Sam chciałbym wiedzieć jak to nazwać...

Inne zaburzenia.

przez zaczasz 07 sty 2013, 22:36
Witam.
Od kilku miesięcy mam ze sobą mały problem.
Otóż na krótko po tym jak zerwała ze mną dziewczyna, dosłownie w jednej sekundzie, dopadła mnie krótka myśl-jestem gejem.
Dobrze wiem że to nie prawda ,bo takie rzeczy się wie, ale zaczęło mnie ot niepokoić.
Od tego czasu miewam takie napady tego "poczucia" , mam takie jakby poczucie pustki, jak mam zły dzień to nie potrafię się na niczym skupić bo w głowie mam takie "GEJ,PEDAŁ,HOMOSEKSUAAAALISTAAA"(co swoją drogą strasznie denerwuje), strasznie drażliwy czasem jestem(kiedyś też byłem ale nie aż tak),mam kłopoty ze snem(na początku chodziłem spać o 21 a zasypiałem o 1), generalnie czułem się jak pół człowieka jakim byłem.
Teraz lepiej dziewczyna do mnie wróciła, ale jak wiedzę jakiegoś chłopaka/mężczyznę, nie ważne jak wygląda, to mam przed oczami scenę seksu z nim, co mnie w ogóle wykańcza...
Czy ktoś mógłby się ze mną podzielić jakimiś spostrzeżeniami i/lub stwierdzić co mi dolega?
Nie krępujcie się żeby zadać pytanie-odpowiem prędzej czy później.

przez vifi 07 sty 2013, 23:12
Natrętne myśli na temat innej orientacji seksualnej, której nie masz ale nie ciągle nie jesteś pewien. Moim zdaniem to objawy nerwicy i zobaczyłbym się z psychologiem (wiem że to wstydliwy temat).

przez anonus 08 sty 2013, 00:17
zaczasz, nerwica natrectw. Nic innego. Uswiadom sobie, ze kolezanka nerwica klamie, ale jednoczesnie dopuszczaj do siebie te mysli, tylko, uwaga, nie analizuj ich za duzo. Daj im przejsc i niech sobie ida. Albo zastosuj taktyke, ze jak patrzysz sie na jakiegos faceta i nerwica mowi Ci, ze to oznacza, zes gej, to powiedz jej w swoich myslach, czy to, ze patrzysz sie na psa, to oznacza, ze jestes zoofilem? No wlasnie. Wiem, co przezywasz, bo miewam podobne jazdy, aczkolwiek sa juz coraz slabsze.
anonus

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg