Mam ochotę coś komuś zrobić.

Inne zaburzenia.

przez barsinister 24 sie 2013, 19:54
przecież pisze, że zaplanował, te wpisy to już jest kryminał, radzicie mu żeby zajął czymś myśli?
nie wiem, czy te posty są na serio czy to jest wołanie o pomoc
ja tu widzę tylko jedną opcję - szpital
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez Auman 24 sie 2013, 19:55
barsinister napisał(a):ja tu widzę tylko jedną opcję - szpital

Odpada.
Auman

przez libertynka 24 sie 2013, 20:23
Marcin20.04, czemu szpital odpada? miałbyś z głowy, lekarze byliby wtedy odpowiedzialni za Twoje czyny, komfortowa sytuacja, przestałbyś się bać, że coś zrobisz
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Auman 24 sie 2013, 20:25
veganka napisał(a):Marcin20.04, czemu szpital odpada? miałbyś z głowy, lekarze byliby wtedy odpowiedzialni za Twoje czyny, komfortowa sytuacja, przestałbyś się bać, że coś zrobisz

Sytuacja mi nie pozwala na pójście do szpitala. Rodzice nawet nie wiedzą o mojej psychozie, a jakbym poszedł do szpitala, to na pewno by się dowiedzieli.
Auman

przez libertynka 24 sie 2013, 20:31
Marcin20.04, a co jak się dowiedzą? czemu to ukrywasz? może by Ci pomogli? ktoś powinien Cię jakoś sprawdzać, w sensie czuwać nad sytuacją, jesteś chory a musisz sobie radzić ze wszystkim sam, ciężko tak
vel veganka

przez Auman 24 sie 2013, 20:33
veganka napisał(a):Marcin20.04, a co jak się dowiedzą? czemu to ukrywasz? może by Ci pomogli? ktoś powinien Cię jakoś sprawdzać, w sensie czuwać nad sytuacją, jesteś chory a musisz sobie radzić ze wszystkim sam, ciężko tak

Bardzo by im się to nie spodobało. To odstępstwo od normy, a oni tego nie tolerują. Z resztą najprawdopodobniej uznali by że odwalam z nudów, a nie że jestem chory.
Auman

przez libertynka 24 sie 2013, 20:35
Ale jakbyś dostał skierowanie do szpitala to by musieli ten fakt uznać, może jakiś lekarz przetłumaczyłby im, że potrzebujesz pomocy? to przykre, że jesteś z tym sam, może zapisz się do jakiejś grupy wsparcia?
vel veganka

przez Auman 24 sie 2013, 20:40
veganka napisał(a):Ale jakbyś dostał skierowanie do szpitala to by musieli ten fakt uznać, może jakiś lekarz przetłumaczyłby im, że potrzebujesz pomocy? to przykre, że jesteś z tym sam, może zapisz się do jakiejś grupy wsparcia?

Jakbym dostał skierowanie do szpitala, to po prostu by mi zabronili tam się udać. Doktor na pierwszej wizycie bardzo chciała zadzwonić do nich żeby ich poinformować o moim stanie zdrowia, ale nie podałem jej numeru, bo moje leczenie zakończyło by się od razu jak by się dowiedzieli o mojej chorobie. Z resztą już kiedyś taka sytuacja ze skierowaniem do szpitala była, z tego samego powodu.
Auman

przez libertynka 24 sie 2013, 20:43
to im by się przydało leczenie, a przynajmniej porządna terapia :( przykre to co piszesz
vel veganka

przez Auman 24 sie 2013, 20:44
veganka napisał(a):to im by się przydało leczenie, a przynajmniej porządna terapia :(

Czasami jak tak spojrzę na prace które mi zlecają, to rzeczywiście mam wrażenie że to im przydało by się leczenie.
Auman

przez libertynka 24 sie 2013, 20:46
nie chcą przyjąć do wiadomości, że mają chorego syna, i to się może kiedyś obrócić przeciwko nim, a podejrzewam, że swoja postawą bardzo wpłynęli na Twój obecny stan zdrowia. może im to ktoś kiedyś brutalnie uświadomi.
vel veganka

przez Auman 24 sie 2013, 20:48
veganka napisał(a):nie chcą przyjąć do wiadomości, że mają chorego syna, i to się może kiedyś obrócić przeciwko nim, a podejrzewam, że swoja postawą bardzo wpłynęli na Twój obecny stan zdrowia. może im to ktoś kiedyś brutalnie uświadomi.

Ja wolę żeby się w ogóle nie dowiadywali o mojej chorobie, bo by mnie wywalili z domu. Szczerze powiedziawszy to już wolałbym coś odwalić i iść do kryminału, niż żeby się dowiedzieli. Dziwi mnie tylko, że jak mój "brat" dostał skierowanie do szpitala, to bez problemu go puścili, a mnie nie chcieli.
Auman

przez libertynka 24 sie 2013, 20:52
miałam na myśli, że dowiedzą się po latach, jak przyjdzie czas na refleksję nad swoim życiem, może sam im wygarniesz za 10-20 lat :) w końcu nie są bez winy
vel veganka

przez Auman 24 sie 2013, 20:53
veganka napisał(a):miałam na myśli, że dowiedzą się po latach, jak przyjdzie czas na refleksję nad swoim życiem, może sam im wygarniesz za 10-20 lat :) w końcu nie są bez winy

No tak, może za jakiś czas się na to zdobędę.
Auman

Sortuj wg