Wolno myślę

Inne zaburzenia.

Wolno myślę

przez Poland 21 paź 2014, 20:16
Nie jest aż tak źle :) Widocznie nie miałem pomysłu co wtedy napisać, a potem nie wchodziłem przez pewien okres na forum.

Wolno myślę

przez noszila 21 paź 2014, 20:47
Poland napisał(a):Nie jest aż tak źle :) Widocznie nie miałem pomysłu co wtedy napisać, a potem nie wchodziłem przez pewien okres na forum.

Hehe zaglądaj częściej :D
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

Wolno myślę

przez poem 19 gru 2014, 21:08
Poland napisał(a):Właśnie, ta orientacja przestrzenna, niekiedy czuje się jak dziecko we mgle.
Mam tak samo jak CnaV, że jak ktoś mi coś tłumaczy, to nie potrafię tego przetworzyć i na odwrót często nie potrafię komuś wytłumaczyć drogi dokądś, nawet jeśli jest mi względnie znana. A jak jestem w nowym miejscu to totalna dezorientacja, nawet przez dłuższy czas, podczas gdy znajomi ogarniają teren.

ostatnio komuś źle wskazałam drogę do pizzerii, która znajdowała niedaleko i w dobrze mi znanej okolicy. Okazało się że jednak nie jest aż tak blisko, bo "o jedno skrzyżowanie" dalej. Jakby mnie ktoś tak wyprowadził w pole w obcym mieście... :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wolno myślę

przez wel2 19 gru 2014, 21:34
Jestem zdecydowanie wolnomyślicielem...
tak więc dalszy ciąg tej wypowiedzi dopiero kiedyś nastąpi ;-P
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Wolno myślę

przez Psychoanalepsja_SS 19 gru 2014, 22:12
Kalebx3 napisał(a):Mi to wygląda na jakie ADD\ ZABURZENIA UWAGI ). Pewnie jakie dobrane SSRI+Metylofenidat by Ci pomógł.

Być może to "sluggish cognitive tempo":

Wolno myślę

przez amelia83 20 gru 2014, 01:05
poem napisał(a):Można nas nazwać "wolnomyślicielami" :!: ;)

to ja dołączam do tego klubu
:? jestem z tych co bardziej czują ...
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Wolno myślę

przez Poland 02 lut 2015, 15:33
Czy brak na co dzień bardziej złożonych rozmów może mieć taki wpływ? Łapię się na tym, że jak np. koleżanka z pracy mi coś opowiada, coś dłuższego to ja niektórych rzeczy nie rozumiem, a najgorzej to mam z zapamiętaniem i zrozumieniem "co kto z kim" i niestety pozostaje głupie przytakiwanie, choć czasem dopytam jednak.

Sortuj wg