Mam ochotę coś komuś zrobić.

Inne zaburzenia.

przez deader 23 sie 2013, 19:43
Marcin20.04 napisał(a):
Hans napisał(a):Marcin20.04, a dlaczego chcesz kogoś skrzywdzić?

Dobre pytanie. Bardzo dobre. Po prostu czuję że muszę coś zrobić.

Pozytywem jest to że dostrzegasz sam że masz taki problem. Wielu było w historii takich którzy takiego daru obiektywnego spojrzenia na swoje myśli nie mieli i nie skończyło się to za dobrze.

Tak jak wszyscy radzą, powiedz o tym swojemu psychiatrze, to poważny dosyć temat. Z tego co piszesz to wiem że raczej masz ochotę "coś zrobić" "złym ludziom", ale niestety, mimo tak - wydawałoby się - "dobrej" motywacji, prawo nie będzie się do tego odnosiło z pobłażaniem. Jak zaciukasz maczetą jakiegoś dresa to niestety nie uznają cię za zbawcę ludzkości, co mordercę - zabijesz śmiecia, pójdziesz siedzieć jak za człowieka... Więc nie tylko dla dobra potencjalnych ofiar porusz ten temat, ale też dla siebie samego.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Auman 23 sie 2013, 19:44
Siddhi napisał(a):Od dawna tak masz? Skąd Ci się to wzięło?

Od jakiegoś miesiąca. Nie mam pojęcia skąd się to wzięło.

-- 23 sie 2013, 20:32 --

Do tego dodam że ciągle mam myśli żeby ze sobą skończyć. Można nawet powiedzieć że raz już próbowałem.
Auman

przez madelajn 23 sie 2013, 20:41
mi się wydaje,że nie chcesz nikomu nic zrobic, tylko po prostu masz natrętne mysli na temat skrzywdzenia kogos. To cholerstwo to nerwica natręctw..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Auman 23 sie 2013, 20:42
madelajn napisał(a):mi się wydaje,że nie chcesz nikomu nic zrobic, tylko po prostu masz natrętne mysli na temat skrzywdzenia kogos. To cholerstwo to nerwica natręctw..

Tak mówisz? No nie wiem, może masz rację.
Auman

przez madelajn 23 sie 2013, 20:49
tak mi się wydaje, bo sama mam to samo.
Sam napisales ,ze boisz sie,ze cos komus zrobisz. To jest wlasnie objaw nn. Bo jak bys chcial naprawde komus cos zrobic, to bys sie nad tym nie zastanawial i zrobil to bez rozkminiania, lęku i wyrzutów sumienia ; )

przez Auman 23 sie 2013, 21:34
Nie wiem czy to nie ma jakiegoś związku z moją psychozą.

-- 23 sie 2013, 23:16 --

Mam pewne wątpliwości czy to aby na pewno nerwica natręctw, ponieważ w moim przypadku nie kończy się na samych myślach. Niedawno zakończyłem przygotowania do zrobienia czegoś, czego robić nie chcę, ale czuję że muszę i myślę że już za późno żeby to zatrzymać.
Auman

przez barsinister 23 sie 2013, 23:16
wrzucasz neonazistowskie kawałki z youtube, w nicku masz datę urodzin Hitlera i piszesz (w innym wątku) o posyłaniu ludzi do gazu
serio powinieneś coś ze sobą zrobić
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez Auman 23 sie 2013, 23:19
barsinister, akurat neonazistą nie jestem, a data w nicku to data masakry w Columbine High School i przy okazji mojej pierwszej rejestracji na forum. Z resztą co ja mogę ze sobą zrobić?
Auman

przez 1234qwerty 23 sie 2013, 23:22
Marcin20.04, a ja głupi cały czas myślałem, że to data urodzenia ;P

przez Auman 23 sie 2013, 23:36
Mam wrażenie, że idealny zawód dla mnie polegał by na strzelaniu do ludzi.
Auman

przez monk.2000 24 sie 2013, 00:39
Dzięki, że przypomniałeś mi o swoich lekach.
Mnie od dłuższego czasu interesuje tzw. problem zła. Nie czytałem żadnych książek, typu Zimbardo, itd. Ale zwracam na to uwagę.

Nie masz jakiś moralnych hamulców? Nie zabijaj i te sprawy. Jesteś dla mnie zagadką. Chciałbym zrozumieć skąd to się bierze, bo może wtedy mógłbym spać spokojnie. A sumienie mi mówi: też mógłbyś kogoś zabić, nie znasz siebie, więc nie wiesz do czego jesteś zdolny. To mój cierń w głowie, bo już dłużej nie wierzę, że ludzie są z natury dobrzy.

A ty lepiej przemyśl swoje zachowanie, w twoim przypadku polecam jakąś religijną lekturę. Z reguły odradzam takie rzeczy, ale może przynajmniej coś cię natchnie, zyskasz ducha miłosierdzia i zrozumiesz, że życie każdego człowieka jest coś warte.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Auman 24 sie 2013, 09:49
Myślę że jutro będzie za późno na cokolwiek.
Auman

przez Artemizja 24 sie 2013, 09:56
Marcin20.04, myślę, że to jednak Twoja choroba zaczyna dawać o sobie znac i potrzebna jest ingerencja w leki. Teraz rozumiem, dlaczego tak bardzo bałeś się wizyty u lekarza. Niemniej jednak, uważam, że w takim wypadku lekarz po prostu spróbuje dobrać Ci odpowiednie leki, ponieważ wygląda na to, że te, które zażywasz teraz są albo w zbyt małych dawkach, albo po prostu przestają działac. Koniecznie o tym powiedz. Przede wszystkim dla samego siebie. Możesz zrobić coś, czego będziesz żałować, a skoro masz już za sobą historię z nożem/maczetą, to nie ma na co czekać. W każdym razie- trzymaj się. Wizyta już jutro.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Auman 24 sie 2013, 19:19
Teraz to się dopiero nakręciłem. Nie wiem co to jutro będzie. Szkoda mi iść do więzienia.
Auman

Sortuj wg