Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak szacunku facetów od okien


szeps

Rekomendowane odpowiedzi

Wciąż nie mogę przeboleć tego co zdarzyło się parę msc temu. Rodzice zamówili nowe okna. Parę tygodni później przyszli panowie od montażu. Taty nie było w domu. Byłem sam z mamą. Panowie od okien zachowali się wg mnie skandalicznie i najgorsze jest to, że nie wiem

jak zachować się w podobnych sytuacjach, kiedy ktoś okazuje brak szacunku.

 

 

Idzie facet z oknem, stoję w przedpokoju, a on do mnie "z drogi bo idę". Nie powiedział przepraszam, tylko w stylu braku szacunku.

 

Inny mówi do mnie i mamy "idźcie do łazienki bo teraz wymieniamy okna", potem dodaje "a kysz, idźcie już, a kysz do łazienki" robił też gesty takie "pchające". Kto widział by obca osoba tak mówiła do właściciela domu? Czułem się jakby mówił do dziecka i wyganiał.

 

Robili też sobie żarty typu mama pyta kiedy będzie okno balkonowe, a oni "na razie go nie mamy, będzie za dwa miesiące"

 

Jak wtedy powinienem się zachować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szeps, nie przesadzasz ja bym ich wyrzucil z domu, no jak sie zachowac, zwrocic uwage, powiedziec: "troche kultury" to delikatna wersja, za to sio do lazienki powinno byc od razu out.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szeps, chyba przesadnie się przejmujesz, może te ich odzywki to specyficzne poczucie humoru, a zdanie " z drogi bo idę" chyba aż takim nadużyciem nie jest, nie każdy wyniósł z domu kulturę proszenia i przepraszania. Najważniejsze czy fachowo wstawili okna tym bym się najbardziej przejmował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc rozbawił mnie ten temat, ja nie widzę nic złego w zachowaniu panów od okien a nawet trochę żarcików (a kysz :D) lubię bezpośredni przekaz. za brak kultury uznałabym gdyby powiedzieli "wypierdalać do łazienki bo okna musimy wyjebać".

naprawdę wg was można gości od okien nazwać burakami i się oburzać na ich zachowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, ze pomiatali nimi w ich domu.

 

czy jak podejde na ulicy do obcej kobiety i powiem jej "possij mi penisa", to bedzie grzeczne tylko dlatego, ze nie powiem "opyerdol mi kielbase"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezposredni przekaz hahaha, no leze, jakie eufemizmy. :lol:

 

"troche zarcikow", lol, chyba kpiny, ci goscie co tak sobie "zartowali" na pewno tez nie traktowali tego jako zartow i jakby wobec nich ktos tak sie zachowywal u nich w domu, na pewno by im sie to nie podobalo, zwykle buractwo i tyle.

 

zreszta nie wierze w te wasze deklaracje, ostatnio np. znudzona-ona, na per kochana zareagowalas szorstkim upomnieniem co bylo pikusiem do zachowania tych burakow, ale jak sprawa dotyczy osob trzecich to rozowe okulary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znudzona-ona, no jak nie widzisz braku szacunku w tekstach 'z drogi' jeszcze gburowatym tonem, czy tez 'a kysz do lazienki' i gestykulacja do tego, co nie umiem sobie wyobrazic inaczej jak lekcewazaco i to u kogos w domu, do kobiety, to ja Ci tego nie wskaze sorki.

 

ale dobrze, ze jestes wyrozumiala taka, badz pewna ze tych 3 by nie bylo, gdyby ktos tak wobec nich sie zachowywal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×