Czy ze mną jest coś nie tak?

Inne zaburzenia.

przez marcin_marcin 18 sie 2013, 16:35
Cześć,
Zaczynam się trochę sam siebie bać... Czasami odnoszę wrażenie, że nie potrafię pokochać żadnej dziewczyny. Mam 20 lat, nigdy nie byłem w żadnym związku. Sprawa wygląda tak, że potrafię się chyba tylko zauroczyć... Np. zobaczę jakąś dziewczynę w autobusie i wtedy odczuwam do niej coś w stylu zauroczenia. Jeżeli taką osobę poznam bliżej to wtedy już od razu cały urok się kończy. Gdy chodziłem do liceum, miałem ok. 22 dziewczyny w klasie. Z żadną nie wyobrażałem sobie związku, bo siłą rzeczy lepiej lub gorzej znałem ich charaktery. Ostatnio poznałem też jedną dziewczynę... Wydawało mi się, że ma idealny charakter, a jednak sytuacja wygląda tak samo. Po pierwszej rozmowie "na żywo" już wiedziałem, że to nie jest to... Już sam nie wiem... Z czego to wynika? Czy jest możliwe, że z mojej osobowości i po prostu szukam idealnej dziewczyny? Tylko tutaj zaczyna się problem, bo na tym świecie podobno z ideałami nie za bardzo... Czy ktoś ma podobne odczucia? Może po prostu dramatyzuję, ale trochę mnie to niepokoi, tym bardziej, że czuję się trochę samotny.

przez monk.2000 18 sie 2013, 18:34
marcin_marcin, cześć. Rzeczywiście, każdy ma jakiś styl podrywu. Jakby ktoś bardziej był w temacie to mógłby powstać o tym ciekawy artykuł. Może ty masz wysokie wymagania. Dla mnie to trudny temat, nie radzę sobie sam ze sobą, a co dopiero gdybym był odpowiedzialny za drugą osobę. Teraz np. jestem mocno wkurzony, dziewczyna z pewnością z chęcią by wysłuchała, że mam dość życia i moja frustracja osiągnęła wysoki poziom. Dziewczyny na to lecą ;)

No właśnie nie lecą, nie mam dość rozległej empirycznej wiedzy na ten temat, ale podejrzewam, że górę biorą jakieś nieuświadomione motywy, ponad wszystko to co usłyszysz od świadomej części kobiecej psychiki.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez elo 19 sie 2013, 00:17
marcin_marcin, to ze masz jakies tam wymagania wobec dziewczat to nic zlego. mnie by bardziej zmartwilo gdybys enpe zadowolil sie wlasnie taka pierwsza lepsza.
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez klarunia 19 sie 2013, 15:04
Zagadaj do mnie, ja jestem idealna xD

-- 19 sie 2013, 15:05 --

A tak serio, to może się boisz czegoś?

przez kamysto 20 sie 2013, 17:06
Z tego co piszesz to masz wysokie wymagania wobec kobiet i te na które trafiasz nie spełniają tych wymagań. Ja kiedyś wygórowanych wymagań nie miałem i łatwo mi znaleźć było dziewczynę. Teraz mam wysokie i żadna mnie nie interesuje z tych z którymi rozmawiam. Myślę, że to kwestia czasu i doświadczenia, trzeba mierzyć siły na zamiary, a do tego właśnie potrzebna jest wiedza.
Jakiś czas temu zdiagnozowano mi schizofrenie, ale czuje się dobrze. A to mój blog

przez marcin_marcin 20 sie 2013, 18:00
Nie wiem za bardzo, czego konkretnego boję związanego z kobietami. Na pewno boję się tego, co większość mężczyzn, tj. jakiegoś wyśmiania, odrzucenia itp.
Bardzo możliwe, że czas okażę się w moim przypadku "lekarzem" :).

Sortuj wg