czy moje zachowanie jest normalne ?

Inne zaburzenia.

przez oohwowlovely 30 kwi 2013, 22:01
o Jezu to troche wstydliwy temat :D no to lubie w nim to, ze jest opiekunczy, czuly, wrazliwy, zabawny, spokojny w porownaniu do mnie, delikatny, caly czas mnie glaszcze i bawi sie moimi wlosami,co uwielbiam :D bardzo sie stara, zawsze mi kupuje czekolady, bo wie, ze lubie :D, jest uroczy. nie pali przy mnie fajek, bo wie ,ze nie lubie tego, jak prowadzi samochodem, to jedna reka trzyma kierownicy, druga trzyma mnie za reke, wspiera mnie, wie o mnie wszystko, o moim tacie alkoholiku i o mojej nerwicy, mimo to nie zmienil zdania o mnie , itp itd takie male rzeczy, ale uwiodl mnie tym :)
oohwowlovely

przez zmienny 30 kwi 2013, 22:04
a Ty też go tak dobrze traktujesz?
zmienny

przez Pieprz 30 kwi 2013, 22:06
oohwowlovely, super facet :) nie schrzań tego swoimi jazdami
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez oohwowlovely 30 kwi 2013, 22:06
staram sie. mowie do niego pieszczotliwie, przytulam sie do niego, nigdy sie nie moge z nim pozegnac, gadami godzinami na kamerce, pomagam mu w matmie , wiadomo,ze ja mu czekolad kupowac nie bede i nie bede latac za nim z kurtka , bo zimno. :D

-- 30 kwi 2013, 21:08 --

Mushroom napisał(a):oohwowlovely, super facet :) nie schrzań tego swoimi jazdami

wiem, teraz zaczne sie jeszcze bardziej starac. Tylko ze on chce sie bardzo czesto spotykac a ja serio nie moge, bo sie ucze do matury, na ktora on ma wywalone. Spotykam sie z nim 5 razy w tygodniu, to jest i tak duzo..
oohwowlovely

przez zmienny 30 kwi 2013, 22:13
No on jest zabujany w Tobie na maksa :D
Nie myśl za dużo, jak ma sie potoczyć tak się potoczy, korzystaj i tyle.
Powiedz mu, że do matury co dwa dni się będziecie spotykać.
zmienny

przez oohwowlovely 30 kwi 2013, 22:17
ale ja tez jestem zakochana w nim, tylko ze czasami tak jakby trace pewnosc, co do tego uczucia. ALe na mysl o tym, ze mialabym z nim nie byc, to cos mnie trafia. Musze go zaczac doceniac, zeby nie bylo za pozno...
jeszcze kocham w nim to,ze sie bawi z moim kotem i psem :D

-- 30 kwi 2013, 21:24 --

ja chyba na niego nie zasluguje, on jest dla mnie za dobry :(
oohwowlovely

przez zmienny 30 kwi 2013, 22:27
a czemu zaczeliście się kolegować, bo to też rzuci światło jakieś.
zmienny

przez oohwowlovely 30 kwi 2013, 22:31
ogolnie to jest tak, ja z nim chodzilam przez 3 lata do jednej klasy do liceum. Pisalismy tak o, co tam w szkole itp( bo on czesto do szkoly nie chodzil i sie pytal co zadane. z matmy mial problemy , to zapytal mnie o pomoc, zaczelismy gadac na skype ze 3 godziny dziennie , ja mu pomagalam z ta matma, zaczela sie przyjazn, ja zaczelam sie mu zwierzac, on mi. Poszlismy razem na impreze, on mi wyznal milosc, dalam mu szanse. Oto cala historia :D
Ostatnio edytowano 30 kwi 2013, 22:39 przez oohwowlovely, łącznie edytowano 1 raz
oohwowlovely

przez zmienny 30 kwi 2013, 22:37
oohwowlovely, ok no sytuacja jest przejrzysta czyli, tak więc nie zastanawiaj się a rób jak czujesz, nie analizuj swojego zach. aż tak, widać tu pewien wpływ nn.

to nie do końca jest zboczenie, raczej pożądanie, bo chyba nie myślałaś, że on zakochał się w Tobie bo mu pomagasz z matematyki?
Ostatnio edytowano 30 kwi 2013, 22:39 przez zmienny, łącznie edytowano 1 raz
zmienny

przez oohwowlovely 30 kwi 2013, 22:38
wlasnie tez myslalam ,ze te mysli ,ze moze go nie kocham, sa to natretne mysli zwiazane z nn

-- 30 kwi 2013, 21:40 --

wiem wiem, ale moglby sie opanowac przy ludziach :D
oohwowlovely

przez zmienny 30 kwi 2013, 22:41
wiem wiem, ale moglby sie opanowac przy ludziach

przynajmniej koleżanki widzą, że za Tobą lata. ;)
zmienny

przez oohwowlovely 30 kwi 2013, 22:47
mi zalezy ,zeby jemu tez dobrze bylo, zeby go uszczesliwic. Jakby to ujac.. on ma za soba juz spanie z dziewczyna i zapewne bedzie chcial to ze mna robic, a ja nie jestem na to gotowa.Boje sie, ze wtedy nie bede dla niego wystarczajaca, szybko mu sie znudze, nie zaspokoje go....
oohwowlovely

przez zmienny 30 kwi 2013, 22:53
Boje sie, ze wtedy nie bede dla niego wystarczajaca, szybko mu sie znudze,

oohwowlovely, wątpie, a jeśli tak to znaczy, że?
zmienny

przez oohwowlovely 30 kwi 2013, 22:54
nie jest warty mnie :D

-- 30 kwi 2013, 21:57 --

ja juz taka jestem, ze nie potrzebnie mysle na przyszlosc, co to bedzie, zamiast cieszyc sie tym co jest.......
oohwowlovely

Sortuj wg