ZABURZENIA SOMATYZACYJNE

Inne zaburzenia.

ZABURZENIA SOMATYZACYJNE

przez PATI35 17 sie 2013, 13:07
WITAM KTOS MOZE Z WAS CHORUJE NA ZABURZENIA SOMATYZACYJNE JAKIE LEKI BIERZECIE JA PRZEZ 5 LAT BRAŁAM CITAL BYŁO SUPER TERAZ MAMDOŁA OD KILKU MIESIECI ZMNIEJSZENIE DAWKI I NIC TERAZ PRZEPISAŁA MI FLUOKSETYNE EGIS 17 DNI BIORE I GORZEJ DZIWNE ZAWROTY TAKIE KOŁYSANIE CIAŁA MOZE KTOS MA PODOBNIE ...

ZABURZENIA SOMATYZACYJNE

przez Flea 17 sie 2013, 13:24
PATI35, primo: wyłącz wielkie litery, chyba że krzykiem chcesz oznajmić o co Ci chodzi. :)
Ja chorowałam, zero leków. Terapia pomogła o niebo bardziej.

ZABURZENIA SOMATYZACYJNE

przez PATI35 18 sie 2013, 15:01
terapia??? chyba ja sprubuje nic przecierz niezaszkodzi w srode mam wizyte u psychiatry porozmawiam z pania doktor na temat terapi i czy ja po tak długim czasie brania lekuw masz szanse na normalne zycie bez lekuw mam juz dosc prubowania lekarstw zadziałaja czy nie zadziałaja i na jak długo ciagle te pytania trzeba isc na przud sprubowac czegos innego co nie ogłupia......

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ZABURZENIA SOMATYZACYJNE

przez Flea 18 sie 2013, 16:07
PATI35 napisał(a):terapia??? chyba ja sprubuje nic przecierz niezaszkodzi w srode mam wizyte u psychiatry porozmawiam z pania doktor na temat terapi i czy ja po tak długim czasie brania lekuw masz szanse na normalne zycie bez lekuw mam juz dosc prubowania lekarstw zadziałaja czy nie zadziałaja i na jak długo ciagle te pytania trzeba isc na przud sprubowac czegos innego co nie ogłupia......

Is this a joke?
Nie będę się domyślać co tu jest napisane, albo popraw albo przepisz po polsku.
Zawsze są jeszcze "wtyczki" poprawiające błędy i słowniki.

Sortuj wg