choroba psychiczna a prawo jazdy ?? proszę zajrzeć

Inne zaburzenia.

przez kasz 15 lip 2013, 17:49
Witam otóż dostałem skierowanie do wompu (wojewódzki ośrodek medycyny pracy) na badania psychotechniczne cczy niema przeciwskazan do kierowania pojazdami . Zaliczyłem wszystko pozytywnie psychiatra powiedziala , że tez niema przeiwskazan . Dzisiaj mi kazała pani z wompu jeszcze isc jutro do pychologa i psychiatry swojego ktory mnie prowadzi po opinie . przyjmuje 0,25 mg kvetiapiny przed snem .. Miał ktoś podobne kłopoty , moze mi ktoś doradzic jak obronić swoje prawo jazdy ?? bez niego moje żyie sie zmieni na gorsze niedam sobie rady w życiu wejde w większe problemy psychiczne , dodam , ze teraz jest dobrze brałem dawke 250 mg a teraz t jest tylko 25mg :/ brak mi słow boje sie jak niewiem ,

przez Lusesita Dolores 15 lip 2013, 18:03
Nic nie zrobisz, weź opinie i tyle
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez kasz 15 lip 2013, 18:08
Jstem taki wkur... nie umiem tego opisac jak zabiorą to niewiem :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 15 lip 2013, 19:00
Masz prace w terenie typu dostarczanie towaru?
Jeśli obecnie czujesz się dobrze nie powinno być problemu aby zabrali ci prawko
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez kasz 15 lip 2013, 19:50
nie własnie nie , moim narzędziem w pracy nie jest samochód ...zostałem skierowany na te wszystkie badania przez wydział komunikacji a doniesli na mnie dwóch psychiatrów , że mogą byc zastrzeżenia bo miałem problemy z policja i zastawiłem sie chroba troche , gdybym wiedział , że tak wyjdzie to bym tego nigdy w zyciu niezrobił ... Ale niekierowałem pod wpływem czy coś , jestem szczesliwym posiadaczem prawa jazdy juz 4 lata ale niepowiedzialem o zaburzeniach psychicznych i zdałem wszystko było ok do teraz

przez linka 15 lip 2013, 21:10
No to mój drogi, jak machasz "żółtymi papierami" przed policją i pokazujesz im środkowy paluszek, nie dziw się, że teraz masz problemy........to miecz obusieczny :bezradny:

Idź po opinię, nic już teraz nie zrobisz.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez kasz 15 lip 2013, 21:25
Bałem sie , że pojde siedziec wiedz wymyslilem to z choroba ...Pod wpływem emoccji tak silnych człowiek popelnia bledy niestety . Jutro rano mam psychologa po poludniu psychiatre jak zabiora to niewiem czy niebede musial skorzystac z liny :(

przez ladywind 15 lip 2013, 22:18
kasz, popelniles błąd tteraz musisz szczerze pogadac z lekarzem , nie sądzę by przy zaburzeniach psychicznych zaraz zabrali Ci prawko chyba że zdrowo nawywijales tej policji ,w każdym razie wieszać się za brak prawka to już przegiecie
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez rotten soul 15 lip 2013, 22:33
ladywind,

w każdym razie wieszać się za brak prawka to już przegiecie

nawet jak dla nas - zapomniałaś dodać :mrgreen:

kasz,
Myślałem, że będziesz musiał skorzystać z liny, żeby Ci ktoś samochód odholował, bo sam nie będziesz mógł nim jechać bez prawka ;)

A tak poważnie to ja też nie rozumiem tego, że chcesz się wyhuśtać z takiego błahego powodu. Zamiast tego wpadnij może najpierw na zlot do Arturówka, to obgadamy ten problem przy flaszce i w ogóle. Widziałem, że nieśmiało wyraziłeś taką chęć w temacie. Pomyśl na spokojnie co wydaje Ci fajniejsze, wisieć na drzewie czy siedzieć pod nim z piwkiem w ręku, otoczony zajebistymi ludźmi?
rotten soul

przez ladywind 15 lip 2013, 22:38
rotten soul, nawet jak dla nas :-)

przez kasz 17 lip 2013, 14:59
więdz sparawa wyglada tak , moj psychiatra powiedzial ze niema przeciwskazac do kierowania pojazdami kat b i mechanicznymi .. Jednak te szmaty z wompu widza przeciwskazania i wysylaja zeby jednak zawiesic mi prawko . Bede pisał odwołanie jednak niewiem czy to cos da , teraz niewiem jak mam je odzyskac ...Apropo zlotu będzie ktos przejeżdzał przez włoclawek , ja swoim niestety niepojade hehe :( łze uronilem dzisiaj , zabrali mi cos co kocham :/ . Już się rozgladam za skuterami

-- 17 lip 2013, 15:46 --

kasz napisał(a):więdz sparawa wyglada tak , moj psychiatra powiedzial ze niema przeciwskazac do kierowania pojazdami kat b i mechanicznymi .. Jednak te szmaty z wompu widza przeciwskazania i wysylaja zeby jednak zawiesic mi prawko . Bede pisał odwołanie jednak niewiem czy to cos da , teraz niewiem jak mam je odzyskac ...Apropo zlotu będzie ktos przejeżdzał przez włoclawek , ja swoim niestety niepojade hehe :( łze uronilem dzisiaj , zabrali mi cos co kocham :/ . Już się rozgladam za skuterami

Czuję się potratowany gorzej niż pies u tych lekarzy mało tego czuje się jak bym nie był człowiekiem i niemiał szansy na nic przez to , że mam zaburzenia psychiczne :(:( żenada jak /cenzura/

przez rotten soul 17 lip 2013, 16:00
kasz
moj psychiatra powiedzial ze niema przeciwskazac do kierowania pojazdami kat b i mechanicznymi

To nie mógł Ci napisać jakiegoś papierka, odnośnie tego? No bo jak komuś udowodnisz, że psychiatra nie widzi przeciwwskazań? "Na gębę" to niewiele w tych czasach można załatwić.
Apropo zlotu będzie ktos przejeżdzał przez włoclawek

Bardzo możliwe, że Ci z nad morza. Zadaj takie pytanie w temacie o zlocie. Może ktoś Ci odpowie.
Już się rozgladam za skuterami

No widzisz, już znalazłeś, lepszą alternatywę od liny :great: . Wystarczyło ochłonąć i trochę pomyśleć.
rotten soul

przez kasz 17 lip 2013, 18:32
Jak ktos mi pomoże coś w tym temacie to ma ogromone piwo ....Czyli pierwsze co jak napisać odwołanie i jak odzyskać prawko :(...Będe probował jeszcze na jakichś forach o prawie do jazdy samochodem ehhh
Ostatnio edytowano 19 lip 2013, 17:58 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Dubel

przez kasiak80 18 lip 2013, 21:31
Co napisał/a Twoja psychiatra w opinii?
I jaki masz rozpoznanie?

Sortuj wg