Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychoza i depresja


rinafrank

Rekomendowane odpowiedzi

Zdiagnozowano u mnie psychozę i depresję pół roku temu. Na początku brałam Olanzapine Teva ale po około dwóch miesiącach zaczęłam odczuwac skutki uboczne : rwanie mięśni , napad lęku , paniki , strach,psychiczny ból brzucha. Potem przyjmowałam Escitalopram Actavis po którym miałam migrenę, mdłości i wymiotowałam.Brałam także środki nasenne Valergan. Jestem już negatywnie nastawina do leków , boję się nowych.Zastanawiam się czy można wyleczyc się bez leków , czy można życ normalnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj...myśle że nie powinnaś sie poddawać,sprubój innego leku,może nie będzie powodawał u ciebie takich skutków ubocznych,,znam to z własnego doświadczenie ja brałam anafranil 75 i miałam ogromne skutki uboczne po tym leku piłam po 6 litrów wody dziennie ,prrzestałam jesc wypadały mi włosy garsciami,czułam sie jakbym była kims innym a nie soba no i w dodatku nie miałam w ogóle siły...mi nie pomagał ale każdy organizm jest inny jedni toleruja dobrze ten lek a inni żle wszystko zależy od organizmu....oczywiście biorąc pod uwage że ty masz inna chorobe a ja mam depresje z nerwica natręct...w kazdym badz razie nie poddawaj sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od rodzaju psychozy , są tacy co bez leków nie funkcjonują i szansa w takim przypadku na wyzdrowienie jest mniejsza.U mnie jest lekka poprawa ale czasem mam ciężki dzień , słysze głosy których ponoc nie ma etc.ale jak przypomne sobię w jakim byłam stanie po lekach dwa miechy temu to już nie chcę próbowac z nowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×