całkowita zmiana osobowości/charakteru

Inne zaburzenia.

przez Lady_goncik 21 gru 2012, 21:55
Jestem zupełni innym czlowiekiem niż 6 lat temu. zmienilam się bardzo, tak bardzo, zę mnie to przeraża. Mam 30 lat.
Czy ta moja zmiana osobowości może być przyczyną tego, ze trochę w zyciu przeszłam? Że leczyłam się psychiatrycznie?

Nie wiem kim dzis jestem :/

przez Candy14 21 gru 2012, 22:05
Lady_goncik, ja tak mialam na terapii... zaczelam sie zmieniac i zgubilam gdzies poprzednia siebie. Teraz juz wiem kim jestem i lubie obecna siebie duzo bardziej
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Lady_goncik 21 gru 2012, 22:19
Candy ja też chyba wolę siebie "teraz", ale przeraza mnie jak mozna sie zmienić. Jak mozna zmienic sposób myslenia, podejscia do wielu spraw...
Kiedys byłam bardzo nieśmiała, cicha, delikatna....
Dziś gwiazda w centrum uwagi, bezwstydna taka, bez oporów, lubiąca wyzwania....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 21 gru 2012, 23:38
Lady_goncik, moze zawsze taka bylas tylko od dziecka wtloczono Cie w role cichej, niesmialej, delikatnej.. bo przeciez dziewczynki takie powinny byc. Ja tez bylam delikatna, wyrozumiala, myslaca wylacznie o innych, zawsze zastanawialam sie co mowie, zeby kogos nie urazic, na dokladke nie bardzi potrafilam stawiac granice kiedy innym nie przeszkadzalo jechac po moich uczuciach.
Teraz bardzo mi pasuje moja asertywnosc, umiejetnosc stawiania granic, zdrowy egoizm i dbanie przede wszystkim o swoj komfort. Jak sama o siebie nie zadbam to kto to zrobi? Przekonalam sie , ze nikt w trudnym momencie zycia. Teraz moj aktualny partner ale tez glownie dlatego ze jestem obecnie jaka jestem.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez klarunia 23 gru 2012, 21:40
A może popadłaś ze skrajności w skrajność? Określanie: "bezwstydna" nie brzmi w sumie naturalnie i pozytywnie. Chociaż, zależy, co przez to rozumiesz. Ale jednego jestem pewna... jak człowiek jest naturalny, to jest najlepszą wersją siebie, jaką może sobie tylko wyobrazić.

przez Saraid 24 gru 2012, 08:13
Wiesz jak ja się zmieniłam w przeciągu ostatnich lat?tak człowiek się zmienia po terapii tez
zmieniam sie nadal najwazniejsze by bylo to zmiany pozytywne.
Saraid

przez Siding Spring 24 gru 2012, 10:54
lady goncik a bralas jakies leki? Jak tak to jakie;) to by wiele wyjasnilo w kwestii zmiany :P

Sortuj wg