czy moje zachowanie jest normalne ?

Inne zaburzenia.

przez zmienny 30 kwi 2013, 22:59
nie jest warty mnie

poprawna odpowiedź. :)

ja juz taka jestem, ze nie potrzebnie mysle na przyszlosc, co to bedzie, zamiast cieszyc sie tym co jest.......

ja tak samo, nawet mam taką teorię swoją, że to wokół tej skłonności do zamartwiania się narastają zaburzenia, np. nn.
zmienny

przez oohwowlovely 30 kwi 2013, 23:02
mi sie wydaje ,ze to moje zamartwianie sie, jest objawem nn, po prostu szukam sobie problemu do zamartwiania. Mysli " o Boze jestem morderca" mi przejda, to sie pojawiaja" kurde chyba nie kocham Marcina" i tak w kolko
oohwowlovely

przez zmienny 30 kwi 2013, 23:05
oohwowlovely, no nie wiem, ja od dziecka byłem skłonny do zamartwiania się, a nn dopiero z czasem się pojawia.

aha Ty pisałaś o sobie, ok. może każdy ma inaczej.

faktem jest, że jak to ładnie ujął ktoś, nasze głowy są zdrajcami.
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez oohwowlovely 01 maja 2013, 10:31
zmienny, to teraz powiedz mi, co mam zrobic, zeby moje zachowanie nie bylo slabe. CO mam zrobic,zeby on tez wiedzial ,ze mi tez zalezy?
oohwowlovely

przez zmienny 01 maja 2013, 10:44
Wiesz co? Może byłem zbyt surowy w ocenie, słabe jest tylko to, że tak się zamartwiasz, rób tak jak czujesz, bądź wobec siebie przede wszystkim szczera i spontaniczna.
Jak Ci na nim zależy to nie musisz nic specjalnego robić by to widział, bo będzie to widoczne w samym sposobie w jaki będziesz do niego mówiła itp. Niekoniecznie w słowach ale w głosie i mowie ciała.
zmienny

przez oohwowlovely 01 maja 2013, 10:46
ja sie strasznie zamartwiam . Caly czas mam wrazenie, ze on jest dla mnie za dobry, nie zasluguje na niego.
oohwowlovely

przez zmienny 01 maja 2013, 10:54
oohwowlovely, ale wyluzuj, przecież nie zmuszasz go do niczego.
Dla innych osób na pewno nie jest taki dobry, a w Tobie jest zabujany więc jaki ma być.
Właściwie to jego zachowanie jest tym co wraca do Ciebie od Ciebie poprzez niego.
zmienny

Sortuj wg