Świat to przerażające miejsce.

Inne zaburzenia.

przez nie-smutna 11 sie 2014, 16:19
Obawa przed ludzmi to rzecz dobrze mi znana. Co prawda nigdy nie zachowywałam się w stosunku do nich z agresją jako reakcją obronną. Raczej uciekam jeśli czuję zagrożenie. Co do napięcia to w rozładowaniu go pomaga prosty wysiłek fizyczny np sprzątanie :)

przez karolmeduza 11 sie 2014, 18:59
Niestety nie jesteś w tym odosobniona. Wbrew pozorom mnóstwo ludzi ma taką przypadłość. Bez pójścia do lekarza i rozpoczęcia leczenia lepiej ci nie będzie. To jest do wyleczenia i to jest warte wyleczenia.
______
TOPPrzeprowadzki wprost do ogrodów zimowych

przez Arasha 11 sie 2014, 23:26
Coś na rzeczy zdecydowanie jest :shock: ...
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depas 12 sie 2014, 02:17
Robin Williams popełnił samobójstwo... Świat to zdecydowanie przerażające miejsce. ['] Robin, powodzenia po drugiej stronie.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez lukasz_92 12 sie 2014, 09:01
Spokojnie, statystycznie 20 ludzi na terenie naszego kraju się dziś zabije. To naprawdę częste i coraz ludzi widzi to alternatywne rozwiązanie.
5w4, INFJ, DDRR, DDD

przez lucy1979 12 sie 2014, 09:34
depas napisał(a):Robin Williams popełnił samobójstwo... Świat to zdecydowanie przerażające miejsce. ['] Robin, powodzenia po drugiej stronie.

O jezu, to okropne, bardzo mi go żal. Żeby się zabić trzeba być tak bardzo nieszczęśliwym, na pewno depresja...
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez torres 12 sie 2014, 13:03
Świat to przerażające miejsce ale trzeba się do tego dostosować i przestaje taki być. Nie mam żadnych lęków przed światem ale czuję, że to miejsce to więzienie. Wiem, że wiem za dużo i to nie pozwoli już na szczęśliwy żywot a wszystko się nudzi i nie ma żadnej wartości. Najgorsze było uświadomienie sobie, że ja tu wcale nie pasuję, że nie mogę się rozwijać duchowo bez rezygnacji z siebie, że to co zawsze lubiłem to dlatego, że mój mózg nie pracuje normalnie a intuicja działa na odwrót. Czy w takiej sytuacji zagrożenie z jakiejś strony może mnie przerazić? Chyba jedynie bomba atomowa, która by pierdolnęła niebezpośrednio we mnie i choroba popromienna z tego powodu. Tak to jest luz ale nudny i smutny luz :(

Sortuj wg