Psychoza i depresja

Inne zaburzenia.

Psychoza i depresja

przez rinafrank 18 kwi 2013, 16:16
Zdiagnozowano u mnie psychozę i depresję pół roku temu. Na początku brałam Olanzapine Teva ale po około dwóch miesiącach zaczęłam odczuwac skutki uboczne : rwanie mięśni , napad lęku , paniki , strach,psychiczny ból brzucha. Potem przyjmowałam Escitalopram Actavis po którym miałam migrenę, mdłości i wymiotowałam.Brałam także środki nasenne Valergan. Jestem już negatywnie nastawina do leków , boję się nowych.Zastanawiam się czy można wyleczyc się bez leków , czy można życ normalnie ?

Psychoza i depresja

przez dominika2012 19 kwi 2013, 15:54
witaj...myśle że nie powinnaś sie poddawać,sprubój innego leku,może nie będzie powodawał u ciebie takich skutków ubocznych,,znam to z własnego doświadczenie ja brałam anafranil 75 i miałam ogromne skutki uboczne po tym leku piłam po 6 litrów wody dziennie ,prrzestałam jesc wypadały mi włosy garsciami,czułam sie jakbym była kims innym a nie soba no i w dodatku nie miałam w ogóle siły...mi nie pomagał ale każdy organizm jest inny jedni toleruja dobrze ten lek a inni żle wszystko zależy od organizmu....oczywiście biorąc pod uwage że ty masz inna chorobe a ja mam depresje z nerwica natręct...w kazdym badz razie nie poddawaj sie

Psychoza i depresja

przez rinafrank 22 kwi 2013, 09:16
Dziękuję , wzajemnie:-)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Psychoza i depresja

przez kaczy129 22 kwi 2013, 23:06
psychoza

Czy bez leczenia lekami można sobie poradzić z psychoza ?
Ostatnio edytowano 23 kwi 2013, 00:00 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z w/w wątkiem z uwagi na treść postu

Psychoza i depresja

przez rinafrank 24 kwi 2013, 16:19
Zależy od rodzaju psychozy , są tacy co bez leków nie funkcjonują i szansa w takim przypadku na wyzdrowienie jest mniejsza.U mnie jest lekka poprawa ale czasem mam ciężki dzień , słysze głosy których ponoc nie ma etc.ale jak przypomne sobię w jakim byłam stanie po lekach dwa miechy temu to już nie chcę próbowac z nowymi.

Sortuj wg