Atrakcyjnosc seksualna kobiety...

Inne zaburzenia.

przez jetodik 10 wrz 2013, 11:24
to etykietowanie z jej strony to są eksperymenty tylko, żebyśmy zrozumieli o co jej chodzi, przecież pisała :p
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez hania33 10 wrz 2013, 11:24
carlosbueno,

U mnie to samo rozumiem co mówią, lecz z odpowiedzią trudniej :D
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez socorro 10 wrz 2013, 12:03
Tak chciałam pokazać, że nie jest fajnie kiedy ocenia się kogoś po kilku gestach, wyglądzie albo, że mu nie wychodzi w związkach to musi być z nim coś nie tak (tak jak oceniliście mnie, że mam goownianą osobowość).

Czytam ten wątek od początku i nigdzie nie zauważyłam żeby ktoś napisał Ci, że masz ,,goownianą osobowość,, .
Z jednym się zgodzę- oceniamy po kilku sekundach osobę na podstawie jej wyglądu, wyrazu twarzy, spojrzenia, gestów, mowy ciała, zapachu- a to nazywa się właśnie pierwsze wrażenie. jest to odruch instynktowy i w ciągu tych kilku sekund stawiamy sobie hipotezy na temat drugiej osoby, które albo mamy chęć weryfikować albo nie. chcąc nie chcąc tworzymy sobie w głowie obraz tej osoby, zabarwiony emocjonalnie, który potem wpływa na nasze zachowanie.
Ja doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie jestem idealna, mam swoje wady.

bardzo dobrze, że masz świadomość tego :great:
Ale nie czuję, żeby to moja osobowość była przyczyną szowinistycznych docinek pod moim adresem. Bo jeszcze kilka lat temu tak nie było, pisałam o tym przy okazji kumpli ze studiów.

może nie tyle osobowość, co Twoje postrzeganie siebie. po przeczytaniu Twoich postów mam wrażenie, że miałaś jakieś nieprzyjemne doświadczenia z chłopakami w przeszłości, że ktoś bardzo Cię skrzywdził. teraz patrzysz na świat i innych facetów właśnie przez pryzmat tej zadry w serduchu.
bo osobowości nie da się zmienić

DA SIĘ. pod wpływem silnych bodźców o dużym natężeniu może nastąpić zmiana stałego wzorca zachowania jakiejś osoby, jej odczuwania, sposobu myślenia i postępowania, co nazywa się trwałą zmianą osobowości. ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez New-Tenuis 10 wrz 2013, 17:11
Gods Top 10, też tak myślę.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez nieboszczyk 10 wrz 2013, 17:17
i często pokutuje mit że na miłośc i przyjazń i dobre traktowanie trzeba sobie zapracować.nic bardziej mylnego.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez New-Tenuis 10 wrz 2013, 17:20
MalaMi1001 napisał(a): Ja wiem, że nie dzielą na zero i jedynki, ale nic nie poradzę na to, że "normalni" faceci wolą "normalnie" niczym nie wyróżniające sie dziewczyny, a już na pewno nie takie, które wyróżniają się urodą.

Może wstaw tu swoją fotę, to zobaczymy, czy to faktycznie taki problem, ta Twoja uroda... bo odnoszę wrażenie, że się puszysz, przechwalasz nią. Piszesz jakbyś była jakąś Heleną Trojańską - a zapewniam Cię, że uroda to rzecz względna - mnie np. nie podobają się modelowo przystojni faceci, a facetom może się nie podobać modelowo piękna kobieta. Nie przeczę, że jesteś piękna - nie widziałam Cię, zresztą, nie mam prawa tego oceniać. Zwracam Ci jedynie uwagę na to, że masz żal do mężczyzn, że widzą tylko Twoją urodę - a sama za wiele jej uwagi poświęcasz. Tak uważam.
It was drawing near.
He could never face."

przez Candy14 10 wrz 2013, 17:48
nieboszczyk, oczywiscie, ze trzeba sobie zapracowac... nikt nie bedzie sie przyjaznil z wredna zolza i trudno oczekiwac dobrego traktowania w zamian

-- 10 wrz 2013, 17:49 --

New-Tenuis, tez chetnie zobacze fote Malej Mi :)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez New-Tenuis 10 wrz 2013, 18:05
Candy14, wiesz, to dobrze, bo po napisaniu tego postu zaczęłam się obawiać, czy nie za ostro to napisałam... :roll:
It was drawing near.
He could never face."

przez Autodestrukcja 10 wrz 2013, 19:48
a ja natomiast, w sprawie tematu przewodniego tej rozmowy, słyszałam od kolegi swego na jednej z biesiad pewne prawidło dotyczące wymienionej w tytule seksualnej atrakcyjnosci kobiet. otóż powiada on że każda samica ma waginę, więc z każdą można kopulować natomiast już nie z każdą można chodzić. To niewieście lica przechodzę selekcję, bo nie ze wszystkimi można pokazać się na ulicy :)

Dziekuje, pozdrawiam.

musialam to napisać hehhe :D
Autodestrukcja

przez NieznanySprawca 10 wrz 2013, 20:08
otóż powiada on że każda samica ma waginę, więc z każdą można kopulować natomiast już nie z każdą można chodzić.

rozumiem, ze piszesz z przymruzeniem oka...
...ale to w zasadzie prawda :twisted:

Wielu facetow (w tym ja) ma nizsze kryteria wzgledem kobiety "do seksu", anizeli do stalego zwiazku.
Jesli pokazesz mi 10 mlodych dziewczyn, pomysle, ze z trzema- czterema z nich bym sie przespal. Ale chodzic- z moze jedna, albo zadna :mrgreen:
U mnie to tym bardziej popaprane, bo moge jej nawet nie lubic-ale jesli ma blysk w oku, slodycz w glosie, ladna urode- podoba mi sie seksualnie. Aby zabic u mnie pozadanie musi byc a)tepa b)nie umiec sie wyslowic c)byc jakas wyjatkowo podla/wredna.
Jesli jest zwyczajnie niemila suka, zlosliwa - na poziomie atrakcyjnosci seksualnej mocno mnie to nie razi. Ale zwiazac sie z taka? Nie, dziekuje : )
NieznanySprawca

przez Autodestrukcja 10 wrz 2013, 20:14
pisze moze z przymrozeniem , ale kupuję to : P
w sensie, jest to proste stwierdzenie po ktorym nie ma wiecej pytan
chociaz moze są...

no. kiedy zauroczysz sie w kims kto wiesz ze nie uchodzi w wielkim swiecie za atrakcyjną lasensję ;) ech konflikty konflikty
Autodestrukcja

przez nieboszczyk 10 wrz 2013, 20:25
Candy14 napisał(a):nieboszczyk, oczywiscie, ze trzeba sobie zapracowac... nikt nie bedzie sie przyjaznil z wredna zolza i trudno oczekiwac dobrego traktowania w zamian

po pierwsze często tak jest że jak ktos zdesperowany ciężko pracuje na nadziei na odmianę swego losu i kapke przyjazni to najczęściej będzie to wykorzystane i jak sam będzie potrzebowac pomocy to nie wróci do niego tego co dał z siebie innym.innym razem atrakcyjne seksualnie kobiety nie muszą nic robić ani się wysilać żeby chcieli przebywać z nimi mężczyzni,rozmawiać,zapraszać bo tu działa bezrozumny motor chęci rozmnażania się właśnie z nią.analogicznie to działa równiez po wejściu na czat pod stosownym nickiem.powiesisz nick i efekt mówi za siebie.to uroda,zdrowie i nick "pracują" za ciebie samoistnie na miłość i przyjazń.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez NieznanySprawca 10 wrz 2013, 20:30
no. kiedy zauroczysz sie w kims kto wiesz ze nie uchodzi w wielkim swiecie za atrakcyjną lasensję ;) ech konflikty konflikty

Tu akurat uwazam, ze trzeba byc snobem/pozorantem/idiota, zeby nie wyjsc z kobieta, ktora mi sie podoba bo "nie uchodzi za lasencje w wielkim swiecie", skoro mi sie podoba, to dla mnie jest lasencja :mrgreen: . Nie wyobrazam sobie inaczej. A kto za kogo w tym kulturowo zepsutym burdelu uchodzi- olewam- bo np. znakomita wiekszosc modelek jest dla mnie aseksualna, wrecz odpychajaca. Takze wiele aktorek mi sie nie podoba (slawa nie dodaje kobiecie urody, jak facetowi :P ) Dziunie w leginsach- brrrr. Chyba, ze uprawiaja sport, wtedy jest wytlumaczenie ;)

Lubie dziewczyny swojskie, gadatliwe, ktore interesuja swiat wokol, nie tylko lusterko i kosmetyczka. Bez tapety, w zwiewnych sukienkach :D Albo zapatrzone gdzies w dal introwertyczki o eleganckich rysach twarzy, i tajemniczym spojrzeniu haha :D

ed
po pierwsze często tak jest że jak ktos zdesperowany ciężko pracuje na nadziei na odmianę swego losu i kapke przyjazni to najczęściej będzie to wykorzystane i jak sam będzie potrzebowac pomocy to nie wróci do niego tego co dał z siebie innym.innym razem atrakcyjne seksualnie kobiety nie muszą nic robić ani się wysilać żeby chcieli przebywać z nimi mężczyzni,rozmawiać,zapraszać bo tu działa bezrozumny motor chęci rozmnażania się właśnie z nią.analogicznie to działa równiez po wejściu na czat pod stosownym nickiem.powiesisz nick i efekt mówi za siebie.to uroda,zdrowie i nick "pracują" za ciebie samoistnie na miłość i przyjazń.

masz racje... : )
swoja droga dobija mnie, jak banda pajacow przymila sie i pomaga fajnej lasce, tylko po to, zeby zdobyc troche jej nedznej sympatii. afff
NieznanySprawca

przez Autodestrukcja 10 wrz 2013, 20:38
no tak, zdrowe podejscie
zwracanie uwagi na to co mowia inni to problem, wieczna zachlannosc na najlepsze towary, narcyzm etc.

ale co jesli z kims jest Ci dobrze, ale nie zachwyca Cie kazda odslona twarzy. przecież jeśli jesteś zauroczony w osobie ale wyglad nie ten... to moze zostac kumpelą ( no chyba ze jest przeciwienstwem swojskiej i nie nadaje sie na kumpele w ogole ).

sory ja mam dziwne rozkminy :D troche jak 13stka :D
Autodestrukcja

Sortuj wg