Sen, nadmiar

Inne zaburzenia.

Sen, nadmiar

przez User357 01 kwi 2013, 21:55
Zastanawiam się ile godzin śpicie na dobę ...
Ja dzisiaj obudziłem się ok. 9. potem z przerwami spałem do godz 20.30. i w sumie to bym spał dalej ale podniosłem się na siłę. No i w nocy będę spał nadal
jak mam wolny dzień to tak już mam.
Trochę mnie to wkurza, bo nic się w ciągu takiego dnia nie zrobi. Czas mija, życie ucieka przez palce.
A żeby było ciekawiej to i tak nie czułem się wyspany.
Piszę o tym, bo zastanawiam ile godz. snu na dobę to norma, a powyżej ilu to już patologia.
A Wy jak macie?

Sen, nadmiar

przez mark123 01 kwi 2013, 22:09
Gdy mam wolne od uczelni lub mam późno na uczelnię, to śpię 7-9 godzin. Często śpiący jestem cały dzień za wyjątkiem godzin późnowieczornych i wczesnonocnych.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sen, nadmiar

przez Arkana 02 kwi 2013, 20:04
Ja należę z natury do ludzi długo śpiących...I 12 godzin mogę spać :D Do tego jestem niskociśnieniowcem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sen, nadmiar

przez poem 02 kwi 2013, 21:51
Ja z natury to raczej krótko śpię. Nie umiem spać dłużej niż, no powiedzmy tak maksymalnie do 10 rano, choć bez nastawiania budzika obudzę się o 8 albo i wcześniej. Ile godzin? to różnie.
A senność to inna sprawa. Jak jestem w złym nastroju to ciężko mi wstać i tylko czekam by się położyć i tak zasypiam przed 23, wstaję o 7. Bywało, że czułam się wyspana.

Sen, nadmiar

przez poem 02 kwi 2013, 21:51
Ja z natury to raczej krótko śpię. Nie umiem spać dłużej niż, no powiedzmy tak maksymalnie do 10 rano, choć bez nastawiania budzika obudzę się o 8 albo i wcześniej. Ile godzin? to różnie.
A senność to inna sprawa. Jak jestem w złym nastroju to ciężko mi wstać i tylko czekam by się położyć i tak zasypiam przed 23, wstaję o 7. Bywało, że czułam się wyspana.

Sen, nadmiar

przez vifi 02 kwi 2013, 21:55
Ja jak mam wolne i do czegoś się nie zmuszę to mogę spać prawie całą dobę z przerwami. Nie mam siły i wydaje mi się że jak pójdę spać to będę miał jej więcej, a tylko więcej chce mi się spać.

Sortuj wg