Zmęczenie, smutek, szkoła

Inne zaburzenia.

przez wysłowiona 12 maja 2013, 10:30
Na przykład co? Jak to odebrali? Nie skupiaj się na razie na całej krytyce, wybierz jeden konkretny aspekt.

przez Gimbus 12 maja 2013, 17:11
To co najbardziej utkwiło mi w pamięci to kiedy jeden z użytkowników stwierdził że robię wszystko niestarannie i że ogólnie model jest beznadziejny. Starałem się, do tamtej chwili byłem pewien, że wszystko jest ładnie. Wtedy (jeszcze) mnie to nie ruszyło- po prostu poprawiłem.
Zacząłem internetowy kurs C++. Początki ciężkie, ale nie spieszę się- w końcu programowanie to moje marzenie na przyszłość.

przez wysłowiona 12 maja 2013, 17:34
Starałem się, do tamtej chwili byłem pewien, że wszystko jest ładnie. Wtedy (jeszcze) mnie to nie ruszyło- po prostu poprawiłem.

No i co dalej? Oczywiście, niektórzy użytkownicy internetu to zwyczajni trole i nie warto się przejmować, ale może warto byłoby się zorientować, czy akurat on ma jakieś podstawy do takiej opinii. Dał Ci jakąś informację zwrotną już po tym, jak to poprawiłeś? Próbowałeś się z nim skontaktować, by dał Ci wskazówki? Mówię Ci, ludzie bardzo cenią, gdy bierzesz ich zdanie do serca i korzystasz z rad. Oczywiście nie chodzi o to, żeby im dogodzić, ale możliwe, że to dobrze by wpłynęło na Ciebie. Gdyby zobaczyli, że tutaj poprawiłeś to, bo ktoś tam napisał, a tutaj to, bo ktoś inny miał sugestie, mogliby okazać się cennym źródłem informacji i napędem rozwoju:)

Zacząłem internetowy kurs C++. Początki ciężkie, ale nie spieszę się- w końcu programowanie to moje marzenie na przyszłość.

Strasznie się cieszę. Powodzenia:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gimbus 12 maja 2013, 17:52
Nie pisał nic na temat poprawek, jednak później pomagał, doradzał. Czyli chyba dobrze poprawiłem. :smile: Rację nie wiem czy miał- na pewno trochę przesadzał. A sam model już kończę i niedługo powstanie jego galeria. Tam prawdopodobnie dowiem się jakie są opinie innych na temat mojego "dzieła". Boję się że mocno (tam niestety niespecjalnie przejmują się jak odbierze to osoba prezentująca model- w sensie uczuć) go skrytykują. Byłoby to smutne po 3 miesiącach prac.

przez wysłowiona 13 maja 2013, 06:41
Przygotuj sobie kartkę z napisem "DO POPRAWY" i czekaj aż będziesz mógł tam coś napisać. I traktuj ją jak skarb, nie coś strasznego ;)

Sortuj wg