Skocz do zawartości
Nerwica.com

Potrzebuje pomocy !!! Zaburzenia zmysłu dotyku !!!


andzik6562

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, nie wiem od czego zacząć ponieważ nigdy nie pisałam o swoich problemach w internecie ale teraz naprawdę się boję, a nie wiem do kogo zwrócić się o pomoc... Pare miesięcy temu na imprezie zapaliłam skręta i dziwnie zaczelam sie czuc.. najpierw strasznie biło mi serce pozniej klatkowałam, bardzo opóźniał mi sie zmysł dotyku tzn. kiedy np. dotykałam twarzy widzialam swoja reke jak zblizala sie do mojej twarzy ale dopiero po chwili czułam dotyk jak reke juz mialam przed oczami, nie wiem jak to wytlumaczyc.. dotyk mnie tez bolał, tak jak zimne powietrze również... po tym stwierdziłam, że nie bede juz palic, bo strasznie sie wystraszylam... niestetypo paru tyg. znow zapalilam i znowu mialam to samo... czytalam cos o przepaleniu ale czy takie cos moze byc?. Ale.. to jeszcze nie wszystko najgorsze jest to, że wczoraj siedzialam w domu i ani nie palilam ani nie pilam nic, i mnie złapało znowu.. od wczoraj znowu mam opóźniony zmysł dotyku... Moze wtedy cos mi sie uszkodzilo i zostalo w pamieci.. boje sie ze nine przejdzie mi to...

Co to moze byc? czy ktoś miał cos podobnego? co mam z tym zrobic prosze pomozcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×