Palenie Marihuany

Inne zaburzenia.

Palenie Marihuany

przez Nameless 23 mar 2013, 19:14
Słyszałem o ołowiu rozdrobionym i dodawanym do towaru w celu podniesienia masy. Może zatrułeś się nim.
Trust me, I'm an engineer.

Palenie Marihuany

przez wuroc 24 mar 2013, 19:35
Pewnie twój ,,dill'' miesza maryśke z szamponem albo jakimś innym scierwem. Zmien dilla.

Palenie Marihuany

przez polaris 24 mar 2013, 21:28
Przeżyłem taką psychozę, że znalazłem się w szpitalu psychiatrycznym... heh, nawet myślałem ze ta pogoda która teraz jest to jest ustawiona przez kogoś kto ma kase... kłociłem sie ze wszystkimi, chciałem się bić o byle co. miałem manie prześladowcze, we wszystkich widziałem agentów, którzy mnie śledzą, potem już bałem się o własne życie, jak mi sanitariusze robili zastrzyk ( jakaś benzodiazepina) to myślałem że wstrzykują jakaś truciznę, myślałem ze to mój konieć, walczyłem chciałem uciekać z karetki / izby przyjęć. Tyle że ja nie schodziłem z bani przez jakieś 3 miesiące , a ostatnie dni to paliłem z wiadra robiło mnie i to konkretnie, do tego jeszcze alkohol, wtedy mi już całkowicie przestało zależeć i ładowałem w siebie co popadnie.
Wenlafaksyna 150mg + bupropion 150mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Palenie Marihuany

przez Ferdynand k 24 mar 2013, 21:39
Nameless ołów odkłada się bardzo długo każda trucizna dział na oun może dać taki efekt rozdrażnienia
jeśli już o metalach ciężkich to diabli wiedzą na czym ta maryśka rosła ale to nie to.
Naczelny Użyszkodnik

Palenie Marihuany

przez k1992 24 mar 2013, 23:30
Ktoś wcześniej napisał, że zapalenie raz na ruski rok na imprezie jest nieszkodliwe i dla ludzi. Raczej nie popieram tego stwierdzenia, znam osobę która zapaliła raz i już od roku męczy się z derealizacją i depersonalizacją.
k1992

Palenie Marihuany

przez freitag20 24 mar 2013, 23:32
Ja paliłem holenderskie zioło. I niestety na temat trawy zdania nie zmienie. Wszystko jest dla ludzi, ale ktoś po tak negatywnych doświadczeniach z maryśką jak ja, raczej nie będzie innych zachęcał do palenia. Za dużo jest historii na necie o ludziach, którzy po bad tripie stracili kawał życia. Znam ludzi, którzy jarają co dziennie od rana do wieczora, czują się świetnie. Ludzi którzy biorą antydepresanty i palą czują się dobrze. Ja paliłem sporadycznie, a i tak poryło mnie równo. Nie powiem, bardzo mi brakuje tej chwili relaksu po trawie, ale nie chce ryzykować kolejnych epizodów, bo jakbym miał znowu to wszystko przechodzić, to bym na pewno postradał zmysły.

Palenie Marihuany

przez refren 25 mar 2013, 00:42
error

Palenie Marihuany

przez devnull 25 mar 2013, 02:23
polaris napisał(a):Siemanko słuchajcie mam problem z marihuana.. mam 18lat, zacznę od początku pale marihuane od 3 lat. 4 miesiące temu przeżyłem psychoze od tego czasu pale bardzo rzadko ( raz na miesiąc) + chodzę na terapie leczenia uzależnień do tego biorę wenlafaksyne w dawce 112,5 mg na depresje. Problem jest w tym ze jak zapale to moje samopoczucie drastycznie spada, źle sie czuję, czuje ogromny stres, szczękościsk trzęsa mi się recę , unikam wtedy kontaktów społecznych, boje sie odezwać cokolwiek do rówieśników , uczucie odrealnienia zamkniecia w sobie... plusy są takie ze przynajmniej te stany zniechęcają mnie do ponownego zapalenia ale martwie się co się ze mna dzieje po zapaleniu, powinienem się wyluzować , uspokoić a jest na odwrót, wiecie co to może być ??

Jesteś za młody na te zabawki, siedzą w tobie negatywne emocje pod postacią lęków i zahamowań, masz niedoleczoną nerwicę a dodatkowo przechodzisz jeszcze wiek z młodziaka do dorosłego,
hormony ci wariują, masz pełno stresu w szkole, a terapia musi jeszcze długo potrwać, dlatego masz takie problemy po zapaleniu, bo pamiętaj Marihuana jest katalizatorem emocji, zarówno pozytywnych jak i niestety negatywnych które u niektórych mogą skończyć się psychozą, daruj sobie palenie! zajarasz se na spokojnie za parę lat, a teraz lecz to co Cię dręczy.

Do tego stosujesz pobudzającą Wenlafaksynę której działanie lekko aktywizujące potrafi naslić napięcie emocjonalne, a jak zapalisz trawę to to napięcie wręcz wybucha.

Aktualnie słuchaj zaleceń lekarzy i psychologów, bo tacy młodzi jak ty bywają ekstremalnie nieodpowiedzialni i lekkomyślni.

Tyle w temacie.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Palenie Marihuany

przez linka 25 mar 2013, 18:33
k1992 napisał(a):Ktoś wcześniej napisał, że zapalenie raz na ruski rok na imprezie jest nieszkodliwe i dla ludzi. Raczej nie popieram tego stwierdzenia, znam osobę która zapaliła raz i już od roku męczy się z derealizacją i depersonalizacją.

Ja znam co najmniej 20 osób które popalają sobie raz na miesiąc, dwa, trzy i kompletnie nic im nie jest ....więc takie gadanie to wiesz....

Jak pisałam, zdrowa osoba, bez zaburzeń, bez skłonności do depresji, nerwicy, stanów psychotycznych jak zapali sobie skręta nie dostanie nagle ogromnej derealizacji...... a ta osoba o której piszesz równie dobrze mogła mieć takie stany po alkoholu.....

W chwili obecnej zgadzam się w pełni z zaqzax-3 trzeba sobie uświadomić, że są rzeczy ważne jak nasze zdrowie, nie mamy innego, zapasowego i wszystkie takie duperele, jak piwko, skręt itd...... trzeba się szanować!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Palenie Marihuany

przez kamil8686 26 mar 2013, 20:37
Nie od dzisiaj wiadomo że marihuana robi z ludzi "pierdoły życiowe" no i również nie od dziś wiadomo że pogłębia Twój aktualny stan...
Masz zły dzień, wpadniesz w większego doła, oczywiście nie zawsze tak jest. Jesteś już po epizodzie psychotyczynym to zacznij myśleć i odstaw ten syf...
mój pamiętnik z życia w leku przed spaniem...
...bojesiespac.pl

Palenie Marihuany

przez Kalebx3 26 mar 2013, 22:27
Nie od dzisiaj wiadomo że marihuana robi z ludzi "pierdoły życiowe"

Nie można prowadzić z Tobą dyskusji , jeśli przedstawiasz takie argumenty. Znam wielu , którzy palą a być może owe " pierdoły życiowe " są lepiej ustawieni niż Ty. Może pisałaś to w złości , nie wiem.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Palenie Marihuany

przez polaris 28 mar 2013, 23:22
I to jeszcze zależy co się pali, co innego palenie z holandii a co innego nasze polskie któro często jest chemicznie ,,wzmacniane'' ztąd te dziwne fazy. Pamiętam jak zapaliłem holendra jaki byłem otwarty na ludzi, jak mi się bardzo dobrze rozmawiało i nawiązywało kontakty, ale te polskie chemiczne shity to dupe rozbić, ciul a nie faza.
Wenlafaksyna 150mg + bupropion 150mg

Palenie Marihuany

przez Kalebx3 29 mar 2013, 13:46
ale te polskie chemiczne shity to dupe rozbić, ciul a nie faza.

Obawiam się Polaris ,że możesz mieć rację,,, i to niestety jest najgorsze w polskim narkobiznesie.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Palenie Marihuany

przez freitag20 20 gru 2013, 00:44
Skoro coś sprawia, że jesteś otwarty na ludzi i czujesz się zajebiście, to znaczy, że to nie jest naturalne i nie powinno być praktykowane. Marihuana uzależnia, nie wmawiajcie ludziom, że po tym jest fajnie, bo całe życie na tym się jechać nie da. Fajnie i naturalnie jest bez używek.

Sortuj wg