Problemy ze snem ( senność, bezsenność, sny itd. itp...)

Inne zaburzenia.

przez Moniczka 26 lip 2006, 08:56
Wiesz co,nerwica moze doprowadzic serce do arytmii,nierownomiernego bicia i boli interpretowanych jako niebezpieczmne.Rozmawialam na ten temat z powaznym lekarzem i mysle limba,ze dramatyzujesz.Odczuwane objawy serca sa niewspolmierne do tego,co naprawde sie z nim dzieje.najpierw piszecie,ze nerwica to tylko choroba emocji a teraz po prostu okazuje sie,ze od nerwicy mozna wyladowac nie powiem gdzie...
Moniczka

przez Magda-27 26 lip 2006, 09:26
Nie chcę być niemiła Moniczko, ale jak największa panikara na forum może pisać Limbie, że dramatyzuje :shock:
Ty sama dramatyzujesz najczęściej, więc nie rozumię dlaczego się dziewczyny czepiasz. Zawsze piszesz, że rozmawiałaś na jakis tam temat z wybitnymi lekarzami, profesorami itp., a może inni też z takimi rozmawiali i również mają jakieś pojęcie na temat chorób. Zastanów się czasem nad tym co piszesz :) Pozdro
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez Moniczka 26 lip 2006, 10:07
Madziu,jestem panikara i dlatego jezdze po Polsce do wybitnych lekarzy.Wynika to z mojej histerii i paniki ;) Dowiedzialam sie wiele na temat roznych dolegliwosci i chyba moge sie tym dzielic prawda?Przeciez mnie takze lekarze staraja sie uspokoic.W kazdej najbanalniejszej ksiazce pisze,ze nerwica serca nie jest dla niego niebezpieczna ale widze,ze to nie tylko ja jestem takim hipochondrykiem ale i niektorzy z was lubia sobie wmawiac,ze koniecznie sa ciezko chorzy (tym razem na serce).Wiec do kardiologa marsz!!!!!
Moniczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magda-27 26 lip 2006, 10:55
Moniczko, to może najwyższy czas uwierzyć w diagnozę tych wybitnych lekarzy, a nie wyszukiwać sobie co rusz to nowych dolegliwości.
Zacznij się cieszyć życiem. Jesteś młodą, inteligentną dziewczyną :)
Nie zajmuj się ciągle chorobami, no chyba że na medycynę się wybierasz ;)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez kamka 26 lip 2006, 11:26
czesc dziewczyny mam pytanie do was czy jesli EKG wychodzi zle a USG serca jest OK to co to znaczy ze moje serce jest zdrowe bo ja ciagle mysle ze grozi mi zawal albo zaczymanie pracy serca dotego wpadam w panike i dostaje dusznosci boze ja chyba dostane do glowy przesto prosze niech mi ktos odpisze prosze :cry: :(

przez Moniczka 26 lip 2006, 12:37
Kamka,jezeli USG czyli tzw.echo serca wychodzi idealnie to twoje serduszko jest zdrowe.Echo jest badaniem dokladniejszym natomiast parametry EKG moga sie zmieniac pod wplywem emocji (przyspieszone bicie serca,podwyzszone cisnienie) i wtedy gdy choc minimalnie odklei sie jedna dioda a zdarza sie to czesto.Echo wykonuje lekarz i tutaj juz nie ma pomylek.Pocieszam Cie bo mam dobre echo a przy EKG raz z powodu odklejonej diodki wyszedl mi stan przedzawalowy.Po dokladnym naklejeniu badanie wyszlo poprawnie.
Moniczka

przez kamka 26 lip 2006, 13:12
moniczka ja mam dosc chce stoba pogadac na gg

przez Andhariel 26 lip 2006, 13:31
Witam mi ekg wyszło przyspieszony rytm serca.Tak wiec miałem pozniej echo serca w szpitalu i wytszło wszystko sopx:) zadnych zmian ideał.Ale nakrecam sie tym moim sercem mimo wszystko chociaz wiem ze wszystko jest ok.Ale walcze i sie nie poddam az wygram powodzenia wszystkim kto by chciał pogadac zapraszam na gg.

przez limba 27 lip 2006, 00:17
Moniczka napisał(a):Wiesz co,nerwica moze doprowadzic serce do arytmii,nierownomiernego bicia i boli interpretowanych jako niebezpieczmne.Rozmawialam na ten temat z powaznym lekarzem i mysle limba,ze dramatyzujesz.

Niestety Moniczko mam kuzynkę,która przez nie leczoną nerwicę,nabawiła się poważnej choroby serca.Jest już 2 lata po operacji,coś jej się porobiło z zastawkami,przeciążyła sobie mięsień sercowy z powodu częstyk palpitacji.Przykre, ale prawdziwe :(
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

sennosc

przez duskfall 18 sie 2006, 22:10
mial ktos z nia problemy?(domyslam sie, ze tak) tak silne, ze jak uslyszy dzwiek to podskakuje na krzesle? to skrajnie silne uczucie checi snu, nie wiem skad to sie wzielo, ale jest mocno niepokojace.

przez Anula1_1 19 sie 2006, 01:19
Witam.mam okropny problem z tym bo ciągle chce mi sie spać. Ile bym nie spala to ciągle ziewam i jestem jakby "walnięta młotem w łeb". Ostatnio zdarzyło mi sie w zwykly dzien spac od 19 do 11 nastepnego dnia... okropieństwo. Ktoś zna jakies środki na to?

przez Adaś2222 19 sie 2006, 22:47
moze zacznijmy od tego a jakie leki bierzecie??

zaburzenia sene

przez listonosz 24 sie 2006, 21:34
witam mam pytanie skad moga ise brac zaburzenia w czasie snu ja naprzyklad czesto krzycze i wywija rekami // zona rano mi opowiada// dzieki za odpowiedzi :smile:
Miłosc zwycięża

przez shadow_no 24 sie 2006, 22:29
Często tak reagujemy na stres który gromadził się w ciągu dnia, a nie został 'uwolniony'. Gadanie, trzęsawki, zgrzytanie zębami itp. Dopóki nie będzie przez sen robił rękami siniaków żonie, to chyba nie masz co się martwić. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg