Problemy ze snem ( senność, bezsenność, sny itd. itp...)

Inne zaburzenia.

Re: Problemy ze snem ( senność, bezsenność, sny itd. itp...)

przez AniaD 04 cze 2008, 11:44
A próbowałyście Benosenu?

Problemy z koszmarami.

przez Filomatka 25 lip 2008, 16:56
Często gdy śpię nawiedzają mnie koszmary, jest to męczące tym bardziej, że się nie potrafię ze złego snu obudzić ( trzeba mną porządnie potrzepać żebym otworzyła oczy) :(
Ma ktoś podobny problem? Słyszałam, że na to pomaga hipnoza, ale nie jestem przekonana do tej metody, jakby ktoś miał z nią do czynienia, podzielcie się tym doświadczeniem ze mną.

Re: Problemy z koszmarami.

przez alepysiak5 25 lip 2008, 18:41
tez mam koszmary, do tego stopnia realistyczne ze wiem ze snie, ale obudzic sie umiem... pozatym co noc cos mi sie sni, wstaje cay spoocony a pozniej mam zrypany dzien przez to, czesto bardzo dobrze pamietam sny, w dzien je analizuje.... nie wiem jak sie ich pozbyc, wiem tylko ze na pewno ma to zwiazek z nerwicą... jakby ktos znal jakis sposob to bylbym bardzo wdzieczny...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Problemy ze snem ( senność, bezsenność, koszmary itd.)

przez Filomatka 26 lip 2008, 14:17
Ups, widzę że przez nieuwagę założyłam temat który już istniał wcześniej :oops: Przepraszam :oops: :oops:

przez Duran84 27 lip 2008, 11:48
A Ja natomiast jakoś nie mogę spać przy świetle słonecznym. Jakoś nie potrafię zasnąć i koniec. Uparłem się i nie usnę... Mam to odkąd pamiętam. W okresie od Października do Marca da się to jakoś przeżyć, ale od Marca do Października to jest koszmar. Budzę się o 4.00 i dalej ni cholery. Czy to da się jakoś wyleczyć :?:
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez Filomatka 27 lip 2008, 12:22
Duran, po co spać w dzień :D Życie jest za krótkie na spanie w dzień :lol:

przez Duran84 27 lip 2008, 12:37
W sumie tak. Ale to tak jakoś dziwnie przez całe życie w Lipcu wstawać o 4.30 bez żadnego celu :P :) :D
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez jaaa 27 lip 2008, 18:31
hmm mi to wyglada na bezsennosc ,swoja droga masz ciemno w pokoju na amen? wtedy nie widac czy jest i o ktorej jasno na dworze;)

przez Duran84 29 lip 2008, 18:20
Jakie amen :P Jedno okno owszem jest zastawione roreta, ktorą na noc zasuwam. Natomiast drugie okno w pokoju (o wiele większe :P) jest "zakryte" leciutka firanka. Jest tak odkad pamietam. Gdy sie domagam rorety przy drugim oknie to mowia, ze na razie nie ma kasy :( I tak już od lat :( Co robić :?:

przez jaaa 30 lip 2008, 00:51
ja bym zaslaniala kocem albo nie wiem czyms innym
ja musze miec ciemnosc w pokoju

zreszta rolety teraz sa i tanie;)

przez Filomatka 30 lip 2008, 18:10
Ja się boję zasypiać. Mam wrażenie, że umrę we śnie, albo że coś mnie zaatakuje. Ktoś tak ma?

przez alepysiak5 31 lip 2008, 11:24
jak sie boje ze bede mial swiadomy sen- to jest gowno straszne...

przez madzia26 31 lip 2008, 15:31
cześć może ktoś bedzie umiał mi chociaż doradzic.Od jakiegos tygodnia moze dluzej czuje sie masakrycznie sily mnie opuscily nie chce mi sie nic przewaznie tak w poludnie bieze mnie taki dolek ze nic nie moge zrobic klade sie wtedy i zasypiam chociaz na pol godzinki wtedy czuje sie lepiej,chce dodac ze mam nerwice lekowa i biore leki paromerc 20mg.doradzcie co to za cholerstwo

Bezsenność

przez malenstwo1801 03 sie 2008, 20:56
Witam wszystkich:)
Chcę zapytać Was czy chorując na nerwicę macie problemy z zasypianiem, z przespaniem całych nocy?Ja mam z tym problem co jakiś czas ostatnio niestety dosyć często :( Zasypiając mam jakieś dziwne uczucia, boje sie czegoś, czasem mam wrażenie ze jestem chora...psychicznie lub fizycznie, na chwile zasypiam i zaraz sie zrywam z szeroko otwartymi oczyma, jest to okropne bo na następny dzień czuję sie jak po zupełnie nie przespanej nocy, i mam doła, oczywiście kiedy nadchodzi wieczór obawiam sie tego samego i tak w kółko :(
Napiszcie jak to wygląda u was i jak sobie z tym radzicie....Pozdrawiam!

Sortuj wg