Proszę o pomoc

Inne zaburzenia.

Proszę o pomoc

przez sebastian1934 14 kwi 2013, 17:59
Witam serdecznie, mam 21 lat i ostatnio poważnie zacząłem się zastanawiać nad pewnymi patologiami mego organizmu. Mianowicie od wieku dziecięcego(ok 7-8) lat przy uczuciu ekscytacji machałem rękami, bądź szurałem stopami. Machanie przeszło i szuranie siłą woli również zwalczyłem, gdyż uznałem to za głupie zachowanie, którego jednak w gruncie rzeczy nikt nie widział. Jednak chciałbym się dowiedzieć co to jest i czy może to być czegoś objawem. Boję się Zespołu Aspergera, aczkolwiek inne objawy nie występują (nie mam problemów w kontaktach z ludźmi czy nie rozumieniem ironii, podwójnego znaczenia słów). Jednak bardzo mnie trapią te objawy i proszę bardzo o odpowiedź.

Proszę o pomoc

przez Flea 14 kwi 2013, 18:06
sebastian1934,
Dziecko kiedy jest podekscytowane jest chodzącym ładunkiem emocjonalnym, jedne dzieciaki śmieją się głośno i turlają po podłodze, inne skaczą, klaszczą a jeszcze inne szurają stopami.
Nie wiem skąd pomysł na Zespół Aspergera.
Rozładowanie napięcia poprzez wykonywanie ruchów ciałem jest jak najbardziej naturalne. Więc zamiast się zamartwiać szuraj stopami ile wlezie :)

Sortuj wg