Co to jest?

Inne zaburzenia.

Co to jest?

przez TAO 20 cze 2013, 18:32
Flea,

:zonk: :angel:
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

Co to jest?

przez *Monika* 20 cze 2013, 20:44
TAO napisał(a):A Monika napluła mi do piwa jak nie widziałem i potem to wypiłem. No wszyscy z forum jak to widzieli to
lali po chodniku ze śmiechu.

Opowiedz jeszcze co Ci w nocy zrobiłam :mrgreen:
Obrazek
Główny Moderator

Co to jest?

przez TAO 21 cze 2013, 09:42
*Monika*,
No postawiłaś machnięciem ogon!!! :yeah:
TAO

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co to jest?

przez Vitalia 21 cze 2013, 15:20
TAO napisał(a):Flea, Siddhi,

Załóżcie nowy wątek o relacjach w rodzinie, bo tu robicie offtopa :papa:

Tao, Monika załóżcie nowy wątek, gdzie będziecie sobie flirtować, bo robicie kolejne offtopisko ;) a VanGH96 gdzieś zaginął :(

Co to jest?

przez *Monika* 21 cze 2013, 17:28
Vitalia, W naszym "flirtowaniu" są intencje dla autora wątku. Szkoda, że ich nie dostrzegłaś ;)
Obrazek
Główny Moderator

Co to jest?

przez kornelia_lilia 21 cze 2013, 17:37
Vitalia napisał(a):
TAO napisał(a):Flea, Siddhi,

Załóżcie nowy wątek o relacjach w rodzinie, bo tu robicie offtopa :papa:

Tao, Monika załóżcie nowy wątek, gdzie będziecie sobie flirtować, bo robicie kolejne offtopisko ;) a VanGH96 gdzieś zaginął :(

Popieram!! :brawo:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Co to jest?

przez *Monika* 21 cze 2013, 17:39
kornelia_lilia, przeczytałaś powyżej mój post? Teraz Ty robisz off top bo nawiązujesz do jednej frazy.
Ulżyło Ci?
Obrazek
Główny Moderator

Co to jest?

przez TAO 22 cze 2013, 00:00
kornelia_lilia, *Monika*,

Hey, kobitki, troll już nie ma się czym karmić, i sobie poszedł, a o to chodziło, a wy tu sobie robićie na renkem i idziecie w brew, ;)

A co do flirtu, kurde nie wolno? Jesteśmy za młodzi i nas z portali towarzyskich wywalili, a tu Momika ma wadzem to korzytamy nie *Monika*, ?

Poczytajcie inne wątki to będziecie wiedzieć o co chodzi, a nie skaczecie na moda i na mnie jakbyście były zazdrosne.
Z Wami też chętnie tak poflirtuję. *Monika*, ale nie będziesz zazdrosna prawda?
Ty jesteś przecież orędowniczką wolnej miłości, takiej wolniejszej od ślimaków nie? :P :yeah:
TAO

Co to jest?

przez *Monika* 22 cze 2013, 00:16
TAO, wróćmy do tematu wątku, poflirtujemy jak się spotkamy.
VanGH96, co o tym wszystkim myślisz?
Obrazek
Główny Moderator

Co to jest?

przez TAO 22 cze 2013, 00:18
*Monika*,

Mam gupawkę, a serio to założę się że odpowiedzi nie będzie.
TAO

Co to jest?

przez *Monika* 22 cze 2013, 00:23
TAO, Odpowiedzi nie będzie bo założyciel wątku nie słucha co się do Niego mówi.
Prawda boli, to takie zderzenie z rzeczywistością. Zawala się prawie cały świat, wyobrażenia i przekonania legną w gruzach. VanGH96 nawet nie wykazuje chęci, żeby przemyśleć to, co piszą tutaj inni użytkownicy.Chciałabym być optymistką i mieć nadzieję, że chłopak odniesie się jeszcze do tematu.
Obrazek
Główny Moderator

Co to jest?

przez Adam Smith 22 cze 2013, 00:44
powiedziałem mamie , że nie jestem katolikiem , wyzywała mnie od najgorszych i żałowała , że gdy nosiła mnie w brzuchu nie przewróciła się na schodach ... teraz dla niej 31 sierpnia czyli dzień moich narodzin , to dzień narodzin antychrysta , a to bardzo wierząca kobieta jest :cry: spytałem ojca co by zabrał na bezludną wyspę , odpowiedział , że telewizor , jakąś panienkę i ... tu przerwał , zaczął na mnie krzyczeć i wykrzyknął , że jestem chu*em i gdyby trafił 31 sierpnia na tą bezludną wyspę , to utopiłby się w oceanie ... ehh nie dość , że krzyczy o byle co , to znów ten 31 :cry: wczoraj zakomunikowałem mamie , że chce zmienić szkołę , powiedziała tylko " wypierdalaj i tak z tym pustym łbem w którym słychać szum wiatru nie trafisz do Hogwartu " ,
" do Harvardu mamo ... " , " nie poprawiaj mnie gówniarzu ... ku*wa ten 31 sierpnia :roll: jesteś udany jakbym się upiła i cię urodziła w prima aprilis "
równie wiarygodny tekst jak ten :
z rodzicami nie da rady. Codziennie na mnie krzyczą, zawsze robią problem z niczego o cokolwiek. Jak tylko nabąknąłem matce ze chcialbym zmienic szkole to powiedziała zebym wypierdalał z domu. Ile razy to ja słyszałem, ze jestem najgorszym hujem, wczoraj nawet ojciec mi mówił, ze zaluje 96 roku ( wtedy mnie adoptowano ) matka tyle razy tez mowila w furii ze moglem zdechąć w dupie u tamtej ile razy tak było... Czesto wpadaja w taka furie i w ogole o byle co. To są chorzy ludzie, strasznie nerwowi. Cos ty z nimi nie da rady pogadac o tym. No ale co mam robic? Dzisiaj normalnie sie do nich odzywma i staram sie dalej pogadac, mimo takiego czegos, bo co innego zrobic... Wczoraj zaczałem cos mowic o wsi, ze chcialem pogadac, mowie ojcu pomysl ze jakbys mieszkal na wsi w dziecinstwie, a mieszkal, i mial talent z wiolonczeli, to co bys zrobił. To zaczął sie na mnie drzeć, ze ja byłem w miescie dojezdzalem i nic nie zrobiłem w piłce... i zaczęło sie takie darcie, i wtedy tez powiedział o tym 96... tak to sie z nimi prezentuje...
Adam Smith

Co to jest?

przez TAO 22 cze 2013, 00:49
Tomcio Nerwica, :brawo: MASTER!! :D

Pisałem o tym wcześniej... moim zdaniem ktoś sobie próbował żarty robić.
TAO

Co to jest?

przez *Wiola* 22 cze 2013, 00:54
Nasze niedopatrzenie, sorry, osoba ta pisała już na forum pod kilkoma innymi nickami :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Moderator

Sortuj wg