Atrakcyjnosc seksualna kobiety...

Inne zaburzenia.

przez jetodik 10 wrz 2013, 10:01
No widzisz miło jest jak ktoś tak ogólnikowo ocenia? To tak samo jak ocenianie po wyglądzie czy płci. To jest dokładnie to samo.

aha czyli to był taki eksperyment, żebym doświadczył jak to jest, ale tak na prawdę to na serio tego nie pisałaś tak? ok już rozumiem :smile: tylko czemu mi tak robisz, tym co ogólnikowo oceniają pokaż ich podejście na nich.

akurat ja bardzo indywidualnie podchodzę do ludzi.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez hania33 10 wrz 2013, 10:01
MalaMi1001,

Oni nie uciekli ode mnie tylko od życia w kraju...może sie tez trochę zamknęłam w sobie, po śmierci braci nikogo nie chciałam widzieć :( ..

-- 10 wrz 2013, 10:04 --

Ja również patrze indywidualnie na każda osobę, każdy jest inny...
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez MalaMi1001 10 wrz 2013, 10:16
Ale temat jest o ocenie kobiet względem seksualności, czyli po "interfejsie". I chcę dać do zrozumienia, że żadne kryteria stawiane jednoznacznie i na pierwszym miejscu nie są dobre.

hania nie masz znajomych bo jesteś sama w obcym miejscu o ile dobrze zrozumiałam. Ja kiedy wyjechałam na studia też nie miałam znajomych ani nawet żadnej rodziny blisko, nikogo. Jednak z biegiem czasu poznawało się ludzi i do dziś mamy dobry kontakt, Ciebie pewnie czeka to samo. Chyba, że jesteś typem człowieka, który zamyka się w 4 ścianach, bo nikogo nie potrzebuje. Ale widzę, że nawet skoro masz jakieś zaburzenia to z nimi walczysz i dlatego tutaj jesteś, więc wszystko jest na dobrej drodze.

jetodik
Tak chciałam pokazać, że nie jest fajnie kiedy ocenia się kogoś po kilku gestach, wyglądzie albo, że mu nie wychodzi w związkach to musi być z nim coś nie tak (tak jak oceniliście mnie, że mam goownianą osobowość). Ja doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie jestem idealna, mam swoje wady. Ale nie czuję, żeby to moja osobowość była przyczyną szowinistycznych docinek pod moim adresem. Bo jeszcze kilka lat temu tak nie było, pisałam o tym przy okazji kumpli ze studiów. Ja się nie zmieniłam, bo osobowości nie da się zmienić, więc albo świat idzie w dziwnym kierunku albo ja "nie rozwijam się" z tym światem i może to jest normalne.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hania33 10 wrz 2013, 10:19
MalaMi1001,

Oj wałczę..nie zamykam się już w 4 ścianach..tylko , jak tutaj z rozmawiać, uczę sie języka cały czas :D

Obrazek

przez carlosbueno 10 wrz 2013, 10:21
tak jak oceniliście mnie, że mam goownianą osobowość
nie wiem czy Cie ktoś tak ocenił może jakieś jednostkowe przypadki na pewno nie ja. No i faceci nie dzielą się zero jedynkowo na samców alfa i nieśmiałych większość nie jest ani taka, ani taka.
Największy Forumowy Maruda

przez MalaMi1001 10 wrz 2013, 10:31
hania a jakiego języka się uczysz jeśli można spytać? :D spokojnie wszystko się ułoży, dzisiaj w zasadzie w kontaktach międzyludzkich nic nie jest przeszkodą. Zawsze możesz chodzić z translatorem.

carlosbueno
Teraz to mi pojechałeś :P Ja wiem, że nie dzielą na zero i jedynki, ale nic nie poradzę na to, że "normalni" faceci wolą "normalnie" niczym nie wyróżniające sie dziewczyny, a już na pewno nie takie, które wyróżniają się urodą. Teraz to wiem i po swoich przejściach wiem, że w męskim świecie "normalnych" nie mam czego szukać, a samców alfa, którzy udawali "normalnych" mam dość.

przez jetodik 10 wrz 2013, 10:34
MalaMi1001,
Tak chciałam pokazać, że nie jest fajnie kiedy ocenia się kogoś po kilku gestach, wyglądzie albo, że mu nie wychodzi w związkach to musi być z nim coś nie tak (tak jak oceniliście mnie, że mam goownianą osobowość).

ja nie pisałem nic, że taką masz :bezradny: dobra zgońmy to na rykoszet nvm.

no i ludzie są bardzo różni nie zrażaj się, na podstawie jednego typu, czy dwóch.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez carlosbueno 10 wrz 2013, 10:41
MalaMi1001 napisał(a):hania a jakiego języka się uczysz jeśli można spytać? :D spokojnie wszystko się ułoży, dzisiaj w zasadzie w kontaktach międzyludzkich nic nie jest przeszkodą. Zawsze możesz chodzić z translatorem.

carlosbueno
Teraz to mi pojechałeś :P Ja wiem, że nie dzielą na zero i jedynki, ale nic nie poradzę na to, że "normalni" faceci wolą "normalnie" niczym nie wyróżniające sie dziewczyny, a już na pewno nie takie, które wyróżniają się urodą. Teraz to wiem i po swoich przejściach wiem, że w męskim świecie "normalnych" nie mam czego szukać, a samców alfa, którzy udawali "normalnych" mam dość.

Chyba jesteś za bardzo nadwrażliwa na co piszą tu do Ciebie ludzie. Wcale nie chcę po tobie jeździć ;) No i nie jest do końca tak że tzw normalni faceci nie interesują się pięknymi kobietami, podejrzewam że jeżeli Ty dasz im znak że byłabyś nimi zainteresowana to by skorzystali i przełamali się. Nie mówią tu że sama masz ich podrywać, skoro nie jest to zgodne z Twoim postrzeganie ról płci.
Znam przypadki że piękne dziewczyny mają facetów, mężów nie żadnych samców alfa, ale wiernych i porządnych i bardzo dobrze z sobą żyją.

przez hania33 10 wrz 2013, 10:42
MalaMi1001,

niemieckiego :(

Obrazek

przez Autodestrukcja 10 wrz 2013, 10:45
język śmierci :D
Autodestrukcja

przez carlosbueno 10 wrz 2013, 10:48
Moja babcia była Niemką( a dziadek spolszczonym Niemcem) i pół rodziny tam żyje i ma niemieckie obywatelstwo, nigdy się tego języka nie uczyłem, ale minimalnie coś rozumiem, gorzej z mówieniem. ;)

przez bittersweet 10 wrz 2013, 10:56
ale nic nie poradzę na to, że "normalni" faceci wolą "normalnie" niczym nie wyróżniające sie dziewczyny, a już na pewno nie takie, które wyróżniają się urodą.
:hide: to chyba Ty pisalaś, ze nie jest fajnie oceniać kogos ? narzekasz, że jestes etykietowana przez pryzmat urody, a sama prawie w każdej wypowiedzi generalizujesz cos o facetach.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Gods Top 10 10 wrz 2013, 11:21
MalaMi1001, uważam, że problemem w pracy nie jest Twoja atrakcyjność, ale raczej Twoje zachowanie. Tak uważam, na podstawie tego, co piszesz w tym temacie: jeśli podajesz przykład jakiegoś wyboru, to zawsze są to dwie skrajności, a nigdy 'coś pomiędzy'; Twój upór w obronie własnych argumentów wydaje się być nieprzenikniony dla innych możliwości; wreszcie jest argument, który podała bittersweet (a wcześniej ja): razi Cię etykietkowanie, a sama je stosujesz. :roll:

Wg mnie to jest bardziej źródłem Twoich problemów. A to, że koledzy z pracy pozornie uwzięli się akurat na urodę, to dlatego, że najprawdopodobniej nie wyszukali u Ciebie innych 'słabych punktów' (bo przypuszczam, że w trudno Cię 'zagiąć' w kwestiach zawodowych).
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez hania33 10 wrz 2013, 11:23
Autodestrukcja,

Racja :D

Obrazek

Sortuj wg