Niczyja i dla każdego.

Inne zaburzenia.

Niczyja i dla każdego.

przez nieidealna 07 maja 2013, 11:07
Dziś kaca moralnego zastąpił kac fizyczny i tak sobie czytam i myślę: przecież ja nie spałam z żadnym z tych facetów. Na imprezach trzeźwa nie jestem, oni też nie są trzeźwi.. Ale z żadnym nie uprawiałam seksu.
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

Niczyja i dla każdego.

przez carlosbueno 07 maja 2013, 11:49
nieidealna napisał(a):Dziś kaca moralnego zastąpił kac fizyczny i tak sobie czytam i myślę: przecież ja nie spałam z żadnym z tych facetów. Na imprezach trzeźwa nie jestem, oni też nie są trzeźwi.. Ale z żadnym nie uprawiałam seksu.

no to nie wiem czemu sama nazywasz siebie dziwką i inni też tak sądzą. Flirty i zachowania quaziseksualne po alkoholu są chyba dość powszechne.
Największy Forumowy Maruda

Niczyja i dla każdego.

przez Ferdynand k 07 maja 2013, 12:25
carlosbueno napisał(a):
Mushroom napisał(a):
Kobietę puszczalską nazywa się po prostu puszczalską.

A co to znaczy że się "puszcza"? Że dużo seksu uprawia? Dlaczego faceta w takim samym przypadku nie nazywa się puszczalskim?

facet to wtedy macho, obiekt podziwu dla innych facetów, znałem paru takich co zaliczali po pare panienek w tygodniu szczycili sie tym, większość facetów im zazdrosciła.

a dla mnie to ku..wa (jak się puszcza)

a facet ku....wiarz

i tyle a ja zauważyłem tendencję odwrotną
puszczalska to teraz"kobieta wyzwolona"
a facet to dale ku...iarz

-- 07 maja 2013, 12:32 --

nieidealna napisał(a):Dziś kaca moralnego zastąpił kac fizyczny i tak sobie czytam i myślę: przecież ja nie spałam z żadnym z tych facetów. Na imprezach trzeźwa nie jestem, oni też nie są trzeźwi.. Ale z żadnym nie uprawiałam seksu.

No to ku...... nie jesteś więc idź z tym do psychologa
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Niczyja i dla każdego.

przez bittersweet 07 maja 2013, 13:10
no to nie wiem czemu sama nazywasz siebie dziwką i inni też tak sądzą. Flirty i zachowania quaziseksualne po alkoholu są chyba dość powszechne.
Ja tam na pewno nie uważam @nieidealnej za dziwkę, mam wrażenie, że raczej próbuje nas sprowokować do jakiś ostrych sądów na jej temat ;)
Imo niech każdy robi na co ma ochotę, zawsze to komuś sie będzie nie podobac, a komuś innemu podobać. Problem istnieje, jeśli ktoś robi rzeczy, których potem żałuje, po których źle się czuje.... wtedy to temat na terapie :bezradny: my tu nie postawimy diagnozy.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Niczyja i dla każdego.

przez Śmiercionauta 07 maja 2013, 13:36
bittersweet, mialas wcześniej inny nick?
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Niczyja i dla każdego.

przez Ferdynand k 07 maja 2013, 13:45
bittersweet napisał(a):
Ja tam na pewno nie uważam @nieidealnej za dziwkę, mam wrażenie, że raczej próbuje nas sprowokować do jakiś ostrych sądów na jej temat ;)
Imo niech każdy robi na co ma ochotę, zawsze to komuś sie będzie nie podobac, a komuś innemu podobać. Problem istnieje, jeśli ktoś robi rzeczy, których potem żałuje, po których źle się czuje.... wtedy to temat na terapie :bezradny: my tu nie postawimy diagnozy.

robi na co ma ochotę pod warunkiem, że inni nie będą od tego cierpieć.
Naczelny Użyszkodnik

Niczyja i dla każdego.

przez bittersweet 07 maja 2013, 13:53
robi na co ma ochotę pod warunkiem, że inni nie będą od tego cierpieć.
Awkoz, jesli ktos cierpi, to temat do przepracowania i zmiany zachowań

Niczyja i dla każdego.

przez Ferdynand k 07 maja 2013, 14:07
ok ale jak ona tak się obcałowywuje z innymi a może tymczasem jakiś jej kolega bardziej nieśmiały
czuje się skrzywdzony? albo laska od tego faceta (wtedy oczywiście to wina obojga)
Naczelny Użyszkodnik

Niczyja i dla każdego.

przez bittersweet 07 maja 2013, 14:32
Poniższe zachowanie jest chyba gorsze niż jakieś lizawki na imprezie:
Z moim ex było tak, że też unikałam spotkań z nim, olewałam go. Kiedy już się zgodziłam byłam złośliwa, oschła. Potem zachowywałam się jak dziwka. Pozwalałam mu na wiele, sama aranżowałam sytuacje, przerywałam, zanim doszło do stosunku a potem bez powodu się nie odzywałam. Będąc w związku nie obdarzałam partnerów uczuciem, nie widziałam przyszłości dla związku, ale ciągnęłam to aż mi się nie znudziło.
Mam wrażenie, ze autorka traktuje przedmiotowo i siebie, i facetów. Siebie aranżuje jako obiekt seksualny wykorzystując do tego celu męskie zainteresowanie.

Niczyja i dla każdego.

przez Ferdynand k 07 maja 2013, 15:12
Dlatego nieidealna powinna iść do psychologa.
Naczelny Użyszkodnik

Niczyja i dla każdego.

przez Mihau 08 maja 2013, 16:41
bittersweet napisał(a):Ciekawe w tej dyskusji jest to, że to autorka sama siebie nazywa dziwką i kurwą, nikt inny tego o niej nie napisał.

Więc muszę napisać - nie obrażajmy kurw. Nie jesteś kurwą autorko, w żadnym burdelu by takiej "kurwy" nie zatrudnili. :D

Niczyja i dla każdego.

przez DelRey25 21 maja 2013, 16:18
Przestańcie już z tym 'borderem'. nieidealna, jeśli już mamy się bawić w pseudo-diagnozy, jest do bólu histrioniczna. Dobre w całej tej historii jest to, że ma jakiś wgląd w siebie. Teraz tylko trzeba posunąć się o krok naprzód i 'coś' z tym zrobić. Polecam terapię behawioralno-poznawczą, a jeśli koleżanka chce się babrać w przeszłości i przy tym uczyć się modyfikować swoje myśli/zachowania to w takim razie polecam terapię integratywną. Będzie dobrze :smile:
F31.9
F42.0
F60.8

Sortuj wg