Psychiczni rodzice.

Inne zaburzenia.

Psychiczni rodzice.

przez Flea 15 lut 2013, 15:50
klarunia napisał(a):Flea, przeczytałam tylko pierwsze zdanie Twojej poprzedniej wypowiedzi, bo reszty mi się już nie chciało. Nie denerwuję się kompletnie, proszę mi tego nie wciskać. I nie wiem, po co w każdym poście pisałaś, jak to wygląda od strony rodzica. Myślę, że raz by wystarczyło. No, z mojej strony to tyle. Mam nadzieję, że autorowi się poukłada, choć pewnie będzie musiał po prostu przez to przejść. Niestety.

I to jest właśnie doskonały przykład generalizowania.
Nie pisałam w każdym poście jak to wygląda od strony rodzica.

Wymagając od innych, zacznijmy od siebie.

Psychiczni rodzice.

przez VanGH96 20 lut 2013, 19:01
Matka jest taka, że kazdą pierdołe mowi ojcu, i to wiecie, zamiast troche uciszyć sprawe, to mówi i wtedy jeszcze wieksze piekło sie rozpętuje.. Przykładowo dzisiaj, byłem na korkach z matmy. I ta kobieta zadzwoniła do matki, ze sie ponoc nic nie ucze w domu, ze zapomniałem zadania zrobic, bo tak było. A matka jak sie dowiedziała zaczeła mnie wyzywac od kur**, i tak cały dzien, ona jak wpadnie w jakis szał to zachowuje sie jak jakas nienormalna, ojciec to samo. Nie liczylem na pochwaly, ale tłumacze jej, ja matme staram sie zrozumiec, cos robic w tym kierunku, a ona od huyjów ze nic sie nie ucze, nie da sie przegadac jej... Bo ja naprawdę jestem w tym tępy, nawet jesli cwicze, po prostu nie mam myslenia... i jeszcze ojcu gada, zamiast uciszyc, to wie ze bedzie jeszcze gorzej... a ten to juz totalne przegięcie...

Psychiczni rodzice.

przez Flea 20 lut 2013, 19:24
Klątwy, wrzask, rękoczyny "skarżenie" silniejszemu czyli ojcu to oznaka jednej cechy- słabości. Z czym sobie nie radzą Twoi rodzice?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg