Sytuacja w klasie. Jeszcze raz, teraz lepszy opis.

Inne zaburzenia.

przez anonus 25 maja 2013, 22:10
Vett, ta, bo kobiety to sa swietsze od facetow. Nie wchodzmy w te tematy, prosze.

"jestem dojrzalsza"
Na jakiej zasadzie wystawiasz taka diagnoze? Moze to ja jestem dojrzalszy? Nie kazdy czlowiek nie bedacy ponurakiem ma mozg 10 latka i obrazasz mnie, stwierdzajac takie dyrdymaly.
anonus

przez Abbey 25 maja 2013, 22:14
Nawet nie mam zamiaru rozmawiać na ten temat z facetem.

Jestem dojrzalsza od ludzi w moim wieku. Zawsze byłam. To też część mojej osobowości.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez anonus 25 maja 2013, 22:27
Vett, mysle, ze po prostu jestes egoistka. Ewentualnie masz cos w sobie narcystycznego. No i wieje feminizmem jak nic.
anonus

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Abbey 25 maja 2013, 22:29
anonus, nie jesteś od tego, by mnie oceniać czy jestem feministką czy nie.
Egoistką? Chyba na odwrót. Jakbyś mnie znał, to byś wiedział, że wieje ode mnie altruizmem na kilometr i przez to cierpię :roll: Moim problemem jest zaniżona samoocena i nienawiść do siebie, a od Ciebie się dowiaduję, że jestem narcyzem, choć w części. Your diagnosis is invalid.
Obrazek

przez zmienny 25 maja 2013, 22:34
niestety ale trudno zaprzeczyć temu co pisze Vett, są osoby dojrzalsze i mniej dojrzałe, ludzie są różni i nie widzę powodu by ci dojrzalsi mieli równać w dół, nawet gdy tych mniej dojrzałych jest więcej.
zmienny

przez Łapa 25 maja 2013, 23:00
A ja zachowywałem się jak dziesięciolatek w LO, ale bardzo dobrze wspominam ten czas :mrgreen:
Mimo to nie uważam się za chama, ani idiotę, po prostu to był taki czas, że się było niepoważnym ;) Niektórym palma odbija jak się wyrwą z matczynego gniazdka na studia, a inni po prostu przechodzą to wcześniej, ot wyjaśnienie zagwostki.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez anonus 25 maja 2013, 23:08
Łapa, wszystko wyjasnil. To nie jest jakas ujma w rozwoju czy cos. Trzeba troche szalec, a nie odcinac sie od rowiesnikow, twierdzac, ze samemu jest sie "madrzejszym od tych idiotow".
Vett, w takim razie jak mam traktowac Twoj przedostatni post?
Zreszta, takie chrzanienie. Ja moge tez sobie stwierdzic, ze jestem dojrzalszy i mozna sie klocic w nieskonczonosc o to, kto ma racje.
anonus

przez zmienny 25 maja 2013, 23:14
anonus, Łapa nie napisał, że ci co przeszli takie wygłupy wcześniej mają się cofać w rozwoju i jeszcze raz się na siłę wydurniać, żeby się dopasować do otoczenia, które później etap głupawki przechodzą.
zmienny

przez anonus 25 maja 2013, 23:20
zmienny, jak masz 20 kilka lat to takie zachowanie nie przysporzy, fakt, ale jak masz te kilkanascie lat to jest to calkiem normalna sprawa (gwoli scislosci - mam prawie 18 lat).
anonus

przez Abbey 25 maja 2013, 23:28
Zreszta, takie chrzanienie. Ja moge tez sobie stwierdzic, ze jestem dojrzalszy i mozna sie klocic w nieskonczonosc o to, kto ma racje.

Nie zrozumiałeś, a ja nie mam zamiaru się znowu kłócić. :roll:
Trzeba troche szalec, a nie odcinac sie od rowiesnikow, twierdzac, ze samemu jest sie "madrzejszym od tych idiotow".

Sam piszesz to w cudzysłowie, nie wpychaj słów ludziom, którzy tego nie wypowiedzieli.
Ja nie odcięłam się od rówieśników, to oni odcięli się ode mnie.

Poza tym, wiesz co to znaki polskie? Ja wiem, że używanie ich wychodzi z mody czy coś w tym stylu, ale... Dbajmy o język :pirate:
Obrazek

przez zmienny 25 maja 2013, 23:28
anonus, no może i jest to powszechne zachowanie w tym wieku, ale na pewno nie obowiązkowe.
zmienny

przez anonus 25 maja 2013, 23:34
Vett, moze jestem teraz na telefonie i nie mam zamiaru pisac posta 30 minut jak moge to zrobic w minute?;) poza tym najwazniejsze jest to, by nie robic ortow. Post bez polskich znakow ujdzie.
Nie dziwie sie, ze sie od Ciebie odcieli, skoro jestes ponura ;) .
zmienny, no tak, bo lepszym zachowaniem jest siedzenie samemu na lawce w trakcie przerwy i patrzenie w sciane :)
anonus

przez Abbey 25 maja 2013, 23:38
Post bez polskich znakow ujdzie. - w ten sposób za 30 lat dzieci będą pytać a co to za dziwne kreseczki nad 'o'. :lol: No ale nieważne.
Ponura? Nie rozumiem czemu przez całą długość wątku określasz mnie epitetami niepasującymi. Zjechać mnie chcesz czy co? A może to element tej 'fajności' i 'luzactwa'? Bo Cię nie ogarniam, choć szczerze próbuję...
Obrazek

przez zmienny 25 maja 2013, 23:40
anonus, lepszym gorszym, co kto lubi, nie wiem czemu narzucasz innym, że mają robić tak samo jak chcą niech patrzą w ścianę.
zmienny

Sortuj wg