SZOK!!! Dziewczyna wpędza mnie w kompleksy

Inne zaburzenia.

przez skynx 26 cze 2013, 11:37
Cześć :) Na forum zaglądam od kilku miesięcy, ale dopiero teraz postanowiłem coś napisać.

Z góry przepraszam za trywialność problemu, ale muszę się z kimś podzielić moimi emocjami, gdyż czuję że pękają one wewnątrz mego ciała.

Kiedyś pisałem

http://www.nerwica.com/mama-wp-dzi-a-mnie-w-kompleksy-t41186.html

Dzisiaj mam podobny problem.

Jestem z dziewczyną w związku, jest nam ze sobą świetnie. Podoba mi się, jest ładna, dogadujemy się, czas jaki spędzamy ze sobą jest wspaniały.

Tylko jest jedno ale

Co jakiś czas przypomina mi o niskim wzroście

Dziewczyna jest niższa ode mnie o kilka cm, tzn widać różnicę, jestem wyższy, ale różnica jest minimalna

Co jakiś czas mówi na temat wzrostu

Np zapinam koszulę, stoję na łóżku, a ona przed łóżkiem i słyszę:

"a gdybyś był taki wysoki jak teraz?"

Idziemy sobie, chodnik dziurawy to wszedłem na górkę i jej tekst:

"szkoda, że nie jesteś tyle wyższy co teraz"

Idziemy sobie, a ta mówi "wczoraj miałam szpilki, w nich jestem wyższa od Ciebie"

Widzimy parę gdzie koleś jest niższy od laski, a ta komentuje "że im to nie przeszkadza, ja bym tak nie mogła, facet musi być wyższy"

Po prostu czasami z nkąd coś gada na temat wzrostu, kiedy w ogóle nie poruszamy tematu

A teraz mi napisała smsa "w piątek się spotkamy, mam koniec roku i bd miała szpilki, nie wiem czy nie będziesz głupio się czuć bo będę wyższa od Ciebie"

Tego typu teksty mnie wkurzają

Starm się myśleć o sobie jako normalnym gościu, a ta co chwila przypomina o tym, że nie jestem wysoki

Czuję się kochany, widać że jej zależy na mnie, bywa zazdrosna, jest nam wspaniale, chociaż czasami mnie denerwuje

Przykro mi gdy mówi teksty jak wyżej

Powiedźcie jak się zachowywać?

Nawyzywać ją?

Udać, że jest ok?

Dodam, że dziewczyna ma trochę kg za dużo, jest ładna, 100 kg nie ma, lecz trochę ma zbędnych kg

Może powiedzieć jej - szkoda, że nie jesteś chudsza?

Wydaje mi się, że związek powinien polegać na wspieraniu się, a nie dokuczaniu więc to bez sensu, ale jednak gdy się żali, że chciałby być szczuplesjsza wspieram ją, zapewniam że jest ładna i podoba mi się, daję do zrozumienia, że jest ok, a ona mi potrafii wbić igłę w sprawie wzrostu

przez Saraid 26 cze 2013, 11:55
skynx, Rozmawiałeś ze swoją dziewczyną na ten temat szczerze?że to co mówi na temat Twojego wzrostu Cię boli?
Saraid

przez Lord Kapucyn 26 cze 2013, 11:55
Wpadłeś chłopie w Freudowski schemat jaka matka, taka dziewczyna. :mrgreen: No cóż, obawiam się, że w tej sytuacji nie pozostaje Ci nic innego jak zamówić przez internet u ruskich albo u chińczyków hormon wzrostu i wstrzykiwać sobie regularnie. A tak na serio- to skoro woli wyższych to po co jest z Tobą?
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez element 26 cze 2013, 12:11
skynx napisał(a):Nawyzywać ją?

Udać, że jest ok?

Dodam, że dziewczyna ma trochę kg za dużo, jest ładna, 100 kg nie ma, lecz trochę ma zbędnych kg

Może powiedzieć jej - szkoda, że nie jesteś chudsza?

wzrostu

HAHAHHAHAHHHHAH. Napisz ile masz lat prosze? Wydaje mi sie ze sa 2 wyjscia. 1 jest takie ze mozesz nosic szpilki wtedy nawet jezeli ona tez w nich bedzie bedziesz i tak wyzszy. 2 sprawa jest taka zeby jej sie szczerze zapytac czy jej to przeszkadza. Jezeli powie ze nie a za jakis czas znow bedzie miala jakies sugestie to proponuje znalezc inna dziewczyne. A zachowujac sie tak jak Ty chciales czyli zapytales naublizac jej ma pare kilo za duzo:D To troche dziecinne, z drugiej strony widac ze Tobie tez w niej cos przeszkadza. OOOOoo a jak tak jest to jest jeszcze jedna sprawa ona zrzuci kilka kilo Ty bedziesz jezdzil na rolkach i wtedy bedzie juz git!
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."

przez Adam Smith 26 cze 2013, 12:13
może nie lubi się schylać ... wiem , głupie
Adam Smith

przez Candy14 26 cze 2013, 13:39
Dark Passenger, ma racje. Tkwisz w schemacie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg