stres przy dziewczynie, napięcie

Inne zaburzenia.

przez franklin2 06 sty 2013, 17:58
Otóż od pewnego czasu mam dziewczynę i wogóle jest ona super, rozumie wiele rzeczy, ostatnio dużo czasu z nią spędziłem. Ale jedna rzecz mnie strasznie dobija i pogrąża. Nie potrafię się przy niej wyluzować, może czasami na chwile zapominam o tym jak się trochę zagadam ale takie napięcie jest ciągle i męczy bardzo. Szczególnie to było widac wczoraj, byłem z nią w kinie później na 2 godzinki poszliśmy do kawiarni i rozmawialiśmy ale cały czas isę napinałem i im bardziej tego nei chciałem tym było gorzej, wiem że najgorsze co jest to jak się na siłę próbuje wyluzować... Odprowadziłem ją na przystanek a do domu wróciłem w stanie takiego odurzenia przybicia że będzie tak zawsze i że wogóle jestem jakiś inny. Jak z nią szedłem czułem trochę jakbym siebie oszukiwał, bo sie śmiałem trochę sie całowałem ale to uczucie napięcia wewnątrz się powiększało!! Napięcie mięśni rozbiegane myśli ;( Później do niej napisałem że coś mnie dręczy i że pogadamy o tym jak się spotkamy. Napisała że to dobrze że mam uczucia i że jestem wrażliwy i uważa że to minie, w co jest mi ciężko uwierzyć...

Teraz cały czas sie tym zadręczam i myślę o tym. Od czego to zależy. Może boję się bliskości, albo dziewczyn. Podobno bardzo dużo u facetów w relacjach z kobietami zależy od tego jaką relacje miało się z mamą? Proszę o pomoc, bo nie chce się już tym tak zadręczać! Tak w ogóle to chodzę już na terapie od ponad rok i ciągle są jakieś zmiany. Ale mnie teraz dół złapał ;(

przez Candy14 06 sty 2013, 18:36
franklin2, a generalnie potrafisz sie przy kimkolwiek wyluzowac?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez franklin2 06 sty 2013, 19:16
wydaje mi się że już tak, jest przynajmniej dużo lepiej niż wcześniej...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 06 sty 2013, 19:27
franklin2, ale porownywalnie jak przy dziewczynie? tzn. przy innych tez sie tak spinasz jak przy niej? Generalnie przy kims na kim nam zalezy chcemy dobrze wypasc wiec naturalnym jest lekki stres
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez franklin2 08 sty 2013, 20:51
Candy14, na tym spotkaniu był dużo większy niż ostatnio, taki jak jeszcze trochę ponad pół roku temu ale teraz w szkole ostatnio było całkiem w porządku, wogóle chce z nią o tym pogadać więcej ;)

przez nieboszczyk 08 sty 2013, 21:28
ja też sie ich boję
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Siding Spring 08 sty 2013, 21:30
nie gryza ...tylko kasaja

przez nieboszczyk 08 sty 2013, 21:55
lubudubu napisał(a):nie gryza ...tylko kasaja

śmieją sie z ciebie
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Candy14 08 sty 2013, 21:56
Konrad ić se... bo znowu zaspamujesz temat

franklin2, dziewczyny nie gryza :) Bywaja bardziej zdenerwowane od Ciebie. Rozmawiajcie duzo o swoich emocjach a bedzie dobrze

przez franklin2 09 sty 2013, 23:46
Candy14, dzięki ;) , właśnie tak bym chciał, w ogóle jest wtedy łatwiej jak się mówi o wszystkim. Dzisiaj z nią spędziłem 10 godzin, bo przypadkiem wyszła laba i chwilami było całkiem przyjemnie ;D ale chyba co za dużo to nie zdrowo, więc pasuje trochę przystopować...

przez hasacz 11 sty 2013, 01:33
Mi sie wydaje że ci zależy,dlatego. Jak mi na dziewczynie nie zalezy i jest tylko kolezanka to moge rozmawiac o bąkach jaszczurek. Jak mi zalezy na kims to warze słowa,bardzo ! Widze ześ basista, wiec pewnie jest w tobie zakochana :D
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

przez ekspert_abcZdrowie 11 sty 2013, 02:18
franklin2, nie wiem, skąd u Ciebie takie napięcie w obecności dziewczyny. Być może ma to coś wspólnego z Twoimi zaburzeniami, skoro wspomniałeś, że uczęszczasz na terapię? Może chcesz wypaść w oczach dziewczyny na "lepszego", bo chcesz jej zaimponować, dlatego się tak spinasz? Pamiętaj jednak, że możesz wtedy wypadać bardzo sztucznie, niewiarygodnie i zamiast zrobić dobre wrażenie, odniesiesz zupełnie inny skutek. Jeżeli trudno Ci się odprężyć i być spontanicznym w obecności dziewczyny, to najlepiej, byś porozmawiał z nią na ten temat. W końcu nie da się stworzyć związku, udając coś, oszukując, ukrywając swoje prawdziwe odczucia i emocje. Być może ona też jest spięta w Twoim towarzystwie i boi się Tobie o tym powiedzieć. Zachęcam do szczerej rozmowy, tym bardziej, że dziewczyna sama dała Ci do zrozumienia: Napisała że to dobrze że mam uczucia i że jestem wrażliwy. Powodzenia! ;)
Psycholog

przez zujzuj 11 sty 2013, 13:47
Pociesz sie że zawsze może być gorzej. Ja mam zupełny armagedon i wręcz kamienieje. Jakby mnie ktoś do klatki z lwem wrzucił. Najpierw kupa, potem śmierć.

Jeśli już jednak masz tą dziewczynę to myślę że ona to odczyta jako coś pozytywnego, bo jeśli jestes gotów o tym mówić to chyba znaczy że głównie ci po prostu na niej zależy.

przez franklin2 13 sty 2013, 17:26
Dzięki za odpowiedzi ;)

hasacz, no coś się grało na basie aczkolwiek ostatnio nie wiele, troszkę więcej na akustyku, jednak nigdy się nigdize nie uczyłem i jestem kompletnym samoukiem. Teraz próbuję się nauczyć śpiewać chociaż nie mam do tego predyspozycji ;/ Czytałem że głos można wyrobic więc trzeba to sprawdzić :D

Sortuj wg