Problemy ze snem ( senność, bezsenność, sny itd. itp...)

Inne zaburzenia.

przez Iwcia24.9 20 paź 2006, 16:47
A czy Wy tez macie przez caly czas przyspieszone bicie serca?Ja mam prawie caly czas puls ponad 100. :(

przez BYSTRY 20 paź 2006, 18:40
Siostro nareszcię cię odnalazłem 8) (oczywiście byłaś 10 lat przetrzymywana przez cyganów ;) )

A tak na poważnie , Iwcia , uznaję cię za moją siostrę , WITAM W DOMU ;)
Twoje objawy są moimi objawami ............ 8)

Na serio , ja tez ostatnio miewam 24 na 24 h przyspieszone akcje serca i puls 80-110 , czuję cały czas jak bije (widzę to :shock: )

A teraz jedno z moich pytań (do ciebie jak i innych) :

- czy jesteś senna ? , bo u mnie to tragedia w majtkach :lol:

przez Agathy 20 paź 2006, 22:39
Miałam robione echo serca rok temu. Ale ono nic nie wykazało. Wszystko w porządku. Mam ciągle kłopoty z sercem, ciągle bije , nawet przy niewilelkim wysiłku. Bije nierównomiernie, czasem trudno mi jest oddychać, strasznie kłuje i czuję przeszywający ból. Przeważnie jest tak że trwa to wszystko parę minut i przechodzi nagle. Ale lekarze jakoś nie mogą mi pomóc. I męczę sie z tym bólem i nieregularnymi biciami serca.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 22 paź 2006, 03:08
Hmm,a ja sypam jak sypiam...widac po godzinie pisanych przeze mnie postów :cry:
Jest mi z tym źle....dobrze że jesteście..dziękuję :smile:
Pozdrawiam.gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Iwcia24.9 22 paź 2006, 10:49
Hey Bystry "bracie"moj!Fajnie ze nie tylko ja mam takie objawy i nie jestem z tym sama- ze sa ludzie ktorzy maja podobnie!Bystry a skad stukasz - jesli mozna zappytac?Mozesz odpisac na prv. :smile: .Ja nie jestem senna - jak mam zly dzien to wrecz przeciwnie "nosi mnie".Pozdrowionka

przez Tyczek 22 paź 2006, 11:14
Ja jakos w lipcu mialem robione EKG. Balem sie ze cos powaznego. A wyszlo ze zbyt szybko bije... Teraz to tym sie nie przejmuje. Za to mam inne "jazdy"
Oddam nerwicę w złe ręce.

przez Yuna 22 paź 2006, 22:36
Ohh niestety wiem, co czujecie :) Mnie non stop męczy arytmia i zbyt szybkie bicie serca ;/ a kłuje, jak cholera ;/ jeśli chodzi o serce, bo mam jeszcze 167326 innych objawów;/ Ledwo mogę wysiedzieć w szkole.

przez sylwusia-78 23 paź 2006, 09:28
Witajcie,ja mam takie pytanie oprucz objawów związanych z sercem(kłucia,dodatkowe bicia,takie wrazenie ucisku)boli mnie non stop lewa ręka,bark i łokieć.Mam tez straszne udeżenia gorąca czasem czuję się jak bym paliła się od środka.Mam tak codziennie a potem robi mi się zimno mam dreszcze to jest okropność czuję się jak bym miała menopauzę a mam 28 lat ja chcę żyć normalnie a z tym się nieda.Teżjak wychodze z domu to ledwo do niego wracam jest mi słabo i mam uczucie jak bym miała zemdleć a badania wszystkie są ok.Błagam odpiszcie mi ja już mam dość. :cry:
Nerwica to wróg Którego trzeba pokonać.

przez BYSTRY 23 paź 2006, 10:16
Witam cię Sylwusiu-78 , te jazdy które ci toważyszą to NERWICA ;) , jeśli zrobiłaś podstawowe badania i wszystko jest oki to niemasz czym się martwić.....
Wiem jak jest ci ciężko , bo sam to przechodzę :| , ale lej na to jak możesz :P

Pytanko :

kogo boli głowa :?:

Dziwne pytanie ale oczywiste ;)

przez pajak_leon 23 paź 2006, 11:24
Malcolm :evil: :evil: Ty nie masz żadnej arytmii..serce masz zdrowe chłopie, a więc po co sobie dodatkowo wmawiasz siakieś arytmie..
To co męczy nerwicowców to albo kołatania aż do palpitacji serca...i musisz i wiedzieć, ze takie parusekundowe pikania są niczym w porównaniu z kilkugodzinnymi...a takie też się ludziom zdarzają..i żyją
A nad tym wszystkim kto panuje?

Jak to kto??

Pająk Leon :)

Sen, bezsenność, spanie, koszmary...

przez sylwan 24 paź 2006, 10:12
Cześć, powiedzcie co może mi dolegać.
Od pewnego czasu źle śpie i przez to chodze cały dzień jak pijany. Nie jestem załamny, nie płacze ale ostatnio jestem małomówny.
Nie czuje się zbytnio nerwowy ani nie czuje zbytnio lęku. Zawsze za nim coś powiem to staram się to powiedzieć w myślach.
Czy to jakaś choroba czy efekt złego snu.
Prosze o odpoweidzi :!:

Edyt.Tematu//Jaśkowa

przez Lusi 24 paź 2006, 10:16
Może to wynikać z faktu, że źle śpisz. Ale pytanie brzmi: dlaczego źle śpisz?
ExModerator

Sortuj wg