Zaniki pamięci

Inne zaburzenia.

Zaniki pamięci

przez Anna Maria 19 sty 2013, 21:09
Jeśli taki temat już był to przepraszam.Jestem nazbyt zmęczona na wertowanie całego działu.Przepraszam

Wydarzyło mi się to około dwóch tygodni temu.Otóż,odebrałam telefon w pracy i zestresowana o tym zapomniałam.Wymazałam całą sytuację z pamięci.Były to pierwsze dni w pracy i bardzo się bałam obsługiwania klientów.Coś sobie przypominam,ale tylko migawkę.Wymazałam tuż po zdarzeniu jakby taka sytuacja nie miała miejsca.Potem miałam nieprzyjemności bo w rozmowie z klientem byłam nie miła,a ja się zarzekałam,że takiego telefonu nie było czym sobie pogarszałam.Dopiero od kilku dni coś mi się przypomina,ale jak pisałam wcześniej tylko ta migawka.
Myślałam że jestem w lepszej formie psychicznej.Zawiodłam się na swojej kondycji.Przeraża mnie,że ze stresu mogłam coś wymazać z pamięci.Nie na tym etapie co jestem.
Anna Maria

Zaniki pamięci

przez chlopak_1987_wro 26 cze 2013, 20:09
stres- też tak mam, tyle, że w obecności kogoś NAGLE przypomina mi się coś, uświadamiam sobie jakiś fakt, łączę a i b
lubię placki

Sortuj wg