Problemy ze snem ( senność, bezsenność, sny itd. itp...)

Inne zaburzenia.

Sen

przez Kachur 03 mar 2006, 23:40
Snilo mi sie dzisiaj ze stalam nad morzem, ale to nie bylo takie normalne morze tylko za szklanymi drzwiami... tak sobie patrzylam na wode i nagle zaczela sie zblizac wielka fala. Uderzyla o szklo i tak sie juz zatrzymala. Widok wody do samej gory drzwi spowodowal u mnie uczucie dusznosci tak wielkie ze obudzilam sie i nie moglam zlapac oddechu. Zaczelam strasznie kaszlec. Okropne to bylo. Powtarzalam sobie ze to byl tylko sen, ze tu mam czym oddychac i puscilo. Uffff... Boje sie wody :( Zawsze sie balam. Zastanawiam sie tylko jak sen moze miec taki wplyw na realne uczucie dusznosci. Co o tym myslicie? Miewacie takie sny?
...I just want to know who I am...

przez Mefisto 04 mar 2006, 08:45
Wiesz jest coś takiego jak układ nerwowy wegetatywny -który odpowiada za regulację wielu czynności życiowych między innymi także i oddychania
nagle jego pobudzenie (spowodowane koszmarem) mogło spowodować
odczucie realnej duszności ;)

Problemy ze snem ( senność, bezsenność, koszmary itd.)

przez mija2 05 mar 2006, 21:15
mam nerwice lękową i depresię biore alprazomerck i sertahexal doś długo chyba ze 1,5roku od tego pierwszego jestem oczywiście uzalerzniony jadę w czwartek do psychiatry chce to odstawić ,ale problem polega na tym że ja to bym ciągle spał zawsze tak miałem że spałem po 12 godzin,przed nerwicą ale teraz to jeszcze więcej ,pracuję zawodowo najgorsze są dla mnie nocki ,jeszczew mam taką prace że odpowiadam za zakład w któtrm robię znaczy za utrzymanie ruchu ,trochę mnie to stresuje tymbardziej że pierwszego ataku dostałem właśnie w pracy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dalilah 05 mar 2006, 21:25
ja tez caly czas jestem senna ale u mnie wynika to z dwoch czynnikow: po pierwsze leki ktore biore maja dzialanie nasenne, po drugie koszmary ktore snia mi sie co noc powoduja ze budze sie jeszcze bardziej zmeczona niz sie klade i dlatego pozniej chce mi sie spac. Do wyspania sie potrzebuje okolo 10 godzin, niestety nigdy nie moge sobie na to powolic. Musisz sprawdzic czy Twoje leki nie powoduja dzialania nasennego, jelsi tak to moze lekarz Ci je zmieni?
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

przez cicha woda 05 mar 2006, 22:17
Ja też jestem strasznie senna, szczególnie rano. Rozmawiałam na ten temat z moim psychiatrą, w skutek brania leków antydepresyjnych to powinno ustąpić.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez Friday 05 mar 2006, 23:43
Mi na szczęście po SSRI zaczęła przechodzić taka straszna senność, bo chodziłam już zupełnie nieprzytomna.

przez roccola 06 mar 2006, 14:33
tak mi sie kiedys snilo jak jestem w budynku bardzo wysokim (mam lęk wysokości) stoję przy oknie wielkim na całą ścianę i nagle widze z daleka jak wzbiera sie ogromna fala większa i większa. Zbliza sie do mnie siega do mojego pietra zaraz zburzy budynek i zginę...

[ Dodano: Pon Mar 06, 2006 1:34 pm ]
takie sny zwiastuja ze nadejdzie jakis duzy problem który bedzie nas przerastal..tak przeczytalam w senniku :D

przez reirei 06 mar 2006, 16:00
mi się wczoraj śniło, że moja młodsza siostra ( której nie mam ) leżała w szpitalu i poszedłem do ojca ( z którym się od lat nie widziałem ), żeby jej coś narysował ( bo świetnie rysuje ), a on jej wymalował siekiere w trzech kolorach :| . Co to znaczy??

Tak wogóle to często mam sny swojej egzekucji poprzez ścięcie głowy mieczem i sny w których muszę przecisnąć się przez niewyobrażalnie mały otwór
Poza tym temat już był na forum
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez Kachur 06 mar 2006, 21:27
Roccola to mnie nie pocieszylas z tym przerastajacym mnie problemem... ;)
...I just want to know who I am...

Problemy ze snem ( senność, bezsenność, sny itd. itp...)

przez Maniek 123 11 mar 2006, 21:45
Witam niewime czemu ale strasznie mi sie spac chce :/ biore leki uspakajające i moze od tego ale gdy prubuje zasnąc to nie moge odrazu musze otworzyc oczy bo wiem ze nie zasne :( pomocy chodze jak nieprzytomny !! ;/

[ Dodano: Sob Mar 11, 2006 8:48 pm ]
chcialem dodac ze na wieczor nie mam problemow z zaśnięciem ale śni mi sie bardzo duzo snów w tym niekiedy koszmary ;/ i budze sie w nocy po 3 razy lub wiecej :/ co mam robic ?? :((( pomocy nic mi sie nie chce :/

edyt. tematu/Jaśkowa

przez kasiek 11 mar 2006, 21:54
Maniek 123,zakochaj się na wiosne! :)
To co jest niezwykłe, znajduje sie na drodze zwykłych ludzi.

przez Śmierć 12 mar 2006, 01:43
Właśnie zakochaj się, wtedy będziesz miał sny erotyczne :lol:

przez cicha woda 12 mar 2006, 22:23
Ja też jestem zazwyczaj strasznie senna, często śpię w ciągu dnia a w nocy budzę się.
Rozmawiałam o tym z lekarzem, to wynik nerwicy, powinno przejść pod wpływem brania leków.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

Sortuj wg