdy jest na tak i którego wybrać spośród wszystkich kto proponuje minete na poczekaniu.więc dla niej niejest to żadna praca tylko odrzucić lub przyjąc zaproszenie.w tym tkwi mitologia że na miłośc i przyjazń trzeba sobie zapracować.nieatrakcyjni nieważni i inwalidzi zapracują i nic nie dostaną.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Candy14 10 wrz 2013, 21:41
nieboszczyk, myslisz, ze tak latwo wybrac partnera na stale? seks to nie wszystko i tylko na nim sie zwiazku nie zbuduje
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez nieboszczyk 10 wrz 2013, 21:47
Candy14 napisał(a):nieboszczyk, myslisz, ze tak latwo wybrac partnera na stale? seks to nie wszystko i tylko na nim sie zwiazku nie zbuduje

może dla kobiet seks to nie wszystko ale faceci są tacy durni że tego nie dostrzegają stąd taki szeroki wybór analogiczny do tego co się dzieje w narządach rodnych po stosunku
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Candy14 10 wrz 2013, 21:52
Nisko cenisz plec meska skoro uwazasz, ze dla nich w zwiazku liczy sie TYLKO seks :) W sumie nie chcialabym byc z kims dla kogo jestem tylko cialem

przez nieboszczyk 10 wrz 2013, 22:02
Candy14 napisał(a):Nisko cenisz plec meska skoro uwazasz, ze dla nich w zwiazku liczy sie TYLKO seks :) W sumie nie chcialabym byc z kims dla kogo jestem tylko cialem

tak nisko cenię bo jestem naście lat po orchidektomii i kiedy słucham lub czytam co faceci o sexie to normalnie ręce opadają.mało kto dostrzega wartośc bliskości.

przez NieznanySprawca 10 wrz 2013, 22:08
nieboszczyk, jesli moge zapytac, to ile miales lat przy tej operacji?
NieznanySprawca

przez nieboszczyk 10 wrz 2013, 22:09
NieznanySprawca napisał(a):nieboszczyk, jesli moge zapytac, to ile miales lat przy tej operacji?

18

przez NieznanySprawca 10 wrz 2013, 22:12
mowisz o wartosci bliskosci... przed operacja myslales tak samo? Zmienilo to Twoja percepcje relacji kobieta/mezczyzna? wiesz, sorry, ze glupio sie wypytuje, tylko zastanawiam sie, ile mojego myslenia wynika z hormonow ;)
NieznanySprawca

przez Candy14 10 wrz 2013, 22:38
i kiedy słucham lub czytam co faceci o sexie to normalnie ręce opadają.mało kto dostrzega wartośc bliskości.

Mysle, ze jedno nie wyklucza drugiego..moszna miec poped i potrzebe bliskosci

Sortuj wg