Wolno myślę

Inne zaburzenia.

Wolno myślę

przez Maciej8620 16 sty 2013, 21:23
Witam.
Piszę z dość nietypowym problemem. Mam prawie 27 lat i nie wiem dlaczego wcześniej nie zdecydowałem się gdzieś o tym napisać.
Moim problemem jest to, że wolno i słabo myślę. Bardzo mnie to męczy. Nie potrafię normalnie z kimś porozmawiać. Jedynym tematem, na który potrafię porozmawiać jest sport, którym się bardzo interesuję. Jak z kimś próbuję porozmawiać to zazwyczaj nic mi ciekawego nie przychodzi do głowy i rozmowa szybko się urywa. Często w towarzystwie inni gadają, a ja tylko słucham co i tak mnie męczy, bo przeważnie nie nadążam myślami, za tym co inni mówią i muszę się mocno koncentrować, żeby mniej więcej się nie pogubić. Z czasem zaczynam myśleć jeszcze wolniej w miarę trwania "pogaduch", nie potrafię szybko zareagować jak ktoś mnie o coś spyta. Widzę jak inni szybko reagują na słowa innych. Ja nie potrafię. Zaczynam się gubić, gdy ktoś zaczyna szybciej mówić. Potem tylko przytakuję głową udając, że zrozumiałem. Zaczynam się czuć gorzej psychicznie (przygnębienie) i fizycznie (uczucie rozsadzania w głowie).
Nie oczekuję od Was pomocy, bo wiem, że na to nie da się nic poradzić. Taki się widocznie urodziłem. Jeśli chcecie napiszcie coś od siebie. Każdą wiadomość chętnie przeczytam. Będzie mi miło :) Chciałbym się jednak przede wszystkim dowiedzieć, czy może jest tu ktoś kto ma podobnie. Wątpię bym był jedyną osobą na świecie z takim problemem :P Przecież jest nas 7 mld :) Pozdrawiam.

Wolno myślę

przez Pieprz 16 sty 2013, 21:30
Byłeś z tym u lekarza? To teoretycznie może być efekt braku jakiś witamin.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Wolno myślę

przez Saraid 17 sty 2013, 06:22
Zrób badania niech lekarz się tym zajmie cos Ci doradzi przepisze.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wolno myślę

przez Monajka 01 paź 2013, 19:15
:time:

-- 01 paź 2013, 19:15 --

:time:

Wolno myślę

przez Candy14 01 paź 2013, 19:40
Monajka, a ten post to co ma znaczyc?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wolno myślę

przez khaleesi 01 paź 2013, 19:51
Maciej8620, ja szybko myślę ale wolno działam 8) A nie masz jakiegoś zaburzenia?
Mistrz Avatara

Wolno myślę

przez Kalebx3 01 paź 2013, 21:15
Mi to wygląda na jakie ADD\ ZABURZENIA UWAGI ). Pewnie jakie dobrane SSRI+Metylofenidat by Ci pomógł.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Wolno myślę

przez poem 01 paź 2013, 21:17
Też tak mam :roll: może trochę w mniejszym stopniu niż Ty.
Łapię się na tym, że nie wiem co ktoś mówi. Muszę się starać, żeby się skupić.

Wolno myślę

przez NieznanySprawca 01 paź 2013, 21:57
wolno mysle, szybko mowie, szybko robie, daamn, to jest niebezpieczne polaczenie :evil:
NieznanySprawca

Wolno myślę

przez poem 03 paź 2013, 23:21
Można nas nazwać "wolnomyślicielami" :!: ;)

Wolno myślę

przez Maciej8620 15 gru 2013, 22:54
Po pewnym czasie przestałem już kontrolować ten temat, bo nikt nie odpisywał. Ale widać ktoś się raz zainteresował :P Są tu jeszcze jacyś wolnomyśliciele? :D

Wolno myślę

przez bezradny 19 gru 2013, 20:57
Ja również bardzo wolno myslę czasami nawet nie mogę zrozumieć co ktoś do mnie mówił, jak z kimś rozmawiam to mówię przeważnie tylko no, albo tak, nie lub niewiem, ogromnie cięzko mi podtrzymac rozmowe. Nie zawsze tak miałem jak byłem młodszy to myslalem szybko, wydaje mi sie ze jak bylem dzieckiem to bylem madrzejszy jak teraz, gdy mam 24 lata, jesli mam wykonac jakies zadanie to nie wiem jak to zrobic nawet proste rzeczy mnie przerastaja. Gubie sie w mowieniu i pisaniu, zapominam co mialem na mysli, a do tego jestem strasznie niesmialy.

Wolno myślę

przez littleMi 30 gru 2013, 16:37
Mam tak samo. Wolno myślę, wolno reaguję, od zawsze miałam "zapłon", choć od niedawna zaczęło mi to przeszkadzać. Głównie właśnie w rozmowach. Staram się otwierać na ludzi, ale nierozumienie o czym oni wogóle mówią, nie pomaga :D Ja też często przytakuję, ale wiąże się to nie tylko z niezrozumieniem, ale też niedosłyszeniem. Słuch mi się pogorszył ostatnio. Aj te słuchawki i koncerty... :smile:
Zbuduję czołg
Złożony z części dwóch
Z mej wiary w siebie i
Niezłomnej woli, by
Ten wielki czołg
Nigdy nie poddał się

Wolno myślę

przez ladywind 30 gru 2013, 16:48
Zdecydowanie mam tak, kiedy jestem w chorobie wiele z rowmowy do mnie nie dociera, zamyslam się, bardzo nie lubie tego stanu, także rozumiem, co może czuć autor wątku.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg