"Zamulanie"- co to właściwie jest ?

Inne zaburzenia.

przez Schwarzi 30 sie 2013, 20:23
New-Tenuis

Weszłam. Płci żeńskiej jestem XD
No to na pewno,dużo się zmieniło. Trochę na lepsze ale niestety-mój zryty beret sprawia,że wszystko co dobre mi się przytrafia muszę zepsuć.
Dlatego idę się leczyć.

przez Ferdynand k 30 sie 2013, 20:30
ok na nadmierne bodźce jak to określili

to nerwica lub adhd
nerwica to serotoninowce
adhd add -dopaminowce

można też pregabaliną ponoć jak tak za dużo do łba dociera albo nootrop
Naczelny Użyszkodnik

przez Schwarzi 30 sie 2013, 20:57
wykończony

Nie no,nie sądzę,żebym miała nerwicę czy adhd. Bez przesady xD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gabriela1 31 sie 2013, 01:48
aaaa rozumiem :)
Prawdę mówiąc nie spotkałam nigdy takiej osoby, ale wiem, że i tacy ludzie są... Cóż, może to kwestia sytuacji - człowiek zszokowany, a może anemiczny, chory, albo przed kilkoma minutami świat mu się z jakiegoś powodu załamał, bo i tak może być... Znam parę osób za to, którzy za nic w świecie nie nawiązaliby z nikim kontaktu. W klasie miałam dziewczynę właśnie trochę w tych klimatach, jakby nieobecna - nigdy z nikim nie rozmawiała, nie jeździła na wycieczki, zadań domowych nie odrabiała wcale, zagrożenia ze wszystkiego, same 1 w dzienniku, ale i tym się nie przejęła. Tyle, ze umiała odpowiedzieć jednym słowem na zadane pytanie, choć zazwyczaj jej odpowiedź ograniczała się do słów "nie wiem". Chyba była normalna, tylko po prostu wychowywana w domu, gdzie nikt się nie przejmował taki rzeczami jak edukacja, kontakty ze społeczeństwem - dobrze jej było jak było... Dziewczyna w sumie spokojna, nie potrzebowała się wyszaleć, do szczęścia wystarczył jej pop corn i komp, no to taka została :bezradny: Dużo zależy od wychowania i ludzi z jakimi przebywasz na codzień...

przez kreatka 05 wrz 2013, 20:46
1. moze być niski poziom dopaminy

2. ja się czuję taka otumaniona z kiedy dopada mnie silny niepokój wewnętrzny lub po prostu silne napięcie spowodowane lękiem, czuję się wtedy jak zagipsowana

Sortuj wg